Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co mi jeste povis dal pekneho? :-D kdyz jsem hral V tak jsem od nich nemohl odejit u VI to trvalo 3h a vypnul jsem to uplne stejne to dopadlo jako pred lety IV.... Co se tyce vzhledu nekterych postavicek tak velke nic moc.... Nic ohromujiciho takovej pan hromu u trpasliku z toho jsem byl vyplesknutej apod. tady leda tak dobre vypada upir ktery ale postrada dost toho cim byl v x predeslich dilech.... Dale jsem se zminil i o jinych vecech.... Ne jen o vzhledu postavicek atd.... Ta hra je podle mne odflaknuta nemuzu si pomoct trend her jde proste smerem aby to hraly masy lidi,dnesni strilecky taky nic moc co to je za strilecku kdyz si za rohem zkovam a pockam si az se mi sami dobijou zivoty.... Hraju tu stareho Dooma 3 a stale jsem nadsenej ale nic novejsiho poradneho neni a stejne tak u strategiii to same novej C&C taky bída.... Vsechno site horkou jehlou snad Diablo III nezklame.... ale nove Heroes me totane zdrtilo.... A ze se ti nelibi muj nazor? to je mi max sumak ale do lam mi poukazovat nemusis i kdyz za monitorem je kazdej Rambo ze do oci me to rict by jsi si to rozmyslel mozna....
  • Recenze ok, ale prosím recenzenta, aby si nebral do pusy věci, kterým očividně moc nerozumí. Mám na mysli tu pasáž s kapelou Iron Maiden. Pokud by si poslechl alespoň pár songů z jiných let, tak by takovouhle blbost nikdy napsat nemohl. Diametrální rozdíl, obzvlášť mezi posledním CD a zbytkem. Ale holt, někdo si chtěl hrát na chytrého.
  • genki.sudo
    Ako presne znie ta hlaska ? Pry hra nepodporuje nejake graficke karty na notebookoch... Nie je to tvoj pripad ? Viem si predstavit ze to naserie, snad to este patch-nu..
  • genki.sudo
    Pouzivas Puppet-Master ? Pry to u toho kuzla obcas pada.. Bug..

    Ale suhlasim, je to hra roku i pre mna..
  • Jasně, ve trojkách šlo dokonce vybrat do jakého města port chceš, v pětkách už ne. Tady je to zas trochu jinak, ale je to fajn...
  • Heroesy mam rad, ale jese lepsi mi prijde King's Bounty - vyborna hodne podobna zalezitost, doporucuju mnohem vic nez Disciples.
  • No town portal si pamatuji i z trojek. A pětek.
  • Jsem hráč, co hrál trojku do vydání čtyřky, čtyřku do vydání pětky a pětku do vydání šestky. Heroes je pro mě srdcovka a přesto mi inovace vůbec nevadí. Každý špiní čtyřky, mě bavily stejně jako jakejkoli jinej díl. Popravdě, koho by bavilo hrát jedno a to samý jen v novým kabátku (no, očividně asi hodně lidí). Návrat ke kořenům, H5, byl parádní. Přišla šestka, přišlo dnes i mé první zaspání do práce. Takže to zas funguje. :D A jaké to je? Je to tak strašný jako tu "hardcore" fanoušci píší? Ne, není. Stejně jako u každýho novýho dílu je potřeba si zvyknout na novinky. Za pár map už vše příjde automatický tak, že poslepu vyměníte surky na tržišti i na tý šipečce 1x1mm. Co se týče měst, tak ta pidi obrazovečka jako interface města mě taky děsila. Za půl hodiny hraní mě to bylo srdečně ukradený. Beztak tam vlezeš, postavíš, nakoupíš a čus. Konvertování měst prostě beru jako fakt, kterej tam zkrátka být nemusel, ale je, tak si aspoň nemusím lámat hlavu se špatnou morálkou armády. ;) Redukce surovin mě mrzí, neboť to vývoj měst spíš zpomaluje, ale zas, hratelnost to neovlivňuje a je to jen o tom zvyknout si žít jen na krystalech. Vývoj hrdiny a skill tree? To je novinka. Proč sedět s rukama v klíně a plakat, místo toho abych začal studovat zbrusu nové talenty a premýšlet nad buildama? Jinak co jsme hráli s kámošem hot seat, tak jsme bez jakýhokoli nastavování expů dohráli hru na 20+lvl a hráli jsme to půl dne. Jen mě děsí málo map, ale to příjde až bude vyladěn editor... Snad to bude brzy. Je samozřejmě nezvyk, že chyběj magic guilds, ale jak už tu někdo psal, kolik kouzel bylo opravdu v boji použitelnejch? Líbí se mi naopak town portály, což zvláště v multiplayaru může zajistit spoustu dobrejch bitek při dobývání hradů místo toho, že jen přijedu a zaberu. Co se týče skinu jednotek, tak se mi až na výjimky líbí, ale výhrady jsem měl i ke starším dílům a to měl asi každej. Chybky se najdou, jako v každé hře, ale zkrátka novej Heroes je tu, remcalové budou remcat, srdcaři hrát. Sepsal jsem to pátý přes devátý, protože jsem v práci, ale pro ty, kdo nejsou rohzodnuti: za tak návykovou hru se vyplatí ty prachy dát. ;)
  • jindra.veliky
    jj uz jsem si toho vcera vsimnul ale meli to dat normalne na pokracovani kdyz si tam muzete vybrat poradi kampane tak se pak nekdo muze ztracet v pribehach
  • Zdravim vsecky jen jsem chtel rict tenhle rok zatim pro me nejlepsi hra .) dokonce jsem rad ze se odlozilo diablo aspon si uziju H6 :)) krasa krasa konecne hra ktera neni zadna konzolova rychlokvaska .) zabavi na mooooc hodin a vychutnavam si kazdou chvilku proste lahoda .) hral jsem od 2jky vsechny dily.... ano ma to zmeny ale vubec me tam nijak nevadi.... mam akorat jeden problem obcas me to pri souboji spadne do windows s hlaskou ze program prestal pracovat muzete me prosim jestli naka dobra duse tady vi co stim? Oredem dekuji
  • Tahle hra je hotová krom town screenů, která sami dodělají.. takže i když tě to nezajímá tak to je stejně jen tvůj problém.

    Lich tady vypadá jak LIch. Nebo snad má v každý hře a filmu vypadat lich jako v heroes 3 ? Tohle si chtěl říct ? Btw tady není kerberus.. nauč se číst.. takže je úplně jedno kolik hlav má.
    Ano červená chobotnice je otřesná, ale to je jen jedna a není místo devila. Takže zase pomlč ty znalče.. A u těch drog si nejsem tak jistej.. spíš bych řekl, že potřebuješ na léčení.

    Boje jsou stejné, krom hrdiny teda.. ale to není žádnej velkej rozdíl a přidává to jen na tvém stylu hraní. Na základě dema teda soudit nemůžeš, ale tím pádem pomlč o stylu boje.
    Jasné, rozdíly jsou jiné než v 5tkách, ale každej národ je odlišnej. Třeba Sanctuary ? Hraje se s nima jinak než s peklem, nebo s Barbarama atd. Ale asi ti to jen nepříjde.. nebo tu hodnitíš na základě dema... rofl...

    Jedinej kdo tu mele kraviny seš ty... viz " ta hra sux protože se mi nelibí lich " .
    dochoď školku aspoň
  • USER47
    To myslíš vážně? Ty jsi hrál jen tutorial, ne? V tý kampaňový obrazovce máš několik tabů, kde si vybereš, za jakou stranu chceš hrát hlavní kampaň.
  • Nikdo ti nebere názor, ale ty tu hru zbytečně haníš. A hanit jí kvůli tomu, že to není Heroes 3 ? Seš lama prostě. Hele popravdě kolik kouzel si za boj použil ? Tady je kouzel dost a je jen na tobě, jakýho hrdinu si uděláš. To že tys měl 2 kozla nebo kolik za 12 levlů je tvoje blbost.
    Tobě se nelíbí stylistika hry ? Nelibí se ti vzhled anděla ? Až vyrosteš tak sem piš něco ! Protože tohle není opodstatnění a důvod říkat, že heroes 6 sux....
  • Kupuj si hry na steamu...vse se updatuje automaticky a funguje to tak jak ma...
  • Tak se sklidnime. Hraju demo, protoze k tomu demo je, kdyz chces koupit plnou hru a melo by te presvedcit o tom, ze ta hra za ty penize stoji. To, z enekdy v budoucnu hru budou "dodelavat" me moc nezajima - maji to vydat poradne a ne rozdelane. Jestli se chces bavit o tom, jak vypada lich, tak si prvni najdi jak ma lich vypadat...pak by te mozna zarazil i Kerberus, ktery v 6kach ma jen 2 hlavy. Jestli se ti postavicky libi a preferujes napr. cervenou chobotnici misto Devila, tak prosim...ale ja drogy neberu.

    Systém bojů rozhodne v 5kách stejný není. Kazdá rasa má svůj styl boje (nejvíce je to znatelné u trpaslíků a jejich runové magie). Hrdina má svůj vlastní tah atd...

    Pár lidí tady píše argumenty, které mě lákají tuhle hru koupit až zlevní (protože teď za ty peníze nestojí). Ty ale meleš naprostý kraviny, které nemají hlavu ani patu...
  • ok, jeste to zkusim...jeste vkladam velke nadeje do pripadneho datadisku :-)
  • A ještě jedna otázka.
    Data v adrešáři s hrou je složka s Ubisoftlauncherem... když jí rozkliknete máet tam složku product config?? S jakou příponou je ten soubor já to mám s product config.yml ...??? YML??
  • uzivatel1982
    Wake Of Gods.
  • Kdy se vás instalace hry zeptá na instalační klíč? Až v menu hry?
  • Hele zaregistroval jsem se na ubisoftu. Mám tam účet. Patch jsem si stáhl automaticky ze složky s hrou. Ale stále mi to nefunguje. DOcela mne zaráželo, že mi nenaskočila tabulka, která požaduje instalační kód... Který mám uveden na manuálu. Prostě nevím co je s tím... POMOCTE PROSIM!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit