Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Microsoft nekoupil hru .... Microsoft si koupil legendu šířenou na základě povedeného obchodního modelu a s ní i celou budoucí generaci oveček , kterou zaplaví cíleným product placementem .
    O nerdy nestojí, jde jen po malých pomatených dětech , které denně zmateně pobíhají po virtuálním světě a žvatlají jaké je to vše strašná bžunda (virtuální život plný skutečných dětí )
  • Pěkně módonoš :). Neuděláš nějakou kompletní kompilaci takhle sladenich módů a nehodíš to někam na net?
  • victor
    Asi stárnu stárnu stárnu .....
  • Osobně jsem ho neměl rád prakticky od začátku a nic se na tom asi nezmění, ale tohle by udělal každej, i moralisti co ho tady kamenují. Udělal dobře. Teď je otázkou, co to všechno bude znamenat pro Minecraft a jestli to bude dobře i pro tu značku :P
  • No to by byl vrchol aby koupili jen hru.... Samozřejmě že koupili značku, ovšem si myslim, že takovou hodnotu to rozhodně nemá.
  • Hurá, a já už se začínal bát, že se Psychonauts 2 nikdy nedočkáme.
  • ucho
    Ano, říkám si to samé. Jediné, co mě napadlo, je vývoj Minecraftu 2, kdy by přiměli stávající hráče zakoupit novější verzi (a ani to by jim nezaplatilo to, co do toho vrazili). Asi se budeme muset nechat překvapit.
  • Asi do toho nevidim nebo nemám takovu fantazii, ale nedovedu si představit, jak se tahle investice může vrátit. Z mého úhlu pohledu je minecraft na vrcholu a nevím, jak by mohl vyrůst tak, aby tohle zaplatil...
  • Třeba já to hrával a obcas jeste hraju. :D Ale uplne kaslu na Vanilla verzi nebo na Multiplayer :D pamatuju si jak jsem stravil hodiny a hodiny brouzdanim po netu a hledanim tech nejzajimavejsich modu a dalsi hodiny u toho, jak to zprovoznit aby mi ta stvoka modu v tom MC fungovala a nemlatila se navzajem :D nakonec se mi z toho jen diky modum podarilo vymačkat takovej hybrid Sandbox Fantasy first person strategie ala Settlers s plně volitelnejma možnostma čehokoliv :D třeba i stájí na draky... no a překousnout kostičkovanou grafiku je potom už jen maličkost :D
  • .....Nekecal

    Prave proto ze chtel zustat nezavisly tak sel od toho. Z Minecraftu se zacla stavat vic a vic komercni hra, a jak Notch sam rikal, on neni podnikatel ale Nerd :D
  • To jepodobný, jako ksdyž někdo vydělává miliony tim, že hraje hry, stremuje to na YT a kouká mu na to miliony lidí...to je teprve uchylárna
  • Oni nekupili len hru. Oni kupili obchodnu znacku. Tam podla mna nejde o tu 50mb java aplikaciu ci kolko to ma.
  • Takže se objeví Minecraft i na Windows Phone jo.... nešlo to udělat i levněji?
  • Pro většinu závistivých chytráků, doporučuju přečíst tohle: http://pastebin.com/n1qTeikM

    Možná kecá, možná ne, ale z diskuze tady pod článkem ho naprosto chápu a rozumím.
  • JohnyTheZik
    Welcome to internet..
    "Klasicka" hlaska na forech..

    > http://knowyourmeme.com/memes/rip-in-peace
  • Zajímalo by mě jal to dopadne ps4 verzí minecraftu
  • to se minecraftu asi ted PS4 nedocka *1*
  • ucho
    on se nezaprodal, on se odprodal :)
  • stavet z kostek mne prestalo bavit ve 3 letech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit