Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni dobre, kdyz kvantita vitezi nad kvalitou.... Myslim ti recenzi, ne hru *2*
  • K čemu je mi recenze na Mordheim od člověka, který se uvede tím, že není velký fanda světa Warhammeru? To je jako recenze na FIFu od člověka, který nemá rád fotbal. Když někdo nemá rád Warhammer, tak o něm asi nic moc neví - k ničemu.

    A k těm Hvězdným válkám dole, je zajímavé, že někdy cenzor maže jak o život a tohle tu nechal viset zatím 14 hodin. Tak k čemu ta cenzura je? Viz odstavec výše - k ničemu.
    • S tim nejde souhlasit. Ta hra preci neni delana jen pro lidi, co maji radi WH, co znaji WH, co se tesi na WH hru. Vzato do druheho extremu by hrac, co fotbal miluje, prece taky nezplodil dobrou recenzi prave kvuli slepemu fanouskovstvi.

      Recenze je subjektivni utvar. Z korektni recenze se ctenar dozvi, s jakym uhlem pohledu k ni recenzent pristupuje - a to je tu myslim nanejvys zretelne. To, jestli je ta recenze dobra nebo spatna (kvalitou, ne verdiktem), je pak samozrejme jina otazka.
      • TheGGG
        kdepak, danou věc by měl hodnotit člověk co k ní má nějaký vztah...
        to jsou pak ty hodnocení ala 50%-60% pro nový star wars od lidí u kterých jde ihned poznat, že je sci-fi žánr nudí a film hodnotí jen proto, že jim ho redakce přidělila...
        To je jako kdybych já (známý nepřítel blizzardu) hodnotil jejich novou hru a dal tomu 0/10...
        To prostě nejde...
        • "kdepak, danou věc by měl hodnotit člověk co k ní má nějaký vztah"

          To je naprostá kravina. Pro takovou recenzi si jdi na fan stránky Warhammeru, kde nad tou hrou budou všichni slintat. Fanoušek si to koupí, i kdyby to byla totální kravina.
          Fanda Tolkiena taky šel do kina na druhýho Hobita. V novinách jsi pak ale nenašel recenzi plnou chvály na to, že tam jsou redaktorovi oblíbení trpaslíci a Gandalf, a že kvůli tomu vlastně místo 50% dává 80%.
        • ne no, to bys nejdřív musel umět psát
          • TheGGG
            věř že umím líp než ty anonymní broučku...
  • palver
    Po přečtení prvního odstavce recenze jsem bouchl do stolu a zavyl "jaký sakra medíval třííí? Teď je na řadě Empire II" *1*
  • Recenzet neni objektivni,a subjetivni nazor me nezajima. Metacritic ftw
    • Myslis metacritic, to misto, ktere dava dohromady _subjektivni_ hodnoceni...
  • Ja vim, ze ciselne hodnoceni je uz trapne tema, ale reknete mi - po precteni recenze, chapete tu sestku? Tedy prumernou, mozna lehce nadprumernou hru? Vzdyt ta recenze je nejakych deset nebo kolik odstavcu vypisujicich spatne stranky hry... a pak zminka o tom, ze snad ten vyvoj postav je fajn. Bud nesedi cislo, nebo nesedi pismenka.
  • TheGGG
    Pecháček? Co to zas je za chlapa? Už po prvních pár řádcích jsem musel přestat číst a trochu vyvětrat, protože text byl fakt na p*srání... Mordheim samozřejmě pecka...
    • Chim
      To není čtení pro děti.
      • Vojta_Ilavsky
        Nastala zlá doba, děti pobraly víc rozumu než dospělí..
    • Jack1947
      Nepleteš si ho tak náhodou s Ticháčkem? *7*
      • TheGGG
        kdepak, autor článku je pecháček
  • Nejsem velký fanda světa Warhammer, a když Creative Assembly oznámili, Total War: Warhammer, praštil jsem pěstí do stolu a zavyl: "A co Medieval třiiiii!" Proto je úctyhodné, že mě Mordheim: City of the Damned okamžitě zaujal právě svým prostředím.


    uplne stačí.. dál číst nemusím..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit