Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. Ano, budeš to muset znovu hrát v Pain až výjde.
    2. Samostatná hra to nebyla.
    3. Nejspíš ano.
    4. Musíš to znovu projít
  • To budu celé tohle muset hrát znovu v Pain?Nebo to byla samostatná hra?
    Okradli mě?
    Hrál jsem to na ps3 a Pain už budu mít na ps4.
    Tedy to tam je také a musím ty mise znova projít nebo to bylo samostatné?

    Díky za opdověd
  • Malleth
    Solid Snake a Big Boss jsou dvě postavy
  • Najs ;)
  • Dohrál jsi za 7 minut? Napoprvé? Uploadni prosím někam svůj gameplay, rád se na něj mrknu *1*
  • Jo to jsme dva.
  • Hele podle mě se vyplatí počkat, co jsem koukal na lidi z našeho klanu co tam hrají tak hra je stále v plenkách a stále je to spíš taková hodně ranná beta.
  • Jo tak to já mám stejný problém s Assassins Creed ale co nadělám. Holt to nekupuju. Tak o délce se vědělo, to máš pravdu ale zase se netušilo, že to půjde dohrát za 30 minut (pokud máš zkušenosti s MGS) a nebo kolem 10minut pokud jsi veterán MGS. zvlášť když cena je docela vysoká (a byla ještě vyšší, původně 40 dolarů tuším). Celá hra je vlastně hodně omezená jak do velikosti tak do příběhu. Nejvíc ale proti koupi mluví samotná historie MGS. Tyhlele prequely byli vždy součástí hry. Takhle jsme se opět dočkali dalšího "kouskování finálního projektu". Ještkě kdyby to byl Kickstarter projekt tak neřeknu ale zrovna Konami tohle opravdu zapotřebí nemá.
  • Tybrdo no to jsi me polekal :D

    BTW. zrovna vcera jsem zvazoval ze si koupim pristup do closed bety WT Ground forces ale rozum protentokrat nad chticem zvitezil :D
  • Dildo_Vagins
    Jo na WT jsem zvědavej až vyjde patch 1.39 jestli tu hromadu sr*ček co přinesl update 1.37 opraví.
    Moc tomu ale nevěřím
  • Ne nebude, narážel jsem tím na tituly jako Warthunder nebo War of Warplanes kde ani dnes nejsou některé Flight modely letadel přítomny ( a jsou tam dočasně převzaté z jiných, existujících) ale zato je tam možnost nakoupit si zlaťáky, prémiové účty a prémiová vozidla/letadla.
  • Jack1947
    No ja to tehdy mel s Xboxem360 ale rozhodne konzole kvuli jedne hre se moc nevyplati... ledaze by sis chtel zahrat her vic. *15*
  • Dildo_Vagins
    Já si zase myslím že nebezpečný precedent je počet prodaných kopií každého nového CoD nebo BF, ale to je jedno. Hru zatím nevlastním, tak nepotřebuju nic potvrzovat, hodnocení mi nevadí. Vadí mi, že se tu někteří včetně AJ rozčilují nad délkou MGS: GZ když se vědělo že to bude krátký, to je celý.
  • MGS5 bude mit mikrotransakce? Koukam ze delka prequelu neni jedina vec ktera mi unika. Tak to si asi ze seznamu skrtam dalsi hru...
  • pokud se nepletu, tak i v MGS4 dabuje Snaka D.Hayter
  • Rád bych upozornil, že spousta lidí na to upozorňovla už předtím a říkali to všude možně, jenom to bohužel zapadlo v záplavě euforických orgasmů fanoušků co byli nahypováni k prasknutí. AJ, jako jeden z mála recenzentů tomu dal hodnocení které si to podle mě zaslouží. Když přihlídneš ke všem věcem tak opravdu je to tak na 5-6 z deseti. Je mě líto, že ti tady nepotvrdíme jak SUPER_DOOPER hra to je, protože to bohužel nemůžeme. Hraje se to dobře? Asi ano. Vypadá to pěkně? Určitě! Odpovídá obsah ceně? Pro mě ne. Je to nebezpečný precedent do budoucna? 100%. Už teď jsou lidi ochotni utrácet stovky aby se dostali do Bety (kde spoustu věcí, až na ekonomiku a mikrotransakce, nefunguje) a utratí další peníze za obsah v Betě.
  • Dildo_Vagins
    To říkáš sobě ? No je to pravda, jseš pod svojí úroveň. A s tím chudákem... nevím jak jsi na tom finančně, tak nebudu soudit.
  • Miserius
    Jsi chudák a pod mojí úroveň...
  • Ja jsem uplne smirenej. Ja uz svoji penezenkou volil :D
  • Dildo_Vagins
    Tak hlavně že na mě reaguješ ty, to byl odjakživa můj smysl života, aby mě nějakej random nerd bral vážně a reagoval na mě. Tobě to přijde moc za ty peníze, jiní si to koupili a jsou spokojeni. Tak asi tak. Smiř se s tím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit