Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    Já to bral celkově i s tím zbrojákem. To, že si nějaký ko*ot neumí vychovat psa není problém všech, ale čistě jeho a já nevím, proč bych měl být postihovaný stejně, jako dotyčný id*ot.
  • vlastik.plaminek
    To ses tak už narodil nebo se ti to stalo až někdy v průběhu života?
  • Mato1987
    eurogamer.cz, myslím, že to hovorí samo za seba, bulvárny plátok :D
  • Za pravdu mínuska ? So i need fuc*ing more, xbox cockroache's !
  • Znovu bych rád podotknul, že ta nutnost neexistuje. Přátelé na nic nepotřebuješ a povinných miniher bylo opravdu jen pár, na prstech jedné ruky by se daly spočítat. Nevím, co si furt stěžujete :P
  • Tikov
    Tak 1 byla nehorázná sranda, 3 byla snad úplně první 3D sandbox městská akce, Vice city mělo variabilitou misí a příběhem ovládnutí města něco do sebe, San Andreas zase bylo obrovské a s dalšíma možnostma (což mne osobně unudilo). 4 mne zklamala (příběh měl trhliny, hlavní záporák se objeví bezmocný na pár minut, neustále mě otravovali "přátelé" a nutnost miniher... )
  • Na artworcích se změnilo dost ... kupříkladu jsou mnohem propracovanější a postavy mají mnohem větší detaily , stejně tak i okolí za něma. A ano arogantní R* si ani neuvědomily že tyhle obrázky už dávno kolují na ineternetu a teď *z milosti* zasílají další little *hit info ohledně jejich giga hitu , který ani na PC nevydají protože kdo bude cpát hru těm kdo hrají gta od přechodu do 3d (jako já ) když to mohou dát za*** tlustým děckám pod 18 kteří mají Sh*tbox 200 nebo F*ckstation 4 . Není pochyb bude to mega hit , vylízané d*vky ukazující své vnady na plážích (u této situace klesne ruka mnnohých ubožáků do stejné pozice jako při ČŮRÁNÍ ), traktůrky bořka stavitele , sekačky , monster trucky , stíhačky , boingy , fára , rachotiny , + super hobo with shotgun ... Arogance těchto kryplů je nedozírná , chování mi připomíná politiky (nejen u nás) .
    Ale co život nekončí klidně zůstanu nadále u IV a jak to výjde na PC ,, slyště mě zas**ní R* to stáhnu na piratebay ! Jako ukázka že stejně jako neplatím daně nebudu už platit ani těmhle zmr*** , Děkajum , Dovidenia .
  • http://www.eurogamer.cz/articles/2012-10-30-rockstar-bude-i-pc-verze-grand-theft-auto-5
  • Lidi, když už o něčem mluvím, tak bych o tom měl taky něco vědět a tím myslím doopravdy vědět a ne si jen udělat obrázek z reportáže nějaké komerční televize, říkejme jí třeba TV Hovna, nebo "zpravodajského" serveru, říkejme mu třeba třeba lžidnes. Kolik z vás si stěžuje, jak mass media překrucují fakta o těch "zlých" počítačových hrách v honbě za senzací, ale přitom jim ten samý způsob "novinařiny" kdekoli jinde polykáte i s navijákem? Říkáte, že se vyhýbáte obloukem na ulici každému majiteli pita, ale zajímalo by mě, jestli to děláte i u Německého ovčáka, protože ten má v Německu (kde si vedou statistiky o tomhle už víc než 50 let, takže se z nich dá vyvodit lepší obrázek než z těch našich) v poměru k počtu psů onoho plemena v zemi na svědomí víc lidí, než takový pitbull nebo dobrman. Jediný, kdo se mu z těhle plemen blíží je Rottwailer. I tak je to pořád jen 34 mrtvých za 55 let v zemi s 50 000 000 (!) obyvatel. Jsou tu idioti, kteří si pořídí strašně "cool" bojové plemeno a myslí si, jací jsou drsňáci, přičemž z toho psa udělají strašné hovado, ale tím většinou trpí jen ten pes. Já mezi ně rozhodně nepatřím a když mě nějaký zaslepenec na který mě vidí poprvé v životě na ulici hned odsuzuje, jen proto že mám pita a ani nejsme žádný ořezávátko, tak se mi z toho dělá doslova fyzicky zle.
  • pc verze se v niektorych obchodoch uz da predobjednat *3*
  • logika bagr *4*
  • kde je nekde?:D
  • Za Rackstar aroganci si tu hru zahraju ale nekoupim, uz jsem jim zaplatil dost smejdum
  • Mato1987
    nechcem prudiť ale pri red dead redemption boli vážne masívne framedropy...hlavne v mestách.
  • spoock
    Mně osobně je jedno, zda hra vyjde nejprve na konzole a pak na PC, ale mám obavu, že grafika a framerate na konzolích bude zase děsná pruda, hlavně na PS3 verzi (GTA IV, RDR-tam byl dobrý framerate, díky bohu). Osobně se modlím za novou konzoli, která bude mít brutálnější výkon, který utáhne 1080p a hra pojede v 30+ fps.
  • Ano, ano...myslel jsem křesťany...ruce byly rychlejší než myšlenka .) nicméně ty si spoj souvislosti a koukni na co já jsem reagoval...já píšu, defakto to samý člvoěče...tak prosimtě, nepoučuj
  • Kozy
    http://www.youtube.com/watch?v=2aaubVlhNK4&feature=fvwrel
  • Taky nemám rád takové lidi, ale ta hra to všechno bere s nadsázkou, takže je to vlastně úplně super :D
  • při pohledu na ten první se mi vybavila hláška z Baldurs Gate od městských stráží... "I AM THE LAW!"
  • Ty si nejdřív ujasni pojmy, s těma katolíkama jsi fakt mimo. A to, kolik plusek jsi dostal značí o vzdělanosti diskutujících

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit