Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fajn input. To spolu s dalšími faktory mě přesvědčilo počkat si na gold edici ve slevě, pokud vůbec.
  • Ahoj je potřeba se zaregistrovat na UBISOFTU. Po regisraci a prvním přihlášení se stáhne cca 500MB patch a pak už můžeš vesele hrát. Hra je super! Dá se pak hrát i off-line. Hodně úspěchů.
  • Super.. Moc dekuju za info..
  • Edit: postavicky hnus.... Hlavni u necromantu zenska,lich otresnej,upir neoslepuje,ujde kousek,udery mu vraci.... Andel vylepsenej jsem cekal nejakou bombu ze udelam to wow vypada huste to se nekonalo... TO podivny u pekelnych s tema chapadlama je co? Lamasu je grif akorat ze nema vlastnost naletu.... U barbaru bych mel taky x namitek.... Jedinny co me nadchlo byla celkove grafika hry jinak ve vetsine otresny....
  • Jako fanousek Heroes ktery to hraje od 1cky pred x lety tak musim konstatovat ze VI vubec nejsou povedene,odflaknuta hudba odlfaknuty pohled v hradu na budovy,zadny info k postavickam na hrade jako tomu bylo u V... Vsechno je desne miniaturni trefit se na krizek kdyz chci neco zrusit je docela kumst a mista tam je dost.... Tale to konvertovani hradu na svuj druh rasy je kravina... At delam co dolam na nejaou vysokou obtiznost to proste nezahraju pc protihrac konvertuje jak muze a za 3tydny se lze setkat s neuveritelne poctenou armadou proste blbost.... Dale zkusenosti u hrdiny a kouzla.... Me taky dost zrtilo kouzla se davaji uz jako zkusenosti atd... Takze na nejakym 12levelu co jsem se dostal jsem mel par vlastnosti a 2 kouzla??? Proste hrozny.... Jsem velky fanousek Heroes ale... Prijde mi to jako skok z III na IV.... Desny... Instaluji zpatky V a jdu si opravit chut.... VI stoji z vetsiny na starou backoru... Akroat grafika je skvela jinak bud foknute detaily nebo hratelnost prekopana a na nic....
  • mam sice problem s pripojenim na clonflux tudiz nemuzu vyuzit online fce hry a multiplayer s lidma po netu ( hamachi jede ) , nicmene ted jsem zkusil hotseat a funguje bez problemu.
  • Jak psal manticore, tlačítko nelíbí mi fakt nepomůže.. Je to pro mne klíčová otázka při rozhodnutí koupit/nekoupit.. Pokud je potřeba připojení na hotseat - více lidí na jednom kompu, bohužel se zákazníkem nestanu.. Může mi prosím nějaký majitel hry odpovědět?
  • Jo, tlačítko nelíbí mi vážně nepomůže.
  • Jak je to s tou nutností připojení k internetu?? Jakože není potřeba jen na singleplayer?? Co takový hotseat s pár lidma u jednoho PC?? Je potřeba??
  • Lidi potřebuji pomoc.
    Hru jsem si koupil. V pátek došla. DNes instalačka vše bez problému.
    Ale při spuštění mi naběhne launger ubisoft anahlásí mi, že nenašel konfiguraci a hra se nespustí???
    Co s tím? poraďte prosím...
  • knižky neznám ale podobna hra je disciples 3, vlastne je to skoro to same akorat v lepší grafice a s lepsími animacemi ale rychle omrzí protože je to porad to same
  • Erien
    Nešlo to nikdy v žádném dílu, trojku jsem hrál asi dva týdny zpět. Jen někdy člověk dostane štěstí a má navíc za jednotku jeden tah. :)
  • Erien
    S městy není nic co se týká funkcí, ale vypadají hrozně obrázek v tabůlce se slabou animací, to bych čekal tak od prvního dílu. Přitom 5 díl měl super zpracované města a tak bych čekal, že to udělají v podobném stylu a nic. Na hratelnost to vliv nemá, ale kazí mi to dojem ze super hry.
  • poodejit a vystrelit umi fakt jenom Kings Bounty,vim to pac jsem pred tejdnem diky tomu prohral Morgana *15*
  • jindra.veliky
    nejsou nejaky knizky heroes? a jine podobne hry? *3*
  • Na otáčení kamery jsou tlačítka Delete a PageDown
  • Kings Bounty jsem hrál taky, to je pravda, ale myslím, že to šlo i u Homamu :) Doufám, že nekecám *12*
  • nepleteš si to s King's Bounty? popojít se střelcem a ještě vystřelit v jednom tahu nešlo tušim ani ve trojce, ani v pětce (jediný dva díly který jsem kdysi hrál)
  • co je za problem s mesty? v demu se normalne daly budovy stavet v takove tabulce
  • Ahoja, hru jsem pořídil (mj. na Direct2play.com, malá reklama, ale jsou tam nový hry origo za ceny kolem 500-600 Kč) a jelikož jsem hrál všechny díly, tak musím říct, že se mi to líbí, . Výtky mám samozřejmě k těm městům, ale jestli je dodělají, Tak no problem, hlavne aby to moc netrvalo. Vadí mi ale jedna věc a tou je nemožnost jednotky udělat například přes 2 pole (pakliže u ní je nepřítel a je to jednotka jao např. lučištník) pohyb a pak střílet. Jakmile se pohnu byt jen o 1 pole, tak mi končí tah, což je opruz kurwa. V minuilých dílech to šlo. Zdar, jdu pařit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší