Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeff
    Hm, kdybych ti napsal "bléééé kdy už se tahle yolo a swag generace přestane vyjadřovat na diskuzích a nekazí pořád chutě žít", tak to asi taky neuděláš, co? *7*
  • Hej ja mam pocit ze at uz reknes cokoliv a jakkoliv tak te stejnak vsichni budou nesnaset "D
  • kubi-wan
    Díky takovejm "současnejm hráčům", jako seš ty, je herní průmysl v p*deli... no a některym lidem se to prostě nelíbí.
  • Takže válku nové generace vyhrává..... AMD
  • Oh dakujem! Keby som mohol tak ti za tento post naklikam najviac plusov v historii games.cz Momentalne mam pustenu Pandoru, a vecer sa chystam na Netflix. Skusal som aj nejake streamy na hulu a tak, a ide to vsetko v pohode! A hladal som aj po nete a nenasiel som ziadne znamky toho, ze by to bol scam alebo nejaky podvod na vytahovanie hovadin. Fakt diky!
  • Príde mi blbosť pchať niekam niečo čo dokáže tv sama o sebe. Konzoly by mali byť na hry, max filmy a to ostatné človek nevyužije..
  • *1* *1* Třeba SteamBOX ?
  • Vec sa ma tak, ze vyvojarom, vydavatelom a distributorom je UPLNE jedno, ci piratis alebo kupujes bazarove hry. Tak ci tak z toho neuvidia ani cent - dovolujem si povedat, ze bazarove predaje su pre nich horsie ako piratstvo - jednak na nich frcia aj velke spolocnost (vratane Amazonu atp, takze su uplne v pohode dostupne aj pre BFU) a druhak narozdiel od pirata, kupec bazarovej hry je potencionalny strateny zakaznik, pretoze uz len tym ze kupil bazarovu hru dokazal svoju ochotu za ten produkt dat peniaze.
  • Hlavní výhodu XO vidím v tom, že má placatý vršek. Můžeš si tak na něj postavit nějakou herní konzoli.
  • Ohledně bazarovek bohužel zase dali o důvod více, aby se hry vice pirátili. Pak ať se nediví. :(
  • davidBray
    ámen
  • Abych řekl pravdu taky se mi moc nelíbí vypadá to jak z 90let...
  • BTW: Ještě jedna citace co jsem si pujčil z filmu Avatar... "Microsoft nám chčije na hlavu a ani se to nesnaží vydávat za déšť"

    Víte jak tu čtu tak 80% lidí tady je nasraných zklamaných atd.. z nové konzole od Fucksoftu... Nicméně ruku na srdce pravděpodobně stejně si to ty lidí koupí hlavně ty co řvou nejvíce... Strašně bych přál Fucksoftu aby se jim to neprodávalo prostě to nekupujte ale opravdu třeba si v těch šiškách uvědomí, že prostě takhle ne... My ale víme co uděláte že ? Nicméně každý rok co rok mě utvrzuje v tom, že mít doma primárně PC jako firstONE platformu na hraní se vyplácí. (Nicméně podle situace když budete mít nastavenou na PC grafiku ala konzole tak vám stačí průměrné železo....)
  • TheGGG
    Koupím PS4, xbox one nepotřebují, stačí mi 360. Navíc xbox one, ten vzhled teda žádná sláva, doufám že ps4 bude od pohledu působit pořádně futufuturisticky.
  • Cosi
    https://www.youtube.com/watch?v=xBbm2gNt4Mg#t=12s
  • TheGGG
    bléé zase jeden z těch zkuhralů co vzpomínají na starý dobrý časy? Bože proč, ať už se ta ztracená generace přestane o hry zajímat a nekazí pořád chutě k hraní současným hráčům.
  • Jako PCčkař je to jediné co mě oslovilo a už se těším až si koupím PC verzy ovladače. (Xboxové ovladače jsou opravdu good...)
  • Nezabudni potom pri nejakej konzolovej exkluzivite napisat do komentarov: Doufam, ze to bude i na PC *4*
  • *1* *1* Tjn Souhlas...
  • Já to vidím zase tak, že ovladač na PS4 bude stát za h...o a na Xboxu one padne skvěle do ruky. To bude hlavní důvod proč bych šel do xboxu. Na druhou stranu platit za live mě nebaví takže bych šel do PS4. Takže to vypadá že si nechám 360tku. Kdyby opravdu vylepšili ovladač na PS4 oproti PS3 tak to bude jasná volba, kde topit peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit