Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvrdy.mar
    Skype má dneska každá slušná televize. Nicméně Skype při hře. To už musíš mít telefon! A ten přece skoro nikdo nemá na rozdíl od Xboxu a proto to tam je! (pro ty pomalejší - to byl sarkasmus)
  • To je stejně komedie, řešit zpětnou komatibilitu a pod. Také jaké služby to bude umět, proč v ČR to nebude umět skoro nic...
    Zlaté PC. Staré hry fungují, služby si vyberu podle sebe a lokaci neřeším. Lze to vždy lehce obejít a funguje tedy i v ČR.
    Jediný - je cena. Ale to dnešní době není problém. Kdybych bral starou generaci která používá často malé rozlišení pak by stačilo levné PC.To, že dnes má každý Full HD monitor je jiná a taky hry vypadají lépe, když běží.

    Proč si kupocat krám na několik let co v ČR nebude nic umět krom her? Když to samé + mnoho navíc mám u PC. Tam davá smysl si připlati. Cena asi táhne.
  • Řekl bych, že těch bude minimum. Design se tentokrat fakt moc nepovedl.
  • mdkGT
    Nejsem a nikdy jsem nebyl fanda Xboxu, tak nechci moc prudit, ale je tu nekdo komu se ten novy xbox po designove strance libi?
  • Myslíš tu zpětnou kompabilitu skrze službu Gaikai? To je fakt výhra.
    Novy xbox ma mít během prvního roku 15 exkluzivek z toho 8 novych znacek, což mi nepříjde zas tak málo.
    Design je fakt nic moc, nicméně design PS4 zatím znám není pokud vím, tak není s čím srovnávat.
    Jinak je to ale bída u obou hračů. Vážně nechápu z čeho si u PS4 tak nadšený.
  • Také jsem zklamán.
  • ruthan
    Novinky. Kdyz si to cele shrnu, jelikoz mi to dela dobre.. Tak, ve finale potrrebujete byt pripojeni, abyste zarizeni nebo hru aktivovali a budeme platit za pouziti bazarove hry. Zpetne kompatibilita nebude, ani za priplatek, ani pres streamovani, ikdyz je to udajne multimedialni centrum. Cili 3x fail.
    HW je fajn, az na grafarnu, o ktere nerekli ani slovo, pravdepodobne R7790 narozdil od R7850 v PS4, prvni rok, dva dobry, ale pak to bude obrovska koule na noze. CPU na urovni 1/2 vykonu Core i7, jelikoz jde sice o 8 jadro, ale pro notebooky a upgrade, uz benchmarkovane generace, kde sama AMD rika cca 10 procnet vykonu navic. Disk, skoda, ze neni SSD jako premium.
    SW - hry a multimedia, to jen snad jen pro tupy amiky, mi ostatni to samy mame na PC, dokonce po 10 letech budou mit i Skype, ktery umi uz davno i vsechny telefony. Prezentace, silena nechutna reklamstina a newspeak - samy redefinovat, experience, social, francize, brand new.. ale ve file, zase X renderu a par ukazek z her a nic.
    Summary -
    1) snadnejsi vyvoj, jelikoz je to zase prebaleny PC, jeste vice nez PS4 (kde bude GDDR5 taky jsou DDR3 a nejaky divociny se sbernici). Podoba PS4 taky usetri penize.
    2) Pro hrace dalsi kram pod stul, Xbox360 si budeme muset nechat.. 2 roky cca stejna kvalita grafiky jako na PC, potom zase 5-7 let utrpeni (respektive horsi kvality).
    Cena 399-499 dolacu, podle me levnejsi to nebude, na drazsi po krizi nemaji odvahu.
  • Zbytek bude představen na E3. Vzhledem k tomu že tam nebyl představen HALO 5 tak předpokládám že jim na předstvování her zas tak nezáleželo a představili na rychlo jen něco.
  • Ja se na to koukam z jine stranky (tak snad me neukamenujete *1* ). Vyrustal jsem na PS1 a nasledne PS2. Po vetsi pauze se ke me dostal xbox360 a pozdeji i ps3. Ani jeden system neodsuzuju/neprechvaluju *4* Oboji ma neco do sebe jak + tak - *4* Jen at vydaji nove konzole, stejne casem budou v provedeni slim a do te doby si poridim nekde za par chcechtaku X360ku i PS3ku a zahraju si co jsem propasl a potom v budoucnu snad nekdy... *4*
  • regant
    One: becouse we are the number one in ugliness
  • mdkGT
    asi jo
  • regant
    jo jenže na steamu nemusíš platit 10 dolárů aby jsi si mohl změnit jméno
  • Happy_Hippo
    Tak citujem z clanku:

    "Xbox One neustále připojený k internetu nebude, ale připojení k internetu bude vyžadovat." >> Tak ako teda? Ja to chapem ako ste to mysleli, ale v nadpise je vyslovene "internet nevyžaduje"...

    "Jak to přesně bude fungovat, opět není upřesněno"...!!!! Toto ma byt pozitivne? Mne to teda silno zavana nejakym tym Microsoftackym "hacikom", a hacik je este aj s tymto:

    "Xbox One nebude bazarový prodej nijak blokovat..." a v zapeti dodavate: .."pokud si koupíte použitou hru, musíte si připlatit zatím blíže nespecifikovanou částku, abyste ji mohli hrát"

    Obcas by nezaskodilo odfiltrovat PR kecy a zdravy rozum....
    X-settop-box je zatial jeden velky TV (u nas nedostupny) fail. MS vobec nesklamal. Dizajn ako radijator krizeny s VHS Tesla prehravacom a tisic blbosti v jednom (od toho to One)... Nic no... Aspon ze ten kontroler vyzera k svetu....
  • Jsem jediny, komu ten design trosk pripomina toto?

    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVheIeF0lH1srCCSbHKUUpciGF5TIz30SdyLbK4AMQDv4ElF_cNQ
  • regant
    no tak oproti PS4 pořádnej humus...
    PS4 : hromada povedených exkluzivitek, zpětná kompatibilita, zvučnější jména co se týče herních společností
    XBox -1: Fifa (shit), žádná zpětná kompatibilita, společnosti: EA a Activision (společně s MS je to asi jako jezdci apokalypsy až na to, že jsou postižený ptž jsou jenom 3), hlasové ovládání (které nikdo používat nebude), kinect (hraní s wii remote je mnohem zábavnější), televize (o tom už jsem někdy slyšel), placení za to, že chtějí mít sourozenci každej vlastní účet(WTF???) a na závěr skype (WOOOOW *8* *8* *8* *8* )
    EDIT: ještě jsem zapoměl zmínit to, že design "krabice" je asi tak nápaditej jako byly konzole před 20 lety (XBox 360 má luxusní desing)
  • Myslíš Meego? Z toho vychází Jolla.
  • Mno tak popravdě mě zatim ani jedna z "next-gen" konzoli nezaujala. A to jsem od nich ani moc neočekával.
  • kovar.jakub
    Jo, tak nějak. Stejně je to ale i na Steamu, takže si nemyslím, že to bude výrazný problém, pokud oddělí přímo tvůrci savy.
  • tvrdy.mar
    Přesně tak. Microsoft právě zavraždil nenarozené dítě. Silně mi to připomnělo něco, co před nedávněm udělala Nokia.
  • Pochopil jsem správně, že když budu mít na konzoli dva účty (například můj a bráchův), tak půjde zakoupená hra hrát jen na jednom a na druhém až za příplatek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit