Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne kazdej se zajimal o to jak dlouhej bude prequel k MSG 5 ale mne kdyz reknes ze to bude mit hodne kratkou kampan tak si predstavim 5-6 hodin. Necely dve hodiny mi prijde jako docela malo i na kratkou kampan i kdyz za tu cenu...

    BTW. Pises moc malo urazek. Takhle tvuj nazor proste nemuze brat nikdo vazne.
  • Dildo_Vagins
    Tvl ještě si tam dej 50 smajlů ať ty tvoje blitky za něco stojí. Odbíháš od tématu, OK, teď můžeš zase tiše vyfičet odkud jsi údajně přijel. Miserius = zoufalec , máš pěknej nick hošíku. nejsem tu aby mě bral někdo vážně nebo si něco dokazoval, jsem tu abych vyjádřil svůj názor, možná to pochopíš časem až se ti vyvine mozek místo toho buráku co máš v hlavě ....
  • Dildo_Vagins
    Pochopil jsi můj komentář ? Ovšem že ne. Já se tu bavím o MGS GZ, TY o něčem jiném a to je tvůj problém, vyřeš si ho sám.
  • Miserius
    Jestli myslis ze nekdo bere uzivatele s nickem Dildo Vagins a 2 mesice starym uctem vazne tak se ti brzo rozpadne svět *3* Moc si nefandi, přijel jsem domu a mrknul sem, to ty to tu nějak hlídáš že bys rád hodnotil každou hru a člověka *1* Tak pššt klučino, jdi hrát nějakou hru co má 50 hodinovej singl kdyz ti to stačí
    Nezapoměň si naklikat pluska ať se ti u toho pc sedí pohodlnějí *1* Zoufalství někteří z vás

    Už to chápu to ty jsi ten noob s Left behind *1* promiň že jsem tě urazil, nemohu za dnešní výchovů dětí = vše povoleno a maj vždy pravdu *1*
  • Tak hlavne ze ty zadnej hnuj nekydas protoze by to pak vyznelo fakt hloupe kdyby ses zacal do ostatnich navazet nebo kdybys u toho byl dokonce sprosty.
  • Dildo_Vagins
    TVL jak dlouho se vědělo, že to bude krátký a že to bude prequel k MGS 5, a teď když na Games vyjde recenze, tak se odevšaď vyhrnou faggové / AJ fanboys a kydaj tady svůj hnuj.
  • Dildo_Vagins
    LOL to jsi tu celou dobu seděl a čekal až ti odepíšu ne ? Ani ne za 3 min odpověď... Nemá cenu se s tebou o něčem bavit, přelož si slovo prequel a chlapče si říkej svým stejně mladým kamarádům.
    Trochu mi připomínáš Jacka, ten je taky občas mimo... ale jak tak koukám, tak ty si mimo neustále...
  • Miserius
    Chlapče trošku si vyjasni pojmy... Prequel je třeba i Stalker Clear Sky
  • Dildo_Vagins
    Pseudo-anglických hlášek ? Neumí použít ? Co to meleš za zvratky ? Mě se zase dělá mdlo z některých id*otů na games co si hrajou na chytrýho a neví která mele....

    Left Behind je DLC a GZ zase prequel k MGS 5. Spíš se v tom nevyznáš ty.
  • Přesně, jde jenom o to, že Konami a Kojima mají tak dobré jménu, že jim to projde.
  • To víš nejsem jako ty co je zásadně proti a za každou cenu jde proti názoru ostatních. Tak utíkej si to koupit a nezapomeň napsat. "OMG BEST GAME EVAAAAH 11/10" Je mě líto, existuje holt pár dalších rozumných lidí co s tímhle nesouhlasí.
  • Ja te nechtel odradit od prispivani do diskuze jen me to docela trklo do oka :D
  • Nebyvali nahodou onehda par rockov dozadu dema za free?
  • Miserius
    Hh, já blb napsal stěžovat a pak to upravil na Z páč mě to přišlo divný *1* Příště radší budu mlčet *12*
  • Hra roku Guild Wars II. Skyrim 10/10. Opravdu není důvod tohoto člověka glorifikovat.
  • Tak jsem zkousel najit ty tuny anglickejch hlasek ale asi jsem hledal spatne protoze jsem nasel jenom "haters gonna hate". Z ceho se ale udelalo mdlo mne je to ze nechapes nebo neumis pouzit slovo "ztěžovat" :D
  • kennyB
    Nebudeme se hádat. Mě osobně ten styl prostě nesedl a jak už tu bylo psáno: sto lidí, sto chutí. Nemůže se každému líbit to samé *3*
  • Miserius
    Zajímavé názory tady... Bohužel z tuny pseudo anglickych hlasek, ktere prispivajici budto nechapou nebo je neumi pouzit, se mi udelalo mdlo *1* *11* Je to kratky, nekdo muze rict ze je to demo. Ted uz ale kazdej vi ze to je kratky/demo tak kdo si to koupí si na to nemůže stěžovat, kdo si to předobjednal tak moc dobře věděl do čeho jde protože se vědělo že to bude pidi... A když to koupí rodiče nebo někdo příbuzný tak sice koupí krátkou hru, ale mohl by koupit mnohem horší. Někdo tu zmiňoval Left Behind, to je ale dlc, moc se v tom nevyznáte... to ale nevadí, stačí hodit nějakou drsnou anglickou hlášku kterou vidíte všude po webech a tušíte co znamená *1*
  • Dovolím si s tebou nesouhlasit. Na Angry Joea koukám pravidelně a ne proto, že by "útočil na moje nejnižší pudy". Ta videa na začátcích recenzí přeskakuji, protože se opravdu spíš výjimečně povede, aby nebyla trapná, ale vlastní recenze jsou téměř bez výjimek naprosto přesné. Např. Ground Zeroes ohodnotil mnohem realističtěji než většina ostatních webů včetně tiscali.
    Neříkám, že mi jeho Angry image nějak imponuje, nebo že mě baví ta připitomělá videa, ale recenzent je to skvělý.
  • Pocitam ze tim chtel rict ze kdyby to udelala EA tak to tu nikdo nehaji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit