Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    a pritom takova blbost........ *7*
  • God-of-War
    Kupovat studio za 2,5 miliardy na základě jedný hry? Mrkvosoft má buď pořádný koule a nebo jim tam dočista hráblo.
  • Teď opravdu nevím, jak to mám vidět... Buď Notch je naprostý génius, že prodá svoji Javu hru na, které dělal 5 let za 2,5 miliardy dolarů a nebo Microsoft je naprosto retardovaný, že za tuhle hru dá tolik peněz. Neberte to tak, že Minecraft hatuju a ani podle mě to není špatná hra, ale cenu 2,5 miliardy dolarů podle mě fakt nemá... Docela mě ale dostává, jak teď spoustu lidí hatuje Notche. Chtěl bych vidět lidi co by odmítli tuhle nabídku... :D
    • Jack1947
      Děti to hrajou ve velkým, např i můj malý bratranec to má na tabletu, takže myslím že svůj učel to plní a mrkvák by byl retardovaný si tohohle klučíka za "šměšný" peníz nekoupil.
  • Autor hry dokázal to o čom mnohý len snívajú. Vytvoril produkt, ktorý ľudia chcú a už nemusí pracovať. Čo dodať.
  • Nerozumím tomu, jak má fungovat světová ekonomika, pokud je možné toto.
    • To jepodobný, jako ksdyž někdo vydělává miliony tim, že hraje hry, stremuje to na YT a kouká mu na to miliony lidí...to je teprve uchylárna
    • prave to je typicka ukazka jak funguje, penize jsou jen bezcene papirky, ktere vubec nepredstavuji nejakou vykonanou praci *10* *11*
    • jsou to jen drobný, i když je pravda že by se z toho mohlo najíst mnoho černochu v africe
    • eStar
      Však nefunguje. *2*
  • Kdepak čtenáři games už microsoftu vysvětlí jak se vydělávají peníze haha.
  • Corvus
    V pětatřiceti do penze s miliardičkou na prd***, to bych si dal říct. Se svou povahou bych si nechal postavit barák někde v lesích na severu a užíval si paření her, čtení knih a poslechu muziku. S vědomím, že tyhle tři věci můžu dělat do smrti bez nutnosti vstávat ráno do práce by mi nic jiného ke štěstí nechybělo.

    Jinak Notchovi naprosto a zcela rozumím. Je to chytrej kluk a přeju mu to. Velkej byznys a s ním spojený tlak není pro každýho. Ona bohatě stačí tzv. "fanouškovská" komunita...
    • a holky nic? *8*
    • z takoveho života by ti hráblo, človek potrebuje praci k duševnimu zdravi
      • to vis ze jo, pekne te naockovali, ses ukázkovej robot/otrok! gratuluju, splnils očekávání, máme tě zato rádi
      • však píše "užíval si paření her" a stavět v minecraftu města z kostek to je pěkná práce stejně jako by ho čekala "práce" v plno dalších hrách třeba v nějaké MMO hře mít všechny postavy na max lvlv a statech s nejlepší výzbrojí to je práce na několik let *3*
      • HAHAHAHA ty vole tak lepší vtip jsem neslyšel. Já už bych si ani kalhoty nesundal sám. A stresy z práce ti moc duševního zdraví nepřinesou.
  • flash789
    tak ja ymslim ze Mikroměk vi moc dobře co dela. Z dlouhodobého hlediska se jim to urcite vyplati, protože Minecraft je hra která nemůže zestárnout a porad si bude hledat nove fanoušky, a zrejme jich bude vic nez dost. Navíc pod rukou MS se urcite docka desitek placenych DLC.Mno a pak udelaji Minecraft 2 za klasických 60e, který si koupi každý kdo hral jednicku..a peníze jsou několikrát zpet:)

    PS: krasna ukázka toho kde konci indie která mela uspech, v rukou presneho opaku:)
  • Gratulace Notchovi, vydělal opravdu pěknej balík :-)
    Co se týká Minecraftu,... myslím, že splaskla jedna velká nezávislá bublina. Nevím sice, co s tím chce MS dělat, když za to vysolil 2,5 mld dolarů, ale snad se jim dílo zadaří.
  • To takhle sedeli Gates a Zuckerberg v kavarne a Mark rika Billovi:"Covece tak jsem koupil ten Oculus, husty co?!" Bill se na nej zavistive koukl, krecovite se usmal a rika: "jo, pekny" ...chvili pauza..."omluvil bys me na chvilku, musim jen zavolat ...eeehmmm ...manzelce"....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit