Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Angry Joe je kr.tén. Jenže to už je bohužel v době internetu normální, že ze sebe někdo dělá kr.téna a je úspěšný. Kouzlo dnešní doby *3*
    Edit: patří do reakcí níže, nějak to tu přeskakuje.
  • Jack---Debily tu ze sebe delame vsichni, protoze v realu by, alespon ta rozumejsi cast z nas, z takove spolecnosti okamzite odesla. Tady ale nejakym zahadnym zpusobem lze potkat rozumne i hloupe lidi dohromady. Je to paradox. Nadavame, soudime, vysmivame se, domlouvame, urazime, hadame se bez vysledku, ale nejakym zahadnym zpusobem jsme porad tady:-)
  • Dildo_Vagins
    Reakce na BukajAktobos :
    Těch 30$ si vzal kde ? Na PS Store je GZ za 499 Kč. Angry Joe byl dříve frajer, hry od něj dostávali férové hodnocení. Ale teď je to jen samej Rant, Rage video atd. Hodně her ještě pořád nerecenzoval, protože zřejmě byly dobrý a jeho videa by neměli tolik shlédnutí, protože se tam nevzteká jak nějakej id*ot ( což internetoví faggové milují, že ? ). Zajímavé že neudělal video na Last of us Left Behind, což jde také projít za 2h a nějaká znovuhratelnost oproti GZ neexistuje. Takže asi takhle "Haters gonna hate" a jestli si to někdo koupil pre-order nebo bez toho aniž by si nejdříve o hře něco zjistil, tak teď může akorát tak zavřít pysk a bejt sticha.
  • Spades
    Nechápu, proč vydávají 5ku na xbox, když 4ka na xboxu není. Jak si mám zahrát celou sérii, když je na PC a xboxu jen asi polovina?

    Prakticky všechno nějak odehraju na PC nativně, nebo přes emulátory, ale fakt nevím co s tou 4kou. Asi se podívám na let's playe :(
  • ovšem, dělat ze sebe debila na diskusích games jako ty, to je věc skutečně hodná obdivu
  • Upřímně nechápu, proč pořád musíte hubovat číselné hodnocení. Opravdu vám nestačí všeříkající text recenze? Ta hra je zatraceně dobrá! Skvělá hratelnost, výborné technické provedení,... to si z recenze odnáším já. Jasně, je to krátké, ale hra je to skvělá.

    Radši si tu recenzi přečtěte,. protože to hodnotí mnohem přesněji, než číslo na jejím začátku.

    Nikde v recenzi Aleš neřekl, že tohle doporučuje ke koupi, spíš naopak (pokud nejste MGS fanboys)
  • Hmm to je opravdu slabomyslné. A popírá fakt, že má více peněz než já, že je to prvotřídní kokůtek bez vkusu. Dělat ze sebe debila před světem na youtube není něco, co by člověk měl obdivovat.
  • aleš to asi dohrál za dlouho, když vezmeme v potaz jeho skill (viz titanfall)
  • BookerDeWitt
    Zrovna akční FPS nejsou dobrým příkladem krátké herní doby. Ano, kampaně mívají většinou kolem 6-8 hodin, ale bývá zde navíc přidaná hodnota v podobě multiplayeru a to se počítá.
  • Project IGI ....safra dostal jsem chuť na hardcore....
  • Umi za den vydelat vic nez ty vydelas za cely zivot. Samozrejme ze penize nejsou vse. Sou az na prvnim miste.
  • Angry Joe je kokůtek, co nic neumí.
  • no to vidime ze nie. takze sa vyvojari rozhodli vytriet rit s hracmi
  • Tahle stupidní omluva se dá použít na všechno, co nemusíš používat pro vlastní přežití.
  • 7/10 za hru, kterou člověk který ví co dělá dohraje za 7 minut a ten který neví co dělá ji dohraje za 4h?
    Není trochu nebezpečný proces dávat této krádeži za bílého dne za 40$, pardon 30$ takto pozitivní hodnocení?
    Angry Joe to zrecenzoval myslím ideálně.
  • Délka hry by neměla být silným kritériem v hodnocení, pokud nenarušuje výsledný dojem ze hry. Brothers: A Tale of Two Sons může být kratší, ale při prodloužení by to ztratilo na síle. Naopak nějaké CoD, které dohraješ za 4 hodiny, působí krátce, protože bys po titulkách rád skočil do další mise. Nejdůležitější je, aby produkt dokázal obhájit svou cenu.
    Ground Zeroes má jednu misi, kterou můžeš dohrát za 1-1,5h, což je přibližně stejné množství obsahu, jako demo Zaklínače nebo Splinter Cellu. Jde o stealth akci, která se sice může hrát skvěle, ale nepřináší zrovna nic objevného, na rozdíl třeba od Stanley's Parable. Tahle hra zkrátka nemá dost obsahu, aby obhájila svou cenu.
  • Dobře napsáno. S touto recenzí bych se ztotožnil. Demo to urcitě není, je tam sposta přidaného materiálu, např. spousta audio nahrávek z navazujících na události Peace Walkeru, nad kterým jsem svého času strávil vice než 80 hodin. Takže za mě, v tomto případě, velký plus. Hlavní misi jsem, podobně jako Aleš, hrál cca 3 hodiny a fakt jsem si ji užil. Vedlejší mise jsou taky moc dobře udělaný, zvláště záchrana agenta z vrtulníku. Hra sice není dlouhá, na druhou stranu se prodává asi tak za polovičku "normální" hry a na ps network byla navíc akce za 499,- společně s vynikajícím Peace Walkerem, což je pro ty, kteří tento klenot na handheldu mimuli hodně férová nabídka.
  • Ne, cod ma delsi herni dobu, protoze ma multiplayer. A to co jsi nepíchopil je, ze nelze zvazovat jen herni dobu, ale i znovuhratelnost, cehoz jsou sachy vybornym prikladem. Ostatne, po tech trech hodinach mas v GZ odhaleno teprve 10 % herniho obsahu. Jde o to, ze nekteri hraci si umi hrat a staci jim, aby jim hra poskytla hriste aby se zabavili a pak jsou tu konzumni hraci, kteri si hrat neumi a potrebuji, aby je hra vodila za rucicku a bavila je aktivne sama. Jakmile to hra prestane delat, jsou tito hraci ztraceni, prestoze zatim objevili jen kousek hry, jenze sami si hrat neumi.
  • Ty Lens Flares :333 *14* *5*
  • Metal geary jsou ruzne hry, ne vsechny jsou pribehove a GZ se zrovna snazi o sandbíx, stejne jako treba peace walker. TLoU je pro me spatna hra s hodne odflaknutou hratelnosti, mg4 se mi docela libil i kdyz ty cutsceny byly unavne a peace walker nebo acid 2 se mi libily hodne. Z GZ si odneses spoustu zabavy, pokud se umis bavit hranim her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit