Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napřed Skype, teď Minecraft, achjo, všechno dobré musí koupit zkur***ej microsoft.
  • Takže se objeví Minecraft i na Windows Phone jo.... nešlo to udělat i levněji?
  • Netvrdil ten pán s kloubem, že je strašně nezávislí a strašně moc tak chce zůstat?

    ...Kecal.


    Jinak tolik prachů, za jednu hru, která se veze na vlně kterou vytvořila je celkem extrém. Jednou to opadne a zájem nebude tak velký.
    • .....Nekecal

      Prave proto ze chtel zustat nezavisly tak sel od toho. Z Minecraftu se zacla stavat vic a vic komercni hra, a jak Notch sam rikal, on neni podnikatel ale Nerd :D
    • S 2,5 miliardy babek muze byt jeste vice nezavisly, nez byl tady. Uprimne, nejaka dalsi monetizace Minecraftu na spadnuti nebyla, Scrolls asi nebyl takovy uspech, jako mohl byt, kdyby nevysel Heartstone a tak pro nej bylo lepsi to strelit (navic za takovou silenou cenu) a zacit zase neco kutit, aniz by musel resit vedeni firmy.
    • Jestli si dobře pamatuji, tak zrovna on o sobě nerad mluvil jako o nezávislém vývojáři.
    • Moc sem ho nikdy nemusel. Ovšem koukni se na to z jeho úhlu pohledu. Za tyhle peníze může bejt nezávislej do konce života, nemluvim o dalších generacích :D

      Z jeho strany by byla hloupost odmítnout a osobně si myslim, že Microsoft udělal blbost. Opravdu si nemyslím, že takhle vysoká suma je adekvátní. Ale tak když v tom MS vidí tu hodnotu, tak proč ne...
  • Asi do toho nevidim nebo nemám takovu fantazii, ale nedovedu si představit, jak se tahle investice může vrátit. Z mého úhlu pohledu je minecraft na vrcholu a nevím, jak by mohl vyrůst tak, aby tohle zaplatil...
    • Koupili si miliony uzivatelu, minecraft je z tohodle pohledu zela bezcennej.
    • Minecraft 2: Rise of the Craftchildren
    • ucho
      Ano, říkám si to samé. Jediné, co mě napadlo, je vývoj Minecraftu 2, kdy by přiměli stávající hráče zakoupit novější verzi (a ani to by jim nezaplatilo to, co do toho vrazili). Asi se budeme muset nechat překvapit.
  • Microsoft nekoupil hru .... Microsoft si koupil legendu šířenou na základě povedeného obchodního modelu a s ní i celou budoucí generaci oveček , kterou zaplaví cíleným product placementem .
    O nerdy nestojí, jde jen po malých pomatených dětech , které denně zmateně pobíhají po virtuálním světě a žvatlají jaké je to vše strašná bžunda (virtuální život plný skutečných dětí )
  • to se minecraftu asi ted PS4 nedocka *1*
  • 100% minecraft the future generation gold limited edition 2016 //// investicia sa vrati lebo to naseru na nove konzoly a windows vsak uvidite....
  • oktavius66
    Jednou jsem to zkoušel a vydržel jsem u toho asi 5 dní. A proč ? Protože jsem si natěžil tolik surovin, že jsem to neměl kam dávat. tisíce železa a stovky diamatů. Prostě jsem si postavil co jsem chtěl. Za chvilku vás to omrzí, protože nemáte co dělat. Na co bych lezl do dolu, když už tam vlastně nemusím. Pekelný palác v Netheru jsem objevil prakticky hned a hned poté i End. Draka jsem zabil a byl "konec" hry. Potom jsem už nechtěl objevovat ani ten svět, protože na mě už nic nečekalo. Já nevím, příjde mi to jako prkotina, ale to proto, že na to mám asi roky. Pro děti to bude asi ideální...
    • flash789
      jenze ono je to hlavne o tom ze si tam lidi stavej třeba prazskej hrad nebo disneyland..vis:)
      • stavet z kostek mne prestalo bavit ve 3 letech
        • Tak to jsi velkej kluk... Ale existují lidi, kteří si rádi hrajou a používají fantazii i v dospělosti.
  • Naprosto šokující v roce 2014.

    Mi neříkejte, že Minecraft ještě pořád tolik táhne...

    Být teď rok tak 2012, tak to chápu, ale 2014?
    • Lego táhne už několik desetiletí
      • Lego vydává nonstop nový různorodý sety, který si děcka můžou kupovat do nekonečna.

        Minecraft koupí jednou a šlus. Nebo konzolový verze Minecraftu mají mikrotransakce? Jestli ne, tak MS je tam asi nacpe.
        • faitheater
          MS vlastni urcite dost licencii... Moze vydavat tematicky ladene Minecraft hry. Minecraft Age of Empires alebo Mincraft Flight Simulator :)
  • Oni nekupili len hru. Oni kupili obchodnu znacku. Tam podla mna nejde o tu 50mb java aplikaciu ci kolko to ma.
    • No to by byl vrchol aby koupili jen hru.... Samozřejmě že koupili značku, ovšem si myslim, že takovou hodnotu to rozhodně nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit