Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja se kuava učil o evropě kazdy pitomi hlavni mestečko u velkych zemi jsem se učil hlavní města jednotlivých kantonu tak jak to ze briti neznají česko
  • v cechach se hlavne odehrava hokejova tragedie, to proboha neexistuje trener kterej by si dokazal normlane poradit se svedama?
    • nastesti se to vzdy muze svest na patek 13nacteho ...
    • No hovor nám. Pred pár dňami sa u nás odohrala nie len tragédia ale doslova hokejová apokalypsa *1* *1*
    • Kdo s hokejkou zachází ten jí taky schází. Prostě byli lepší, co dodat. Ale ten bronz snad jo.
    • Měli jsme smůlu.Věřim ale že získáme bronz
  • No a co s tím? Stejně si budou pořád o nás myslet tohle. *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=67BhxI1dfBk
  • co kdyby jsem udelaly hru kde by v americe vladli muslimove, nebo vlepsim pripade indiani (kterym sebrali zem) coz by bylo lepsi a jestli by se to americanum libilo.
    • jestli chceš FPS s indiánama v émerice, zahraj si Prey
  • Nechápu ten Hate vůči COD sérii *7* Všichni plná huba keců, přitom to v prodejích láme rekordy, tak kdo to sakra vlastně hraje?
    • Neda mi to nereagovat, samozrejme ja nemam zapotrebi odsuzovat lidi protoze hraji tuto vec, kazdeho bavi neco jinyho. Jen me zarazi pokrytectvi NEKTERYCH z nich, s tim ze tvrdi ze to je nejlepsi protoze jen nebezi dopredu a nekropi co se hybe (cetl jsem na nekolika forech), pritom presne o tomto COD serie je, proste vyplachovka s tzv filmovym nadechem kdy se to napul hraje samo, wow moment, pak nabeh nepratel, az prekrocim barieru dalsi filmecek a dalsi nabeh nepratel a to cele 5 hodin.
      Kdyz se to nekomu libi, proc ne, ale nesnasim kdyz presne za toto pomlouvaji ostatni FPS a tvrdi ze COD takove neni. Bohuzel vetsinou je to tak, ze proste tu hru/serii bud lidi milujou nebo uplne nenavidi. Me to je jedno, protoze sem hral predchozi dily a od MW2 to je o nicem, tak sem to prestal kupovat.
      Ale ruku na srdce, je to nenarocna zabava urcena pro masovy zapadni trh, kde proste mainstream vede.
    • Damarus
      Bohužel konzolisti, stačí se podívat na prodeje
      • Mahcake
        Já ty kecy proti konzolistům tak miluju....*7*
        Bože, že vám to neni trápný. Holt někteří lidi prostě mají radši bezdrátovej ovladač místo klávesnice a myši, já nechápu proč tohle nemůžou lidi jako ty pochopit a respektovat to. Potom by možná tyhle diskuze konečně přestali.
        • protoze pro konzolisty je to po HALO hra cislo 1 :) je lehka, ma autoaim, 1 zasobnikem sundas 10 lidi a prostrelis jakejkoliv material.... prodejnost neznamena ze ta hra je dobra, znamena to ze to hraje stupidni amerika a britanie.. ktera ma konzole a hry strasne levnoucky. takze to am doma kazdje kok*t :)

          a nejeden vyvojar rekl, ze hry na PC jsou mnohem lepsi a nabizej vic moznosti :)
          • Mahcake
            Že PC hry jsou doslova "lepší" a nabízejí víc "možností"? Takže mi chceš říct, že takovej LittleBigPlanet je horší než PCčkovej Create? Nebo ,že např. právě CoD obsahuje míň možností než na PC? Nechtěj mě rozesmát.
            • Mahcake
              (cr8g) Tys tu moji reakce asi moc nepochopil, že ano? A říkat stupidní Amerika a Británie? To už něco vypovídá z tvojí inteligence.
          • Veď COD je aj na vrchole predajnosti PC titulov *7* Halo som nehral takže nemôžem súdiť ( zaújmalo by ma či si ho hral ty ). Hral som ale na PS2 niekolko JRPGčiek a akčných hier a čo do komplexnosti a nápaditosti sa mohli vyrovnať alebo prekonávali tie naše super-hard-core-megainteligentné PC hry a dosť pochybujem že boli určené pre " stupídne deti z Ameriky a Británie" . Už len tou formuláciou o stupídnom UK a USA si preukázal neskutočnú dávku čecháčkovstva ( to nieje žiadna urážka čechov, slováčikovstvo je u nás tiež morom ) a dosť zhodil sám seba ako zástupcu tých " inteligentných uberPChráčov " . Alebo myslíš že v Kórei , Česku , Maďarsku alebo Nemecku sú hráči s lepším vkusom ? Rozdiel medzi Slovenskom/Českom a Amerikou/Anglickom je len ten že zatialčo tam má každý kkt konzolu , tu má každý kkt PC , ale tý naši kkti na PC akosi odmietajú za hry platiť takže sa ich prítomnosť neprejavuje na predajných číslach ( Hoci tie práve najstupídnejšie hry ako COD majú na PC obrovskú predajnosť ).

            A čo sa týka toho že sa nejeden vývojár vyjadril že sa na PC dajú robiť lepšie a komplexnejšie hry, prosil by som aj nejaký podklad lebo toto sú len kydy do vetra *1*
            • UK a USA sem dal jakozto nejvetsi konzolisty... u nas stale prevlada v evrope PC... Asii sem netaham protoze tam neni trh jako u nas , vetsina lidi hraje MMORPGcka a Asie ma spoustu hrer jen pro svuj trh .

              k tomu ze PC ma vic moznosti atd atd s tema vyvojarema.... tak tahle zprava nebo vyjadreni bylo napsany primo tady na Games.cz... sry ale nebudu ted v 1 rano vyhledavat 3 mesice starej clanek.

              Halo sem nehral ale na konzolich sem hral....FPSka na ne nepratrej proste, jsou strasne ulehceny. Jediny hry ktery jsou na konzolich super jsou NHL NFL FIFA ..sportovni hry obecne, zavodni hry a bojovky typu Tekken nebo Mortal Combat....
              Strategie, RPG, adventury, budovatelsky hry, FPS, MMO hry jsou proste na PC lepsi a to me nikdo nemuze vyvratit.
  • No mě mrzí že bude ,americký člen SAS, ... to se mi na COD líbí že tam jsou britové, rusové...
    a všimli jste si ? žádná zmínka o SOapovi a Priceovi :-(
    • No hlavně mi přijde divný že v řadách britskýho SAS bude američan :-D, to asi bude bojovat proti rusky mluvícímu Wermachtu :-D
    • No ty sis hlavně nevšiml že je to jen velmi hruby přepis originálu, kde prvně jsou Mydlo i Cena, ale o Americkém SAS se tam vubec nepíše.
  • že by ten hrad byl Rýzmburg :) http://www.e-region.cz/ryzmburk/index.asp
  • přejmenujte si tu na druhou filizofickou fakltu KU :-)
  • rozhodne souhlasim s nekteryma komentarema, ze usa nas maj za komunisty. oni jsou totiz americane trohu vypatlany co se tyce historie mely by si nejdriv neco precist o ČR nez zacnou neco vytvaret co neni pravda. treba ve filmech mision imposible ,xxx, tam byli taky vsude rusaci v praze.
    • No a o to jde. MY se už od základky učíme alespoň ve stručnosti učíme jejich dějiny a vlastně pomalu celého světa a oni, jelikož jsou přeci největší, nejmoudřejší a nejsilnější na světě, nemusí. Oni přeci vše vděí a vše můžou... ačkoliv je to jen banda seběhlíků z celého světa, odpadlíků, trestanců.... co si pro sebe urvali jim nepatřící zem.... Ale musí se jim enchat, že se dokázali semknout dohromady a vytvořit ze sebe něco.
      • A pozor, výplody českého školství (mimochodem nejlepšího na světě, dokonce i mnohem lepšího než je americké školství) v plné zbroji. Po přečtení vašich příspěvků se už vůbec nedivím proč nás má celá Evropa tak ráda :-))
        No možná byste se mohli pánové trochu zamyslet, proč nás CELÝ SVĚT (nikoliv jen USA) nezná nebo nás mají za vidláky. Možná pak ve vašich mozeččích zjistíte, že příčinou nejsou zlí Američané, nýbrž samotní čecháčci a jejich vlastní ne příliš slavné dějiny.
        Btw navrhuji aby se v základních školách učili děti dějiny Zimbabwe, Somálska a Ugandy :-))
        A perla na závěr: "ačkoliv je to jen banda seběhlíků z celého světa, odpadlíků, trestanců.... co si pro sebe urvali jim nepatřící zem...." Mno, lepší obrázek o čecháčcích (kteří by chtěli být slavní jako Američané a brečí že je nikdo nezná) a o českém školství není třeba předkládat.
        • Ta tvoje analogie Američani/Češi X Češi/Uganda je trochu přemrštěná nemyslíš? Nebo ty nás považuješ za banánovou republiku? Faktem je, že americké všeobecné vzdělání je ubohé. Znát státy Evropy není stejně "nesmyslné" jako znát státy v Africe (v nichž se diktátoři mění raketovou rychlostí). USA má naprosto žalostnou sociální péči, zdravotní pojištění a zmíněné vzdělání (všeobecně, prestižní školy nepočítám). Je jistě ukázkou lidské malosti, pokud někdo hází všechny příslušníky nějakého národa do jednoho pytle, ale že se v USA vyskytují ghetta (a není jich zrovna málo), v nichž nikdy neslyšeli o holocaustu a neumějí ani pořádně počítat, je prostě fakt.

          Nepříliš slavné dějiny? V jistých dobách jsme byli jedním z nejsilnějších států Evropy (a tudíž i světa). Asi by sis je měl zopáknout chlapče, minimálně máme historii o několik set let bohatší než Američané.

          A nadávat na Američany, že nejsou schopni věrně převést nějaké reálie do filmu/hry není žádné čecháčkovství, nýbrž naprosto orpávněná reakce. Tady totiž nejde o nějakou závist - ze strany vývojářů jde o čiré diletanství, ignoranství a stupiditu. Kdokoliv přistupuje k nějakému projektu nezodpovědně a ledabyle, zaslouží si kritiku a je jedno, zda jde o Prahu nebo stavbu rodinného domku *3*
        • Vsak to zname. Protiamericke vyjadrovani je u nas v mode jiz nejaky ten patek. I pres to ze autor prispevku si hned na to pusti napr simpsons ci jine veci pochazejici od tech nejhloupejsich, nejhorsich atd. amiku a bude se bavit a nenapadne ho na koho ten hnuj vlastne kydal. Nikdy jsem tento pristup nechapal.
      • Hlavně, že nám ta zem patřila ... *7*
  • tohle je nejlpesy hra ne ty vase kravini ze zaklinac a takove hovadini lol omg *6*
    • Pěknej pokus, ale máš tam moc hrubek na to, aby to bylo uvěřitelný. Na tomhle každej uvidí, že jsi je tam naflákal úmyslně. *3* příště se zkus více zaměřit na svedení diskuse na konzole vs. pc, nebo napiš, že recenzent je ( )O( ). Pokud chceš vyloženě postavit svoji ofensivu na hrubkách a podobně, je vhodné udělat jednu maximálně 2 velké hrubky ve vyjmenovaných slovech. Když k tomu dodáš 3 maximálně 5 smajlíku a sudej počet vykřičníku, je publikum tvoje.
      • Žialbohu , ešte stále sa tu nájde dosť ľudí čo mu na tom skočia , v tom trollingu vôbec nefunguje konkurenčný boj , potom to dopadá tak že takýto neoriginálny a jednoduchý lacný provokatér nakoniec zabere miesto originálnemu trollovi ktorí by mohol vyvolať poriadny flame...
        • Každej se trollem nerodí, jsou to léta tvrdé práce a odříkání na mnoha diskusních fórech. Slyšel jsem, že v USA je univerzita zabývající se sociálními vědami, která jako obor vyučuje tzv. "trolling, flaming and walling". Prej je o tenhle obor velký zájem a dostane se tam jen mizivé procento uchazečů. Nechci vidět tu úroveň diskusí až dostuduje současná generace, to se pak my "vidláci", kteří ještě znají zvuk vytáčeného internetového připojení přes modem, můžem zahrabat.
          • Mne sa zdá že sa u nás trolling na takejto amatérskej úrovni objavil až keď sa k nám dostal samotný pojem " troll " a " trolling ' , dovtedy sa aspom trochu dalo veriť príspevkom v diskusiách. Na druhú stranu , už pár rokov beží snáď najmasívnejší troll-projekt v Čechách a na Slovensku " feministky.cz " , tý ľudia tam sú skutočný priekopníci a na akademickej pôde by mohli mať úspech .
            • Cha cha :-D :-D :-D že feministky.cz
              lol to jsou takové ty tlusté hnusky co si o ně nikdo ani nepoloží kolo ne ?? prej holčičí lvička nemám slov ať vyhledají psychologa okamžitě oni ( jasně všichni ale víme že jsou to internetoví trollové jak prase :) )
            • Seskupení "feministky" je mi poměrně známé, považuji je za naši tuzemskou elitu, kde se sdružují největší české i slovenské formáty trollingu. Však si vezmi tento příklad ..V Brněnské ZOO umřela chudinka holčičí lvíčka jenom proto, že odmítla posloužit zlému mužskému lvovi, který se s ní měl podle nařízení zaměstnanců zoo pářit.[1]

              Sám jsem z Brna a jednalo se o Lehvarty a pošla z nějakých mně neznámých zdravotních komplikací. Ale vezmi si jak autorka krásně dokázala s minimem informací odhalit spiknutí a týrání zvířat v zoo na základě přirozeného řetězce zvířat. mohl bych jmenovat i další uskupení, ale jak jsi sám zmínil tohle je u nás momentálně nejvíce organizované.

              [1] www.feministky.cz [online]. 2011 [cit. 2011-05-13]. Feministky. Dostupné z WWW: http://www.feministky.cz/zamestnanci-zoo-zabili-lvicku#JOSC_TOP
            • Jestli chceě viděl mistry trollingu, tak tady: http://www.landoverbaptist.net/
    • lol? Náctiletí dorazili?
      • Tak to mě urazilo. *9* *1*
      • to pochybuju, tomuhle je tak 8 *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit