Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divna to hra, jejda on je to Heroes?!
  • Tenhle díl není vysloveně špatný (za nejhorší považuju čtyřku), ale vyskytuje se v něm hodně anomálií, které dle mého do her HOMAM nepatří. Například ty sféry vlivu - naprostá kravina zaberete hrad a máte k němu i doly, wtf? Nebo konverze zabraného, například lidského, hradu na svou rasu za pár zlatých...strašně to hru ulehčuje a kazí. Stejně tak Townportal je nyní v každém hradě, prakticky od začátku hry. Rozhodně to je lepší než Warcraftový HOMAM 5, ale myslím si, že fanoušci zůstanou jako já u dynamické přehledné a pěkné HOMAM III.

    Odbornosti jsou taky dost nepřehledné, nevím jestli to je dobré řešení, ale kouzel je pomálu a až na pár jsou k ničemu. Jinak hrál jsem vždy za Nemrtvé a v tomto dílu totálně pos*ali upíry - jsou pomalí a ujdou asi tolik jako Zombie ve trojce. Takže pokud má někdo rád Nemrtvé tak moc nadšený nebude. Ras je málo (tuším, že pět) a jsou prakticky stejné jen mají jiné skiny. Jak jsem řekl rozhodně to nebude ten HEROES který si vemete sebou na kolej - Za prvé je docela náročný na HW a za druhé je pomalý, čekat 30s po každém kole na počítač vás zničí. Líbí se m ina něm jen grafika a to, že Heroj mění postupně vzhled podle lvlu, ovšem taky to mohli udělatpodle artefaktů co najdete.
    • Stačí si v nastavení změnit rychlsot tahu PC, dal jsem si to na max a Ai netáhne déle jak 3 vteřiny........než něco kritizuji, tak si o tom něco zjistím pro příště.
      • Vzhledem k tomu co jsem vše psal toto řeší tak desetinu věcí co mi vadí. ;-) Ale dík za tip zkusím to. Já myslel, že jeto rychlsot tahu realtime po mapě když kompa vidím.
    • A málem jsem zapomněl na takovou lameřinu v této hře, nevím jak sotatní rasy, ty jsem nakouk jen abych koukhul na jednotky, ale Nemrtví mají fičuru, která způsobuje to, že veškeré ztracené jednotky v bitvách se vám objeví za mírný poplatek v hradu, takže si dovedete představit jakým směrem je hra nastavena....A suroviny jsou jen tři - dřevo, šutry, krystaly. + zlato.
  • Ničím mě tento díl nepřekvapil a řadím ho na stejnou pozici jako HOMAM 4 neublíží serii ale taky ji nic nedá - Zlatá era 1-3 to nikdy nebude a ani posledním 5 dílům to nesaha ani po pás, za pár hodin to člověka spíše unudí než nadchne. Odehrát a do šuplíku za čtvrtým dílem.
  • Mahcake
    Zlatý trojky...
    • uzivatel1982
      Wake Of Gods.
    • chlape trojky su uz moc, co tak dvojky tie sadnu akurat do ruky :DD
      • Aj trojky sú dobré, ale musia byť pevné.
        • Panebože. Podle komentů jste je viděli tak maximálně na obrázcích děti...
    • Ja mam radši dvojky tak akorát do ruky.
    • D3sert
      Zlatý dvojky a trojky !!!
    • janchor
      Zlatý dvojky!
      • Přesně tak! A to ať už se jedná o poprsí nebo Heroese.
        • malý ruce?
      • NonSuch
        definitivne, dvojka je best! :D
      • Zlatý trojky!!
  • No já od HOMAM6 čekám hlavně tahovku ...... jinak Kings Bounty je docela schopným konkurentem
  • jindra.veliky
    zitra se na to taky chystam. nebo spiz az dohraju RAGE...kazdopadne jsem zvedav na prodeje. *4*
    • SA-reg
      Dobrý jak ti lidi dávaj mínus na všechno... *1*
      Trolling successfull?
  • Dohráno a byl jsem první. Jinak super hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit