Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peterka
    Že by se v gtačku konečně objevily zvířata větší než racek jo *14*
    • To jo to by bylo husty vycvicit si takovyho rotvajlera a pak ho posilat na fizli :-)
  • A zas to na PC vyjde o rok neskor... Uz ma to fakt sere. Mam aj XBox360 aj PS3, ale ani GTA4 sa na tom hrat nedalo a vzdal som to po par misiach. FPS ide konstantne pod 20. Nech uz KONECNE vydaju novu generaciu konzol, ked to odmietaju vydat na PC, kde sa da dobra graficka karta zohnat uz za 200e.
  • Pak se člověk nemá divit že je to tu smamej pedofil vrah a znásilňovač když vycházejí podobné satanské hry. Moc by mě zajímalo co by na to řekl ježíš
    • Ježíš by všechny ty internety zakázala, protože všechny ty aféry každého jenom otravují, neasi.
    • ježíš byl raptor http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/e/e6/1164568855547.jpg
    • Zerathus
      http://2.bp.blogspot.com/-Xxg9unq3Kx4/UD-PYI0c8sI/AAAAAAAABDk/D6QPUTEE0iA/s1600/GTFO.png to nemáš nic lepšího na práci než tady celý dny trollit?
    • Robotron3
      :D Ježíš by ti v podobenství řek, abys nejdřív hledal chybu sám u sebe. A nebo třeba by neřek nic, a sebral by ti tašku :)) http://www.xserialy.cz/red-dwarf/red-dwarf-10-serie/lemons-s10e03-id4548
    • Ted si me rozesmal delas jako kdyby Satanismum byl nutne zlo :) a pritom je to blbost doporucuji si precist Satanskou bibli ;)
      • Jazis jezdí na Harleyi chlasta, fetuje a smilní s prostitutkama, nejaky lidi mu jsou tezce u pr...e jo a taky hraje GTA, pise se to v evangeliu svateho Matouse: a tu snali telo pana naseho z krize a posadili ho pred PS3 a on procitnuvsi pravil svym vernym oveckam: budiz GTA, necht pochvalen ten kdo ve jmenu Carla Jonsona drti analog do zemdlení amen. a pak se odebral na onen svet parit San Andreas az do doby nez prijde novy spasitel a to by melo byt nekdy kolem jara 2013 ale o tom pojednava kniha apocalypsa videni sv. Jana.
      • smejki
        doporučuji se nad jejím textem zamyslet.
      • už jen ten název Satanská bible je k smíchu
        • Proč? Bible je svaz svitků...(dnešní obdoba knihy) to že si katolíci nedokázali vymyslet údernější název pro ten svůj škvár nedělá ze slova "bible" cokoliv společnýho s bohem ))
          • Ty si nejdřív ujasni pojmy, s těma katolíkama jsi fakt mimo. A to, kolik plusek jsi dostal značí o vzdělanosti diskutujících
          • Katolíci bibli nepsali, ale už z ní jen vycházeli.
          • Proč zrovna katolíci? Proč ne třeba protestanti? Nebo evangelíci? Měl by sis rozšířit obzor o věcech, o kterých nevíš vůbec nic, ale rozdáváš o nich moudra. Rovněž si najdi význam slova "bible" - asi budeš překvapen, že úmysl ohledně názvu tam nebyl opravdu nijaký (latinské "biblia" znamená "knihy"). Je to asi jako bys hledal úmysl v tom, proč někdo pojmenoval židli židlí.
            • Ano, ano...myslel jsem křesťany...ruce byly rychlejší než myšlenka .) nicméně ty si spoj souvislosti a koukni na co já jsem reagoval...já píšu, defakto to samý člvoěče...tak prosimtě, nepoučuj
          • co mají katolící společného s biblí? vždyť ta byla dávno před nima
            • že souvětíí satanská bible se nevylučuje ale možná jsem špatně pochopil pointu příspěvku na který jsem reagoval .))
            • *společného s názvem
  • Jestli to bude opravdu jako GTA San Andreas (rozmanitost prostředí je už jistá a věřím i v rozmanitost a zábavnost misí jako v GTASA - tedy přesný opak GTA IV, kde byla téměř každá mise stejná) tak okamžitě předobjednávám. Čekám mnohem větší možnosti, než v omezeném „New Yorku“. GTASA byl dle mého názoru jasně nejlepší díl z celé série.
    • Já si po velkém hypu a oslavných recenzích GTA SA koupil (jiné GTA sem nehrál) a po hodině to šlo z disku a od té doby leží v šuplíku. Myslel sem, že to negerské prostředí překousnu a hra mě bude bavit, ale fakt to nešlo. Nemám rád tu "nyga hiphop" kulturu, nebo co to je, a "drsný" hlášky a celé to prostředí mi prostě vadilo. GTA IV vypadalo nadějně, ale od zakoupení mě odradily problémy s PC verzí, takže zase nic. Uvidíme, co předvedou s GTA V, třeba se jim konečně podaří kvalitní díl.
      • Taky nemám rád takové lidi, ale ta hra to všechno bere s nadsázkou, takže je to vlastně úplně super :D
      • rasisto zkurve*ej
        • Rozmýšlam ako si prišiel na to, že je rasista...
  • jo kdyby ta grafika byla přesně taková jako ty obrazky tak by to bylo první GTA ktery bych si zahrál
    • nechapu ty minusi ale co už tady se není čemu divit *1*
      • Asi takhle, nikdo u gta o "malovanou grafiku" ve stylu Team Fortress 2 nestojí.
        • On očividne áno , kde je problém ?
      • Spíš není se čemu divit, že ty máš mínusy...
  • Mato1987
    Rockstar je jedno z mojich najobľúbenejších herných štúdií, popri valve a id soft, no poslednú dobu začínam mať tušáka že s pc verziou GTA V to nevyzerá nijako rúžovo. Viem že jeden z tých dvoch bratov je obrovský fanboy PS3, ale veď predsa GTA začínalo na PC , pokial ma pamäť neklame, ešte mám aj niekde krabicu od prvého gta z vianoc roku 97...
    Pôvodne okrem RDR, ktorý na pc asi nikdy neuvidíme aj LA Noire vyšlo najprv len na konzoly a čakať ďalší pol rok, alebo viacej na PC verziu GTA V, tak ako to bolo s GTA IV je vážne rana pod pás pre celú PC komunitu, ktorá naozaj nie je zanedbateľná.
    Pokial by to bolo tak ako s Max Payne 3, že na PC to vyšlo o 2 týždne neskôr, a tak vynikajúco optimalizované, tak by som bol štastný a skákal ako blcha, lenže mp3 bol ohlásený na PC už 3 roky predtým ako mal vyjsť. A keď vezmem do úvahy fakt, že rockstar zaryto mlčí o PC verzii GTA V, tak z toho vôbec nemám dobrý pocit a mám silného tušáka, že GTA V vyjde na konzoliach v apríli 2013 a na PC potom až pred vianocami 2013 a to je sakramentsky dlhá doba *9*
    • Nekde psali ze PC verze bude na 100 pro.
      • pc verze se v niektorych obchodoch uz da predobjednat *3*
      • kde je nekde?:D
        • http://www.eurogamer.cz/articles/2012-10-30-rockstar-bude-i-pc-verze-grand-theft-auto-5
          • Mato1987
            eurogamer.cz, myslím, že to hovorí samo za seba, bulvárny plátok :D
    • misho8723
      Bože, zase sa tu točí PC verzia? Ja síce nepatrím k hráčom GTA série, ale vždy sledujem dianie okolo nej...a vždy od trojky sa opakuje tá istá situácia - na začiatku sú oznámené konzolové verzie, o PC verzii nič, potom vyjdu konzolové verzie, a potom o mesiac - dva oznámia PC verziu a aj jej dátum vydania... prečo všade teraz ľudia šalejú z toho, že RS neoznámili rovno s konzolovými verziami aj PC ? To majú ľudia takú krátku pamäť, alebo si myslia, že sa opakuje situácia s Red Dead Redemption?.. fakt, robiť hystériu z takejto situácie, to je až trápne.. ako nič proti, ale už je to fakt riadne nadnesené toto čo sa deje, okolo PC verzie (ja som PC hráč)
      • přesně. beztak PC verze nikoho nezajímá *6*
    • Rockstar byl myslím už odjakživa zaměřený na konzole ale nevydat GTA V na PC by byla chyba. *4*
    • Lawliet
      Jojo ale dejme tomu už vice-city mě přišlo jako konzolovka či-že dost dobrá konzolovka! :) proč to trhat s konzolových koleji když s game-padem se to nehraje vůbec špatně vážně bych z GTA nechtěl žadnou FPSku.. kde vitězí člověk který dobře míří na místo člověka co skilluje atributy ve hře jak tomu bylo např v SA, které je podle mě mnohem lepší než GTA IV které bylo víc o skillu myši než ingame skillu.. ja jsem pro konzolové open word ingame činnostmi nabytý svět. Polopatisticky game-pad založená hra (kde sem i páčkou zatačí opravdu lépe než "ťukaní do klavesy" a sekavý pohyb při zatačení) S plnym graphic options nastavením, ne jen filtrování.
      • Vymínuskovali tě hezky, ale s tím ovládáním souhlasím. GTA IV je jediná, a fakt jsem dlouho vzpomínal a opravdu jediná, hra, kterou jsem s chutí hrál na gamepadu. I na Resiho 4 jsem připínal gamepad, protože to byl zprasenej port jak mrcha, ale nakonec jsem to stejně dohrál na myši, protože se ukázalo, že narozdíl od hry jsem gamepad nekompatibilní já *1* Gta je taková zmršenina. Na auta mám volant, na střílečky myš, jenže tohle je tak nějak mezi a sedlo mi to víc. Na klávesnici jsem to dohrál 1x a dobrý, podruhý a potřetí jsem jel už na ovladači a super. Stejně to ale Rockstar neomlouvá za zmršenou optimalizaci na PC, a už vůbec ne za to, že si na ten zmršenej port dali půl roku navíc *3*
  • je to offtopic, ale přijde mi na téhle době opravdu neštastný, že pořídit si bojový plemeno, s kterym ani jednou jedinkrát nejdu na cvičák je modou hustokruťaskej gangamasterů. Tak nevim, jestli je vhodný to propagovat i na hře.
    • Lidi, když už o něčem mluvím, tak bych o tom měl taky něco vědět a tím myslím doopravdy vědět a ne si jen udělat obrázek z reportáže nějaké komerční televize, říkejme jí třeba TV Hovna, nebo "zpravodajského" serveru, říkejme mu třeba třeba lžidnes. Kolik z vás si stěžuje, jak mass media překrucují fakta o těch "zlých" počítačových hrách v honbě za senzací, ale přitom jim ten samý způsob "novinařiny" kdekoli jinde polykáte i s navijákem? Říkáte, že se vyhýbáte obloukem na ulici každému majiteli pita, ale zajímalo by mě, jestli to děláte i u Německého ovčáka, protože ten má v Německu (kde si vedou statistiky o tomhle už víc než 50 let, takže se z nich dá vyvodit lepší obrázek než z těch našich) v poměru k počtu psů onoho plemena v zemi na svědomí víc lidí, než takový pitbull nebo dobrman. Jediný, kdo se mu z těhle plemen blíží je Rottwailer. I tak je to pořád jen 34 mrtvých za 55 let v zemi s 50 000 000 (!) obyvatel. Jsou tu idioti, kteří si pořídí strašně "cool" bojové plemeno a myslí si, jací jsou drsňáci, přičemž z toho psa udělají strašné hovado, ale tím většinou trpí jen ten pes. Já mezi ně rozhodně nepatřím a když mě nějaký zaslepenec na který mě vidí poprvé v životě na ulici hned odsuzuje, jen proto že mám pita a ani nejsme žádný ořezávátko, tak se mi z toho dělá doslova fyzicky zle.
    • Pokud správně vidím, na tom obrázku je rotvajler a to je SLUŽEBNÍ plemeno. Leze mi na nervy to stupidní označení "bojové plemeno", které si vymyslel nějaký senzace chtivý pisálek a teď to všichni papouškují a dělají chytré.
      • Já si upřímně myslím, že pořízení každého psa, který je díky své velikosti schopen zabít člověka, by měl být určitý zvláštní postup (právě psychotesty, dále čistý trestní rejstřík a také potvrzení zkušeného chovatele, že ten člověk ví jak na psy a má fyzičku na to, ho zvládnout).
        Vždycky mě dostává, když potkám v parku nějakou mladičkou slečinku, jak vede na vodítku obrovskou bestii. To je hned jasný, že kdyby se na mě ten její pes vrhnul, tak ona maximálně bude stát opodál a řvát Maxi, nech toho, Maxi domu, Maxi už toho mám vážně dost....
        • Přesně takové párečky v Praze potkávám dost často a automaticky se vyhýbám co největším obloukem, protože člověk nikdy neví, kdy nevycvičenýmu psovi rupne v kebuli (a ani u vycepovanýho psa to není nikdy jistý) a slečinka by mohla maximálně tak přihlížet.
    • Inquisitor
      Jo těm bych hnáty spřerážel když to vidim. Ještě ho mají na volno a v klidu se procházejí kolem dětskýho hřiště hovádka. A ještě si myslí jaký to nejsou drsňáci. Fakt by se měli při pořízení takových psů dělat psychotesty a zbrojní průkaz.
      • vlastik.plaminek
        Stačilo by jenom prokázat, že nejsi vymaštěná pí*a.
        • No to se prokazuje těmi psychotesty *3*
          • vlastik.plaminek
            Já to bral celkově i s tím zbrojákem. To, že si nějaký ko*ot neumí vychovat psa není problém všech, ale čistě jeho a já nevím, proč bych měl být postihovaný stejně, jako dotyčný id*ot.
    • Psychotic
      Protože GTA vždy zobrazuje jen to, co je vhodné *7*
  • Robotron3
    Ten první artwork je jak cover na Madonnu. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit