Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *společného s názvem
  • co mají katolící společného s biblí? vždyť ta byla dávno před nima
  • Rockstar byl myslím už odjakživa zaměřený na konzole ale nevydat GTA V na PC by byla chyba. *4*
  • Proč? Bible je svaz svitků...(dnešní obdoba knihy) to že si katolíci nedokázali vymyslet údernější název pro ten svůj škvár nedělá ze slova "bible" cokoliv společnýho s bohem ))
  • Robotron3
    :D Ježíš by ti v podobenství řek, abys nejdřív hledal chybu sám u sebe. A nebo třeba by neřek nic, a sebral by ti tašku :)) http://www.xserialy.cz/red-dwarf/red-dwarf-10-serie/lemons-s10e03-id4548
  • už jen ten název Satanská bible je k smíchu
  • Ted si me rozesmal delas jako kdyby Satanismum byl nutne zlo :) a pritom je to blbost doporucuji si precist Satanskou bibli ;)
  • Pak se člověk nemá divit že je to tu smamej pedofil vrah a znásilňovač když vycházejí podobné satanské hry. Moc by mě zajímalo co by na to řekl ježíš
  • Jestli to bude opravdu jako GTA San Andreas (rozmanitost prostředí je už jistá a věřím i v rozmanitost a zábavnost misí jako v GTASA - tedy přesný opak GTA IV, kde byla téměř každá mise stejná) tak okamžitě předobjednávám. Čekám mnohem větší možnosti, než v omezeném „New Yorku“. GTASA byl dle mého názoru jasně nejlepší díl z celé série.
  • Lawliet
    Jojo ale dejme tomu už vice-city mě přišlo jako konzolovka či-že dost dobrá konzolovka! :) proč to trhat s konzolových koleji když s game-padem se to nehraje vůbec špatně vážně bych z GTA nechtěl žadnou FPSku.. kde vitězí člověk který dobře míří na místo člověka co skilluje atributy ve hře jak tomu bylo např v SA, které je podle mě mnohem lepší než GTA IV které bylo víc o skillu myši než ingame skillu.. ja jsem pro konzolové open word ingame činnostmi nabytý svět. Polopatisticky game-pad založená hra (kde sem i páčkou zatačí opravdu lépe než "ťukaní do klavesy" a sekavý pohyb při zatačení) S plnym graphic options nastavením, ne jen filtrování.
  • jo kdyby ta grafika byla přesně taková jako ty obrazky tak by to bylo první GTA ktery bych si zahrál
  • Inquisitor
    Jo těm bych hnáty spřerážel když to vidim. Ještě ho mají na volno a v klidu se procházejí kolem dětskýho hřiště hovádka. A ještě si myslí jaký to nejsou drsňáci. Fakt by se měli při pořízení takových psů dělat psychotesty a zbrojní průkaz.
  • Psychotic
    Protože GTA vždy zobrazuje jen to, co je vhodné *7*
  • Mato1987
    Rockstar je jedno z mojich najobľúbenejších herných štúdií, popri valve a id soft, no poslednú dobu začínam mať tušáka že s pc verziou GTA V to nevyzerá nijako rúžovo. Viem že jeden z tých dvoch bratov je obrovský fanboy PS3, ale veď predsa GTA začínalo na PC , pokial ma pamäť neklame, ešte mám aj niekde krabicu od prvého gta z vianoc roku 97...
    Pôvodne okrem RDR, ktorý na pc asi nikdy neuvidíme aj LA Noire vyšlo najprv len na konzoly a čakať ďalší pol rok, alebo viacej na PC verziu GTA V, tak ako to bolo s GTA IV je vážne rana pod pás pre celú PC komunitu, ktorá naozaj nie je zanedbateľná.
    Pokial by to bolo tak ako s Max Payne 3, že na PC to vyšlo o 2 týždne neskôr, a tak vynikajúco optimalizované, tak by som bol štastný a skákal ako blcha, lenže mp3 bol ohlásený na PC už 3 roky predtým ako mal vyjsť. A keď vezmem do úvahy fakt, že rockstar zaryto mlčí o PC verzii GTA V, tak z toho vôbec nemám dobrý pocit a mám silného tušáka, že GTA V vyjde na konzoliach v apríli 2013 a na PC potom až pred vianocami 2013 a to je sakramentsky dlhá doba *9*
  • je to offtopic, ale přijde mi na téhle době opravdu neštastný, že pořídit si bojový plemeno, s kterym ani jednou jedinkrát nejdu na cvičák je modou hustokruťaskej gangamasterů. Tak nevim, jestli je vhodný to propagovat i na hře.
  • Robotron3
    Ten první artwork je jak cover na Madonnu. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit