Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • InvisiblE182
    Skype, televize, hry - myslím, než spíš než se ptát jak to bude hardware stíhat se hodí jak to mám já stíhat. Jedním okem koukat na televizi, druhým hrát, jedno ucho na skype, druhý na zvuk z televize a hry. Nohy mám volný, tak těma můžu komunikovat se svou tisícovkou přátel.
    - konec sarkasmu. Pořád nerozumím tomu, proč bych se zrovna přes hry měl chtít sdružovat s lidma. Pokud bych se chtěl s někím bavit, tak se zvednu a jdu do hospody.
  • VonHayek
    Zkus DONATE...

    Games.cz beru jako takový nepapírový časopis, takže pár desítek korun za měsíc je naprosto v pohodě. Sám za svou práci dostávám rád odměnu; bez ní dělám samo jen pro rodinu a přátele. Takže dokud se nepřižením k nějakému gamesákovi do rodiny, stav věcí je jasný. *4*
  • Pri tom TV, TV, TV sa mi vybavili deti po lobotomii z Psychonautov :D
  • VonHayek
    Je to sice takové šedé až černé řešení, ale Netflix (+Pandoru a spol.) u nás rozběháš díky HOLA Unblockeru - http://hola.org
    V prohlížeči i mobilu, obé otestováno.

    (za vše díky mistru Olejníkovi)
  • heh
    http://i.imgur.com/UKlnAq5.jpg

    Inak:
    http://www.siliconera.com/2013/05/21/report-xbox-one-requires-a-fee-to-use-your-discs-under-a-different-account/

    But what if you want to bring a game disc to a friend’s house and play there? You’ll have to pay a fee—and not just some sort of activation fee, but the actual price of that game—in order to use a game’s code on a friend’s account. Think of it like a new game, Harrison says. “The bits that are on that disc, you can give it to your friend and they can install it on an Xbox One,” he said. “They would then have to purchase the right to play that game through Xbox Live."

    However, Harrison went on to add, you will be able to sell your Xbox One games online, so the concept of used games isn’t dead. ”We will have a solution—we’re not talking about it today—for you to be able to trade your previously-played games online,” Harrison said.
    Read more at http://www.siliconera.com/2013/05/21/report-xbox-one-requires-a-fee-to-use-your-discs-under-a-different-account/#RDshBsgZJHjW2Xsz.99
  • Přesně tak, zlatý věk her je bohužel už dááávno pryč...ale PC má aspoň zpětnou kompatibilitu :) takže hurá k Jagged Alliance 2 ( komunitní patch 1.13 je bomba)
  • *1* *1* *1* *1* Nevím proč ale ta věta mě dostala samozřejmě máš pravdu směji se té absurditě....
  • Whoossain
    Když už nic jinýho, tak si teď u Sony můžou být jistý, že i když komponenty do PS4 zabalej jen do igelitky, tak to bude pořád vypadat líp, než XO...
  • Však s tím co předvedli si teď můžou podat ruku..(vlastně už se stalo)..První co mě napadlo po představení tý krabice bylo "Věrní hráči, kašleme na vás. Novej Xbox bude glorifikovanej set-top box. S možností zahrát si sem tam nějakou hru - ovšem NE zpětně kompatibilní a pro jistotu dvakrát zpoplatněný."
  • Mě to přijde u obou stejné. MS jen neukázal své TOP HRY což se o PS4 nedá říct. To znamená že MS může vytáhnout ještě hodně herních pecek.
  • "A proto si myslím, že to xbox mediální centrum vyhraje nad PS4. Přeci jenom se tatínka lépe přemlouvá ke koupi krabičky, která má od základu appy na Netflix, hulu, fantasy league, skype, přepínání tv hlasem, pohybem apod. než na krabici pro hry."

    ^ This. But only in 'MURICA! Ale mas pravdu, ze my uz to netiahneme. MS to akurat dalo najavo, Sony ani nie (hlavne asi preto, ze v Japonsku im to stale tahaju hraci FF4, prveho Pokemona apod).
  • Díky bohu ZA TO!
  • Většina her je na všech platformách a nevím které PS4 only hry budou HARDCORE. Pokud vím tak MS na hrách nic neměnil ty jsou pořád stejné akorát rozšířil sociální aplikace a jiné "vylepšení". Zajímalo by mě co SONY udělalo jinak ? Sdílecí tlačítko je krok uplně stejným směrem jako u MS. Nepředstavili skoro žádné nové hry, zatím co XBOX má mít 15 xbox only her a 8 z toho má být fungl nových.
  • Ten Microsoft je ztracený jako že totálně pořád sedí na dvou židlích a pak to podle toho vypadá. (Windows Phone, Windows 8, Xbox One, atd..) Jen tak dál a možná budou stejně oblíbený jako EA!
  • http://i.minus.com/ijW9KbFN8WmTW.gif
  • Krátký sestřih toho nejdůležitějšího z XO revealu. http://bit.ly/13Gw76t Ano, zasmál jsem se dost.
  • Jeff
    Mě teda z té prezentace nejvíce rozesmálo CoD. Vážně mi to připadalo, že cílej na hráče, co nikdy nic jiného než CoD a BF nehráli a před 3 roky dostali k Vánocům xbox.
    "Budou tam psi!"
    WAAAUUU
    "A rybičky budou plavat od Vás pryč, když se k nim přiblížíte!"
    WAAAAAAAUUUUUU
    "A naklánět se z rohu, klouzat po zemi a to všechno při pohledu na vaše HD ruce!"
    OMFGTURBIT TAKE MY MOTHER'S MOONEEEEY!!!!
    A proto si myslím, že to xbox mediální centrum vyhraje nad PS4. Přeci jenom se tatínka lépe přemlouvá ke koupi krabičky, která má od základu appy na Netflix, hulu, fantasy league, skype, přepínání tv hlasem, pohybem apod. než na krabici pro hry.
    Buďme si přeci jenom k sobě upřímní. My, hráči baldur's gate, prvního deus ex, kotora apod, co jsme vlastnili game boye color a vyhlíželi první 3D GTAčko už asi tenhle trh netáhneme. Bohužel.
  • Hmm, tak jsem tak brouzdal po netu a docetl se, ze tenhle vytvor nebude muset byt na netu porad, ale bude tam pravidelne "sahat" v zavislosti na programu. U SP her to pry bude jednou za 24 hodin. Opravdu nechapu, jak muze nekdo spachat takoveto harakiri v dobe, kdy mu konkurence dycha na krk, nebo spis kdy ho konkurence predbehla.
    O tech dalsich nesmyslech, jako Skype apod. uz nema cenu se ani zminovat. Bazarovky tipuji ze u nas takovy problem nebudou, ale pujcovani her kamaradum ano. Tipuji, ze v Sony uz otevreli sampanske a pocitaji nove odhady prodeju PS4.
  • tak jsem to dočetl až k tomu "nebude zpětně kompatibilní s hrami z x360" a tam jsem skončil, dál už to ani nemá cenu číst
  • No mě naopak MS potěšil. Nyní přes Xbox koukám na MLB, NBA , využívám hlasové ovládání, pro přítelkyni kinect na tancování a cvičení, takže super.
    Navíc když si vezmu jaká individua na xbox nadávají, tak mi to říká jasně, že xbox bude lepší(pro mě) :o)
    V každém případě si, ale koupím i PS4, nixméně Xbox bude hrát prim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit