Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vratit se ke korenum? Tak to prosim zadne automaticky doplnovani zdravi, free dedicovane servery (ne jen od jedne firmy) a mod tools. Tyto tri veci by mne vcelku stacily ke spokojenosti...
    • autoheal neznamená automaicky lehčí hru
      • jsem rad ze ho v bc2 multiplayeru vyrazne zpomalili
    • Aby jsi se z toho autohealu nezbláznil je to skvělá věc a pokrok tak si zvykej.
      • A wild summerfag from Bonusweb approaches!
      • A v cem konkretne je to pokrok?
        • Joha
          Pokrok v tom, že priblblým ľuďom sa nechce hľadať lekárničky tak preto radšej zalezú ze bedňu a počkajú kým to môžu znovu rushnúť. Zlatý Half-Life a Counter-Strike.
          • Kdo jsi že píšeš takhle o jiných lidech?
            • Myslim,ze jsem toho hral vice jak ty.Protoze ty ocividne povazujes arkadove hry s autohealem za nejvic hardcore hry pod sluncem.
            • Naběhne mezi nepřátele? Když hraju takovou hru na nejtežší obtížnost tak na nějaké nabíhání můžu zapomenout stačí několik zásahů a je konec ty jsi toho ještě asi moc nehrál že?
            • Takze tim v podstate rikas,ze hrac se nemusi tolik snazit,protoze zivot ho az tak moc trapit nemusi,protoze nabehne mezi nepratele a az mu nabehne BLOOD SCREEN,tak se schova a pocka az se uzdravi,AI taky slusne pocka a muze se pokracovat a porad dokola.
              Jo tak tomu rikam pokrok a opravdova vyzva.Hry ,kde clovek musel pocitat s kazdym HP co mel, aby prezil, byly tak strasne jednoduche a zastarale ze.
            • V tom že se můžeš věnovat ostatním věcem ve hře a ne se pořád starat o to kde je nějaká lékárnička. Díky tomu můžeš použít i jinou strategii postupu ve hře takovou která s lékárničkama nebyla možná.
            • Neodpovedel jsi na mou otazku.V cem ze je ten autoheal tak pokrokovy?
          • A hloupa AI(v tomhle pripade mozna spis zamerne omezena) hezky pocka,dokud si hrac nedoplni zdravi.Prece by je nenapadlo tam pribehnout a hrace se pokudist dorazit ze,to by prece hrace mohlo deptat *1*
            • ascv: Téda ty toho o mě ale víš a přitom nic nevíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit