Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Vidíš, já ze skříně nic vytahovat nemusím, a přitom si na svém nadupaném win7 PC zahraju 25 let starý Zork bez problému.
  • Ty funkce pro televizi a multitasking se mi líbily, ale nekoupím si něco kolem 500 USD abych mohl schovat ovladač na televizi btw už vidím jak se hádám doma, na co se budu dívát s rodinou přes voice control. Hry ukázali jenom filmečky :/ takže snad E3 ukážou něco pořádnýho.
  • RakeW
    Mně by se i ta krabice celkem líbila (byť uznávám, že něco takového jsem fakt nečekal), ale nezamlouvá se mi ta šachovnice lesk-mat, resp. ta lesklá část. "Piano black" obecně je čisté zlo :). Však i MS nějaký čas po představení jak zrcadlo lesklé slim verze X360 začal vyrábět matnou (mám ji doma), tak nevím, co zas blbnou...
  • ringmancz
    zatím mi to připadá, že Sony míří spíš na ty hardcore hráče a Microsoft na skupiny kolem CoD, BF, NFL apod. s tím skypem, internetem...
  • Keyz
    To je stejně strašný, jak platíš za bazar hry, snad i za mulťák apod.
    A lidi to stále kupují a kupují :) Pak kecy ohledně toho, že konzole je levná oproti PC, fakt nemá logiku.
    Když jsou lidi ochotni vyhazovat, prachy za podobné věci, které jsou jinde legálně zdarma. Navíc tuším, že hry jsou na konzole drahé.
  • Keyz
    Tak nevím jak moc, ale staré hry fungují :) sice někdy trvá než to rozchodíš, ale pak není problém nastavení uložit a taky to rychle zapneš. Sice ne jako na PSX ale fungují.
  • stěžuješ si na instalace a další... přitom PS3, kde jsou povinné instalace a updaty o stovkách MB ti přijdou v pořádku... OK teda :D
  • Keyz
    To byla velký výhoda konzole oproti PC. Zapneš hraješ.
    Proč se toho nedrží? Pak se lidi budou muset více učit a nejspíše zjistí, že to je podobné PC, tak proč si ho rovnou nekoupit.

    - K ceně. 12k Vypadá super ale když to porovnám s PC za 20k. Je to podobné. Obě je bez monitoru/tv. Navíc v minulosti stejné hry na konzole a PC byla graficky často rozdílné. I přes stejný engine na PC byli technicky lepší hry. A hlavně jak zde psal, lze tam dělat skoro vše i v ČR. Tedy prachy navíc se dají obhájit. Navíc, nemá již smysl měnit PC každý rok, dva.. Když hodně her jsou porty, z HW který se nemění. Dá se upravit nastavení a stejně to vypadá často lépe.
    Chápu, že tohle neřeší lidi, kteří chtějí vložit a hrát ale jak jsi psal, tohle zde pomalu padá.
  • Chapu stížnosti na podstatné věci ale to jak někdo něco nazval :-D to je fakt nahlavu. I když jsi to dodal jako "A navíc..."
  • mdkGT
    "Stare hry funguji" no to je odvazne tvrzeni :D
    Vis co funguje? Kdyz vytahnu ze skrine svoje 15 let stare PSX a za par sekund na nem hraju NFS1, Medievil nebo jinou starou vykopavku.
    A k te zpetne kompatibilite, je to fajn vec, ale nikdo nikoho nenuti zbavovat se te stare.
  • jenze hry na steam byvaji casto az s 75% slevou.. to u xka s MS fakt pochybuju.. je trochu rozdil dat za hru 120 nebo 1300.. :/
  • tvrdy.mar
    Ano, nejdůležitější informace mého příspěvku byla zrovna to jméno, že?
  • Řešit takovou malichernost jako je JMENO. *7*
  • Not impressed.
  • doufám, že aktivace bazarovky bude tak 20Kč :D jinak toto na Xboxu bude a na PS4 si budou v klidu bazarovat? Trochu divné mi toto přijde...

    další věc, ta konzole by byla hezčí, kdyby byla tak 2 krát menší a v bílé barvě... :D teď to je fakt velká kráva, ale co se musí nechat, že ovladač se velmi povedl...

    jinak celkem zklamání, minule z PS4, teď z Xboxu... teď vkládám naděje do E3, kde se snad oba dva vytáhnou.
  • Není to designová špička, ale nijak mě neirituje a sem sním spokojen. Myslím si že PS4 bude hodně podobný dle tvarů a obrysů z traileru. 2 konzole .... 2 krabice které nijak nenadchli ba naopak.
  • tvrdy.mar
    U starších konzí platilo - vložíš a hraješ. Neřešíš viry, nastavení grafiky, nic. Ale u toho nového Xboxu abych vypnul Kinect, zaplnul internet, nainstalovat Bluray na disk a pak se možná něco pustí, když Microsoft dá. Jak mám svou PS3 rád, tak Xbox1 brutálně zklamal. Navíc to jméno je tak střelené.
  • Jo. Jednoduchý, elegantní desing nestrhávající pozornost jakožto vyumělkovaný šunt pod televizí. Zpracovaní minimálně podle snímků nevypadá jako nejlepší, což je pochopitelné, ale vadí mi to. Moje kožená PC skříň za 16k to je něco jiného.
  • tvrdy.mar
    Myslíš BlackVHSbox?
  • Mě se líbí. Fakt. Takové retro :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit