Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, chci se zeptat zda má někdo tento problém : hru mám přes steam, zapnu ji, většinou se dostanu i do menu (někdy ale ani tam ne), ale po pár vteřinách hra spadne a naskočí tabulka - program miasmata přestal pracovat.Nevíte někdo co s tím?Na forech jsem zatim radu nenašel, možná neumím hledat nebo nemám dostatečnou angličtinu.Kdyby někdo uměl poradit, tak díky za odpověd.
    • Zkus ve složce se hrou najít soubor .LOG :). Jen takovej nápad.
    • Aktualizoval sis ovladače grafiky?
      • Mám čerstvě formátovanej PC, měnil jsem RAMky, takže všechno tam je aktualizovaný.Nechápu co to může být no a nikde nemůžu najít radu.
  • Vypadá to hodně zajímavě. Hlavně díky skvělé recenzi! Mimochodem Lukáši, dohrál jsi to? Co délka hry a závěr? Také povedený?
  • Menorri
    Takže pokud jsem to pochopil tak je hra něco mezi Dear Esther a Minecraftem? *7*
    • Menorri
      Místo mínusů bych ocenil nějaký ten názor ale pohoda *1*
  • ucho
    hezky napsaná recenze.
  • michaliuz18
    to zlomene zapastie na prvom obrazku je proste epicke :D vyvojari si dali zalezat
    • Oni si dali záležet asi nejenom s tím zápěstím :) Mě osobně naprosto odradila vizuální stránka hry - totálně sterilní a studená - sice řekněme precizní textury ve vysokym rozlišení (no, jak kde), ale hlavně bez kouska ducha či náznaku o styl. Nevypadá to ani realisticky, ani to neni hezký. To si radši "zahraju" (ani už nevim po kolikátý) v recenzi zmíněnou Dear Esther, kterou zjevně dělal člověk s výtvarnym a estetickym cítěním.

      Aby někoho můj názor neuvedl v omyl - nevolám po vizuálních orgiích typu FarCry, ale zrovna u hry tohodle typu by trocha vizuální estetiky nevadila. "Studenou" neosobní grafiku bych čekal u střílečky, kde mnohdy neni čas na to se zastavit a "kochat se", což tady právě čas je, ale kochat se neni moc čím ... pro mě velká škoda. No, vlastně moc ne, sbalim bágl na víkend a vyrazim do kopců :)
      • nudnejsi video nez dear esther sem nikdy nevidel, nemuzu to ani nazvat hrou protoze se tam absolutne nic nedela... interakce 0 a zabava taky 0
      • GlaDOS
        Miasmatu jsem ještě nehrál, ale z toho co jsem četl a viděl tuším, že Dear Esther má o mnoho a mnoho menší rozlohu herního světa. S menším pláckem si pak vývojář může víc vyhrát.
  • Jak je to s během hry, byly nějaký problémy? Různě po internetu jsou skazky o nevyladěnosti, padání, výrazným pokledu frameratu, atd. Kvůli tomu jsem ještě nekoupil, ale strašně mě to láká, zavzpomínat si na školní léta a běhání po lese s buzolou *1*
    • Keyz
      Zadal jsem Miasmata FPS a našlo to "Miasmata Crashes, Texture Missing, FPS, Sound Errors ..."
      Asi toho nebude málo :)
      Navíc to na mně působí technicky dost odfláknutě.

      Škoda,protože styl kde nejsem silný hrdina mně baví.
      • Tak já nakonec neodolal a ještě stáhl ze Steamu a můžu říct, že HW nároky to má opravdu velký. Ale stačí vypnout vyhlazování, snížit stíny, atd. a už to nelaguje. Za 45 minut hraní to nespadlo, textury nemizí, zvuk OK, tak snad to tak vydrží i dál. Vizuál je technicky špatný, ale dokáže to vykouzlit zákoutí, kde to vypadá naprosto super.

        A ten pohyb je naprosto boží, až zase budu hrát něco "normálního", bude mi to chybět. Po 30 minutách jsem se poprvý, a určitě ne naposledy, ztratil a jen náhodou se zase našel na známém místě *1* Moc se mi líbí, že tu není žádná hudba, jen zvuky okolní přírody, praskající větvičky pod nohama hráče. Těším se na pokračování zítra, je třeba prozkoumat druhý břeh zátoky *5*
        • janchor
          Hudba je - a číhá na správnou chvíli.
          • Ok, tak uvidíme, kdy se vyloupne.
  • Redneck
    To je dobře, že to procházení se krajinou je zážitkem samo o sobě. Ve spoustě her lidi skipujou cestování anebo vše co nejrychlejš proběhnou, aby se dostali tam, kam potřebujou a tady v Miasmatě si člověk může v podstatě vyrazit na výlet.
  • MidnighT91
    Tak do toho jdu!
  • To zní pekelně nudně. To si radši zahraju FarCry3.
    • skrytá identita... pro jistotu, co kdyby že *1*
      • anonym ... pro jistotu, co kdyby že :D
        • dobře ty! *15*
          ve skutečnosti je za tím lennost... já budu raději dál vypisovat ty kódy
  • Trisska
    Zajímavej nápad na hru, tuhle si určitě koupím! Recenze blogísek taky pěknej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit