Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlec
    Ať si mě nepřejí jestli tam nebude teplý muslimský černý ork.

    Edit: Měla to být reakce na Krescz
    • Krescz
      a vysokoškolák
  • Krescz
    vždy jsem doufal, že udělají celovečerák ve stylu filmečků blizzard her...tak jsme se dočkali, snad to nepodělají klišé typu záchrana světa leží na bedrech orkovi, který je outsider, ale zároveň hrdina, pacifista, který bojuje jenom protože musí zajistit těhotnou manželku = prosím ne *7*
    • Asharak
      BOhužel to vypadá, že to přesně tak bude. Ty scény s manželkou tomu uplně napovidají. Prostě...
    • no Durotana ani tu orkyni rozhodne zadny ,,happy end,, neceka...:)
  • P.S.
    taky jestli na tom spolupracují s lidma z blizzardu, kteri delali pribeh a filmečky k Diablu 3, tak se mame opravdu na co "tešit".
  • to vypada že forma bude vítezit nad obsahem, co je tradiční problem nejen blizardich her v posledni dobe, ale hollywoodu obecne.
    • Definitivně to ale nen problém filmů Duncana Jonese, takže bych ještě neházel flintu do žita.
  • meli udelat i nakej serial xD
  • jednoduse super ... jsem zvedavy jestli to blizzardu pritahne dalsi lidi k wowku a k horde :) kazdopadne si hosi zase pekne namasti kapsu. Holt kdo umi ten umi a kdo neumi tak troli...
  • RedEagle
    Rozmyšlam čo bude mat filmovejšiu atmosferu ..či film Warcraft alebo Vavrova Kingdom Come Deliverance..
    • Asharak
      Pokud to budeme brát z hlediska poměru akce/zbytečných záběrů k natáhnutí filmu pak bych řekl KC:D *1*
  • Za mě musím říct, že to vypadá velice dobře. Četl jsem knihy a hrál W3 a tenhle trailer do toho světa zapadá parádně. Jestli scénář nebude úplný shit, tak to má slušný potenciál.
  • To je tak typický, víc jak dekádu hráči slintaj nad CGI filmečkama Blizzardu, jak by bylo fajn mít takhle celovečerák a když to udělaj tak se můžou zbláznit, že je to špatně ;p
    • takže to nebude klasický celovečerák? *5* Takže nato ožádný nefanda nepujde...propadák.
  • Takovej stařičkej Final Fantasy animák vypadá teda lépe.
    • hahaha. no kdyby si starickej final fantasy nahral stejnym zpusobem, tak tam vidis jen barevne fleky
    • ale prosim te.
      • hodnotím dle těch 4 minut, jinak tohle má oproti Final fantasy výhodu, že nikdo přesně nevíme jak orkové vypadají ale je to podobně nepřirozené jako Final.
        • Ronox
          Uvědomuješ si, že tu srovnáváš rozmáznutej flek ... tady máš srovnání - http://www.pixhost.org/show/3028/28650255_screenshot-2015-07-15-12-19.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit