Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samuel.polak
    Minesoft kupil Microcraft
  • Zajímalo by mě jal to dopadne ps4 verzí minecraftu
  • Dogkiller
    Microsoft se dočista zbláznil. Znám hodně hráčů, mám dost přátel co hrají hry, ale Minecraft nehraje ani jeden. Hraje to vůbec někdo? Jakou to má cílovku?

    Neřeknu kdyby dali tak ohromnou částku třeba za World of Warcraft nebo nějakou podobnou MMO kokotinu. Ale 53 miliard za blbý Minecraft? LoL *1*
    • Třeba já to hrával a obcas jeste hraju. :D Ale uplne kaslu na Vanilla verzi nebo na Multiplayer :D pamatuju si jak jsem stravil hodiny a hodiny brouzdanim po netu a hledanim tech nejzajimavejsich modu a dalsi hodiny u toho, jak to zprovoznit aby mi ta stvoka modu v tom MC fungovala a nemlatila se navzajem :D nakonec se mi z toho jen diky modum podarilo vymačkat takovej hybrid Sandbox Fantasy first person strategie ala Settlers s plně volitelnejma možnostma čehokoliv :D třeba i stájí na draky... no a překousnout kostičkovanou grafiku je potom už jen maličkost :D
      • Pěkně módonoš :). Neuděláš nějakou kompletní kompilaci takhle sladenich módů a nehodíš to někam na net?
    • Pokud vím má to několik desítek milionů prodaných kopií. Řekl bych, že pár mega soft/hard core hráčů ta hra mít určitě bude.
      Navíc je to obrovská značka co prodává mraky kravin jako hračky, trička, plyšáky. Mají obrovský zisky s minimálními náklady. Hra je založená na v podstatě primitivním enginu, který se velmi snadno rozšíří o nový prvky, tzn. že má ještě furt obrovský potenciál.
    • Třeba to nehrají běžní "hráči"
      • s tim souhlasim. Pohybuju se uz nekolik let mezi lidma co hodne hraji hry a nikoho kdo to hraje neznam. Ale dokazi si predtsavit od znamych pritelkyni, ci moji mamku nebo otce jak si to tam uzivaj. Ja mam trosku jiny naroky nez skaldat imaginarni lego kocky :))
  • R.I.P. in peace Minecraft
    • XorxoxTalarius
      Rest in peace in peace?
      • JohnyTheZik
        Welcome to internet..
        "Klasicka" hlaska na forech..

        > http://knowyourmeme.com/memes/rip-in-peace
        • victor
          Asi stárnu stárnu stárnu .....
      • třeba to myslel jako rest in pieces in peace *5*
  • Tohle je velice spatny rozhodnuti ze strany Microsoftu, tahle investice se jim nikdy nevrati co jako maji v planu minecraft 2 jako vazne?
  • A je to tady. Prachy vladnou svetu a kazdej z nich zblbne. pristi vyvoj na PC bude o "press x to jump". Jak jsem tomu clovickovi veril, tak ted bych mu nafackoval, aby se z toho probral. Aby se celej svet nakonec nepo** z mobilnich sr**. Mrkvosoft nedokaze udelat poradnej system, proto se se** do vseho ostatniho a podela na co prijde, at je to SW, nebo HW. **** na ty *** v **** spolecnosti ***. Diky, prave jsem si ulevil a muzu konecne na minecraft zapomenout, byl fajn...
  • tonnymontana
    Dala se cekat dalsi akvizice od MS jako kazda nadnarodni firma to proste delat musi a v posledni dobe se MS hezky rozjel coz mu zajisti budoucnost. Pocitam ze to neni posledni vetsi vec od MS tento rok nebo pristi rok.¨

    Treba jeden vyrobce telefonu velice popularni pred 10-12lety nebo kolik to bylo ted dela super tankery sveta. ty nejvetsi na svete, postavil tovarny na megabloky kde je v budoucnu plan udelat super tanker jen ze dvou dilu. na telefony se uplne vykaslal:) vzdy je dobrej plan B a nadnarodni korporace jich maji celou abacedu diky menicimu se svetu.
    MS to mohl koupit klidne kvuli zameru jenz negeneruje zisk ale jinou hodnotu a ja ani nikdo tady na to neprijde to by musel byt ve vedeni..
  • Jack1947
    Njn, každý má svou cenu, tenhle chlapík se prodává celkem lacino. *3*
    • chtěl bych vidět tebe, kdyby před tebe někdo vyložil 53 miliard na stůl a řekl "ber nebo nech bejt" *1*
      • Jack1947
        Já vím no, bylo by to těžké rozhodování. *3* *2*

        Hlavně nereálné, ale tak můžeme si polemizovat přemítat jaké by to bylo... kdyby.
        • tak nereálný, stačí mít dobrej nápad a jít za nim, podívej na Notche *1*
          • Jack1947
            Aha, díky za návod já myslel že to je složitější... tak já si něco vymyslím jo a podám si patent v USAa uvidíme... ono nápad je dneska dost nedostatkové zboží, sice mně nic nenapadá ale tak co poštěstí se snad. Problém je že nevím přesně co bych tak mohl uskutečnit, hra by to asi moc nebyla no.

            Já myslel nereálný si přivonět k těmhle prachům, ono bez urážky pokud by se to stalo v čr a po oddanění by z nich moc nezbylo no.... pak taky to placení, za všechno. Balík je to určitě hezkej ty jo ten musí vážit. *15*
    • https://twitter.com/notch/status/281139739304800256
  • Jack1947
    Škoda že nikdo neodkoupí mrkvák, aspon by byl od něj na moment klid. *7*
  • Hurá, a já už se začínal bát, že se Psychonauts 2 nikdy nedočkáme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit