Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miasmata bez miasmaty? Není to náhodou plurál od "miasma"?
    • janchor
      Je.
  • Na sedmičkovou hru stačí necelé 4,5hodiny hraní?
    • janchor
      Záleží čistě na tom, za jak dlouho si člověk zformuje závěry, se kterými chce jít ven.
    • Hodnocení hry a doba hraní se sebou nesouvisí
    • Hodnocení hry a doba hraní se sebou nesouvisí
  • Jak je to s během hry, byly nějaký problémy? Různě po internetu jsou skazky o nevyladěnosti, padání, výrazným pokledu frameratu, atd. Kvůli tomu jsem ještě nekoupil, ale strašně mě to láká, zavzpomínat si na školní léta a běhání po lese s buzolou *1*
    • Keyz
      Zadal jsem Miasmata FPS a našlo to "Miasmata Crashes, Texture Missing, FPS, Sound Errors ..."
      Asi toho nebude málo :)
      Navíc to na mně působí technicky dost odfláknutě.

      Škoda,protože styl kde nejsem silný hrdina mně baví.
      • Tak já nakonec neodolal a ještě stáhl ze Steamu a můžu říct, že HW nároky to má opravdu velký. Ale stačí vypnout vyhlazování, snížit stíny, atd. a už to nelaguje. Za 45 minut hraní to nespadlo, textury nemizí, zvuk OK, tak snad to tak vydrží i dál. Vizuál je technicky špatný, ale dokáže to vykouzlit zákoutí, kde to vypadá naprosto super.

        A ten pohyb je naprosto boží, až zase budu hrát něco "normálního", bude mi to chybět. Po 30 minutách jsem se poprvý, a určitě ne naposledy, ztratil a jen náhodou se zase našel na známém místě *1* Moc se mi líbí, že tu není žádná hudba, jen zvuky okolní přírody, praskající větvičky pod nohama hráče. Těším se na pokračování zítra, je třeba prozkoumat druhý břeh zátoky *5*
        • janchor
          Hudba je - a číhá na správnou chvíli.
          • Ok, tak uvidíme, kdy se vyloupne.
  • ucho
    hezky napsaná recenze.
  • Skvělá hram čekněte někdo tyhle CZ lets playe :) http://www.youtube.com/channel/UCjoZ8e3O6ig7HhEZQPHBdFg?feature=mhee
    • Díky za odkaz :)
  • To zní pekelně nudně. To si radši zahraju FarCry3.
    • skrytá identita... pro jistotu, co kdyby že *1*
      • anonym ... pro jistotu, co kdyby že :D
        • dobře ty! *15*
          ve skutečnosti je za tím lennost... já budu raději dál vypisovat ty kódy
  • MidnighT91
    Tak do toho jdu!
  • nuda, po hodine to išlo z disku....na túru po horách jedine naživo, načo sa trmácať po virtuálnom nie moc peknom lese.....
  • Menorri
    Takže pokud jsem to pochopil tak je hra něco mezi Dear Esther a Minecraftem? *7*
    • Menorri
      Místo mínusů bych ocenil nějaký ten názor ale pohoda *1*
  • Chjo... leden, neboli herni okurkova sezona.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit