Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je to zase samej odbornik na WoW universum koukam. Misto toho,aby byli lidi radi,ze bude zase vetsi fantasy film bez deti jako hlavnich hrdinu,co zachrani cely svet (eragon, narnie etc) ,tak hlavne to zprcat ze jo.
  • Myslím si, že pokiaľ bude film Warcraft úspešný, tak sa začnú robiť aj iné poriadne filmy podľa hier. Predsa len Need for speed bol podpriemer.
  • teda vypadá to příšerně. myslím že měla být cílová skupina tak o deset let starší než jak to vypadá.. tak pro 14ti letý-slaboduchý *15* mě by asi víc oslovil romantickej snímek z podzimního westfallu, něco na styl Jane Austenové - Skill and Ability, Pride of Horde and Prejudice of Vrynn.. *15*
    teď už to může vytrhnout jen Ragnar Lothbrok *2*
  • pravidlo holywoodu říká, že běžný divák má problém sžít se s hlavním protagonistou, když to není člověk (nebo nějaké roztomilé zvířátko jako pes nebo kočička) tak uvidíme, jestli se jim to povede prolomit, mě opravdu porod orčice nervy nedrásá *4*
  • Keyz
    To bude asi nějaká komedie nebo co. *15*
    Do toho těhotný Ork. Tedy asi tam bude dramatický porod malého Orka a další hovadiny které cpou do filmů aby to bylo dramatické anebo to lákalo.

    Tohle bylo celkem často. Těhotná žena která zrovna musí během filmu porodit dítě (které se narodí již vykoupané atd.) *1*

    Ale jo...Do 3D kina bych to snad zašel. Mrknul se na rubačku anebo komedii s efekty za draho a šel zase pryč.
    • Erien
      Přátele mi tvrdí, že jsem hrozný pesimista. Ale budu jim muset představit tebe. Já totiž od tebe ještě nikdy neviděl příspěvek, kde by se ti něco líbilo. *15*
    • XorxoxTalarius
      Narodi se mu malej Thrall a na piskovisti si pak bude hrat s Arthasem *5*
      • Vogon
        Myslíš Chrise Metzena?
      • Keyz
        A bude žvatlat jako malej Orčík *14*
        Do kina beru kapesník, jak to bude dojemné.
        • Asharak
          Vybral sis špatný film s hejtováním novorozeňat, protože tady je to hlavní součást událostí *7*
  • ona je jedna věc natočit film podle hopsačky (mario, tomb raider, prince of persia) nebo střílečky (doom), tedy her bez vlastního hlubšího příbehu a natočit film podle filmu který má vlastní universum a historii. vemu si takový residen evil (první díl) nebo silent hill, to jsou hry které mají nějaký dej a filmy dopadly podle mě poměrně slušně a se slušným hodnocením. s tímhle filmem nepředpokládám že dopadne špatně už z toho důvodu že ho produkuje přímo herní studio a může tak zajistit dějovou správnost s ohledem ke hře
    • co mají za hlubší univerzum strategie Warcraft by mě zajímalo....jestli scénarista přelouskával všechny ty komiksy a romány co kolem toho vznikly tak to velký respekt, spíš to ale vidím, že si vymyslel nějakou svou pohádku a tu všem pěkně naservíruje.
      • co já jsem o tom četl tak to má být dšějově z jedničky o stvoření hrody a nemá tam být žádná špatná strana divák by si měl oblíbit obě strany jak hordu tak alianci. žádný hodní lidi a zlí orci nebo obráceně, prostě dvě strany konfliktu
        • těžko tomu věřit.
          • XorxoxTalarius
            Chteli to mit multikulturne vyvazene aby to nezavanelo rasismem, nekde na netu je o tom prohlaseni
  • RedEagle
    Nahodou..ak na to pojde človek do kina ako na komediu bude odchadzat spokojny
  • njn tá migrácia je dnes všade...
  • niiiice, určite to pozriem
  • Vogon
    Vizuál to má pěkný, úplně jak cut-scéna z W3, ale ty dialogy zněly úplně strašně a ty zvuky co vydával Gul'dan byly vcelku směšné. Doufám, že to byl jenom špatný výběr scén do traileru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit