Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrady a pevnosti - pripadaju mi ako v nejakej free flashovke + chyba prehladny a logicky tree

    skill tree - preplacane, neprehladne celkovo zle (pripadne chybaju) - ked to porovnam s krasnym skill tree z 5tky...

    kuzla - kam sa podel magic tree a magic tower?preco mali potrebu toto menit? pridat, upravit kuzla ok ale totalne prekopat prehladny a funkcny system ktory fungoval vo vsetkych M&M a HOM&M hrach? velky odklon a este zlym smerom... (btw. pan recenzent tu ta "tvurci svoboda" kapanek presiahla hranice...ci?)

    jednotky - zdaju sa mi zle vybalansovane, vyzeraju pekne ale chyba mi moznost vyberu z viacerych verzii (ako v tribes of the east)

    neviem co ma vacsina proti 5tke (hlavne po datacoch) ked podla mna si zobrala najviac z legendarneho 3tieho dielu a poraza tento diel v kazdom smere okrem grafiky...
    • kde byl v 5kach skill tree??ve hre nebyla snad moznost podivat se na skill tree...na netu mozna skill wheel..ale jinak krom toho ze sis vybral par skillu a dostal je na grandmaster moznost volby 0000 nic.

      me se treba libi ze nemusim doufat ze budu mit nejake uzitecne kouzlo, ale proste si ho vyberu...
      Jinak hrady nejak neresim....i kdyz by bylo pekne.

      Ve finále nic nemá na heroes 3.5 Ale rozhodne 6ka nezklamala.
      Kdyb tam jeste pridali expeni jednotek a moznost vylepsit jednotku jeste vickrat tak sem ukajenej:-)

      Chapu ze se vzdycky najde nejakej kritik, ale neprehanejte lidi radsi si to zahrajte a prestante pyskovat.
    • No dnes si to zahrám, dúfam, že to nebude až také zlé ako opisuješ.

      Síce 2 a 3 sú pre mňa srdcovky, ale 5 podľa mňa dotiahla sériu z pohľadu taktických a strategických možností o hodný kus ďalej, takže ju veľmi uznávam. Aj keď priznám, že to tak nebolo od začiatku a chcelo to trochu času. *3*
  • No já bych spíš napsal: "Výborné pokračování, které se opět přiživuje na slávě legendární série a dodává jí tolik potřebnou novou energii."
  • Tak prvni co je hrozny je animace postav - co to kua je? Krasne postavicky jsou pryc...boss za inferno nejaka chobotnice??? Majestatni lich je zombie mage??? Co to ti grafici hulej za matros??? No a města...jsou fakt hnusny. Dale tim, ze hrdina muze v bitve pouzit silny utok, eliminuje se kouzleni, ktere je diky absenci veze kouzel i tak uplne v haji. Vyber vlastnosti a spicializaci hrdiny je taky jeden velkej bordel. Samozrejme tam jsou i zajimave napady jako konverze hradu - to chvalim ale asi by to melo byt vice omezene (napr. konverze az po nejakem case nebo drazsi), protoze to hodne ovlivnuje obtiznost...Nekrofilie je taky zajimave pojata - v prubehu bitvy ozivovat armadu...ale po bitve nejsou zadny kosti nebo duchove??? Skoda! Proste me to moc nezaujalo...
    Dvojku ani nejdokonalejsi trojku to neprekona. Je to nejosklivejsi dil serie, ktery se trojce podoba nejvice. Petka byla strasne preplacana a system boju byl proste divnej. Ctyrka byla moc snadna (vse se tocilo o smrti hrdiny na bojisti).
    • Jeste jeden poznatek - hra je moc rychla! Large mapu jsem dohral za 3 hodiny a hrdina jen na 13lvl. Tim jak je mapa mala a hra rychla se nevyplaci objet stany a obelisky abych zvednul utok hrdiny ale radsi obsadim hrad, protoze diky rychlonaboru jednotek tim ziskam vetsi prevahu...Na co sahne Ubi, tak to podela...stejen jako EA. Kezby to dostal do ruky nekdo jinej...pak by to mozna byl navrat legendy. Recenzenta taky nechapu, jak se nad tim muze tak radovat...mel by si zahrat trojku a pak by si uvedomil ze u 10 let stare hry za par kacek si uzije vic nez u tohodle za litra (btw i homam V, ktery je aktualne za 5 ecek je lepsi kup, nez tohle). Az to bude o 80% levnejsi, tak si mozna koupim plnou verzi a vyzkousim i ty klanove features...do t edoby me to pro zasadni chyby v zakladni casti hry moc nezajima.
      • Takže plnou hru nemáš a už soudíš ? Kluku to co tu píšeš je zcela zcestné.
        Tvoje postřehy a kecy o tom, že nejsou duchové jsou blbost nej kalibru. Jeslti víš jak funguje systém jednotek a nekrofílie tak bys měl vědět že dávat bonus jednotek po bitvě je nesmysl.
        Zahraj si to pořádně a nesuď podle cracklé bety. Do toho když obviňuješ z nedostatků tak proč si nezjistíš, že autoři hry to patchem bezplatně přidaj do hry ? HM ? lidi bez zíkladních informací a zdravého rozumu tady tak potřebujem. Animace jednotek je hrozná ? Ty si opravdu hrál jen tu podělanou betu ! Lich je lich jen vypadá jinak než byl ve trojkách . Čumíš co ? Jdi hrát radší trojky... Btw prej pětky jsou přeplácané a systém bojů je divnej.. Ty seš divnej protože 5tky jsou stejný jak trojky a boje jsou nachlup stejný jen, tak fakt nevím co tu meleš.
        • Tak se sklidnime. Hraju demo, protoze k tomu demo je, kdyz chces koupit plnou hru a melo by te presvedcit o tom, ze ta hra za ty penize stoji. To, z enekdy v budoucnu hru budou "dodelavat" me moc nezajima - maji to vydat poradne a ne rozdelane. Jestli se chces bavit o tom, jak vypada lich, tak si prvni najdi jak ma lich vypadat...pak by te mozna zarazil i Kerberus, ktery v 6kach ma jen 2 hlavy. Jestli se ti postavicky libi a preferujes napr. cervenou chobotnici misto Devila, tak prosim...ale ja drogy neberu.

          Systém bojů rozhodne v 5kách stejný není. Kazdá rasa má svůj styl boje (nejvíce je to znatelné u trpaslíků a jejich runové magie). Hrdina má svůj vlastní tah atd...

          Pár lidí tady píše argumenty, které mě lákají tuhle hru koupit až zlevní (protože teď za ty peníze nestojí). Ty ale meleš naprostý kraviny, které nemají hlavu ani patu...
          • Tahle hra je hotová krom town screenů, která sami dodělají.. takže i když tě to nezajímá tak to je stejně jen tvůj problém.

            Lich tady vypadá jak LIch. Nebo snad má v každý hře a filmu vypadat lich jako v heroes 3 ? Tohle si chtěl říct ? Btw tady není kerberus.. nauč se číst.. takže je úplně jedno kolik hlav má.
            Ano červená chobotnice je otřesná, ale to je jen jedna a není místo devila. Takže zase pomlč ty znalče.. A u těch drog si nejsem tak jistej.. spíš bych řekl, že potřebuješ na léčení.

            Boje jsou stejné, krom hrdiny teda.. ale to není žádnej velkej rozdíl a přidává to jen na tvém stylu hraní. Na základě dema teda soudit nemůžeš, ale tím pádem pomlč o stylu boje.
            Jasné, rozdíly jsou jiné než v 5tkách, ale každej národ je odlišnej. Třeba Sanctuary ? Hraje se s nima jinak než s peklem, nebo s Barbarama atd. Ale asi ti to jen nepříjde.. nebo tu hodnitíš na základě dema... rofl...

            Jedinej kdo tu mele kraviny seš ty... viz " ta hra sux protože se mi nelibí lich " .
            dochoď školku aspoň
    • Hochu, tak tys mě zabil. Prej nekrofílie. *1* *1* *1* *1* *1*
  • No jako nehraje se to spatne, ALE pokud by kings bounty mel hru pro vice hracu na jednom PC, tak je vitez. Takhle to zatim beru docela dobre, osmicka je fajn a asi to tak melo byt.
    BTW. Trojka je asi nej, ale uz ji nemuzu hrat, proste uz to nejde. Jednicka taky nebyla spatna, hodne jsem ji ve sve dobe hral. Ctyrka nevm proc me neprisla tak spatna jako vam, ja jsem se docela bavil, mozna je chyba v tom ze po cisle 3 nasleduje cislo 4.
    • Ctyrka prisla s docela velkymi zmenami, ktere sa na prvni pohled daly tezko zkousnout, ale pokud si clovek zvykl tak nebyla vubec spatna... Petka byla vystrel hodne mimo a tohle uz je zase vcelku hratelne, ale rozhone ne dokonale... A navratem k trojce bych to taky nenazyval...
  • teda, žadna sláva, jediné co tento díl nepřekonává je Homam 4
    Sfery vlivu, Ok, to by šlo, ale to že z jakéhokoli města či pevnůstky se dá naverbovat veškerá armáda ze všech hradů. mi vyloženě vadí. tj každý týden ke mě cca 2-3 den armáda si to přihasí armáda z nejbližšího hradu o maximální hodnotě. Pak je dalších 7 dní mrtvo, nikde ani noha. zatím jsem odehrál 4 mapy a pokaždé to samé. Wtf?

    většina jednotek je taky zcela k ničemu, Core se skláda ze 3 typů střelec, bijec a lečitel. Střelec je celekm k prdu, jeho účinnost je zanedbatelna a vzhledem k tomu, že druhé kolo k němu doběhne 75% jednotek, tak je dobry jako cannonfutter, "lečitel" je vždy hlavní cíl nepřátelských útoků (ostatní jednotky jsou ignorovány pokud je v dosahu) Bijec je zase uberdrsnej, levnej a množi se jak kralici a za kratko je jich megamoc a dá si celekem cokoli. Specilane pekelník, jež zasahuje více jednotek.

    jako tentokrát se moc chlapci nepředvedli, moje hodnocení by bylo 7/10
    tenhle článek se nedá považovat za recenzi, chybí tam dost zásadních věcí
    • souhlasim s herousem 6kou si mohli vice pohrat vsadili na zvlastni mechanismy ktery driv vubec nebyli , a recenzent to taky poradne nerozebral ale za zly mu to neberu , kazdopadne i tak je to perfektni hra i kdyz par inovaci bylo zcela nesmyslnejch( system hradu, materialy atd ) secko to pak pusobi jako trochu jina hra :) spise blize kings bounty
  • paneboze co je to za pisalka? prisernej text, opravdu.. takova hra si zaslouzi RECENZI a ne tohle..
    • MrSanta
      Není nad konstruktivní kritiku. Když už buzeruješ za písemnej projev, tak zkus psát podle pravidel a ne jako tatar *7*
    • janchor
      V čem konkrétně příšernej, jestli můžu být tak smělý?
  • 8/10...WTF?! recenzent zjevně patří do cílové kategorie - děti
  • ...mam pocit, ze tu niekto minuskuje len tak z frustracie :D...zlate trojky a Age of Wonders...
    • Jo, Age of Wonders byla skvělá hra.
  • Odulin
    Přiznám se, že sem to čekal horší. Trojku u mě už asi nic nepřekoná, ale tohle se mi jako celek líbí. Hratelnost je bezproblémová. Kapku mě mrzí města, kde video s nějakym stromem budov už nemá takovou atmosféru. Nebo třeba humorný dialogy, který jsou sice fajn, ale mně to prostě k heroesum nějak nesedí. Našlo by se toho víc, ale to bych jen zbytečně žbrlal. Jako celek je to fajn a hraje se to dobře, jen je to zas trochu jiný. U mě pohodová 8. Jinak Kings Bounty mě mile překvapilo a beru ho jako největšího konkurenta homamů a ne zrovna malýho.

    Update:Teď jsem dočetl recenzi a posílám Karlovi velkou pochvalu. Je to psaný s perfektním nadhledem. *3*
  • Vraťte mi hexy!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit