Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • při pohledu na ten první se mi vybavila hláška z Baldurs Gate od městských stráží... "I AM THE LAW!"
    • Kozy
      http://www.youtube.com/watch?v=2aaubVlhNK4&feature=fvwrel
  • kubi-wan
    Tenhleten "sanandreas-like" styl se mi vůbec nelíbí. Kam se podělo drsňáctví z druhýho dílu? To mělo koule!
    • náhodou je to dost moderní
    • Též tenhle styl dávající dojem obkreslený fotky alias "ani cartoon ani fotka" moc nemusím, přijde mi to takový laciný hrající si na cosi. Ale třeba to GTA V jednou konečně vyjde :)
      • smejki
        nejsou laciná spíš témata než ten výtvarný styl?
      • kubi-wan
        Tak tak, laciný - to je to slovo. Nemám pocit, že budu hrát GTA, ale že pojedu pařit na Ibizu...
  • spoock
    Mně osobně je jedno, zda hra vyjde nejprve na konzole a pak na PC, ale mám obavu, že grafika a framerate na konzolích bude zase děsná pruda, hlavně na PS3 verzi (GTA IV, RDR-tam byl dobrý framerate, díky bohu). Osobně se modlím za novou konzoli, která bude mít brutálnější výkon, který utáhne 1080p a hra pojede v 30+ fps.
    • Mato1987
      nechcem prudiť ale pri red dead redemption boli vážne masívne framedropy...hlavne v mestách.
  • Za Rackstar aroganci si tu hru zahraju ale nekoupim, uz jsem jim zaplatil dost smejdum
    • logika bagr *4*
  • Na artworcích se změnilo dost ... kupříkladu jsou mnohem propracovanější a postavy mají mnohem větší detaily , stejně tak i okolí za něma. A ano arogantní R* si ani neuvědomily že tyhle obrázky už dávno kolují na ineternetu a teď *z milosti* zasílají další little *hit info ohledně jejich giga hitu , který ani na PC nevydají protože kdo bude cpát hru těm kdo hrají gta od přechodu do 3d (jako já ) když to mohou dát za*** tlustým děckám pod 18 kteří mají Sh*tbox 200 nebo F*ckstation 4 . Není pochyb bude to mega hit , vylízané d*vky ukazující své vnady na plážích (u této situace klesne ruka mnnohých ubožáků do stejné pozice jako při ČŮRÁNÍ ), traktůrky bořka stavitele , sekačky , monster trucky , stíhačky , boingy , fára , rachotiny , + super hobo with shotgun ... Arogance těchto kryplů je nedozírná , chování mi připomíná politiky (nejen u nás) .
    Ale co život nekončí klidně zůstanu nadále u IV a jak to výjde na PC ,, slyště mě zas**ní R* to stáhnu na piratebay ! Jako ukázka že stejně jako neplatím daně nebudu už platit ani těmhle zmr*** , Děkajum , Dovidenia .
    • vlastik.plaminek
      To ses tak už narodil nebo se ti to stalo až někdy v průběhu života?
    • Za pravdu mínuska ? So i need fuc*ing more, xbox cockroache's !
  • je to offtopic, ale přijde mi na téhle době opravdu neštastný, že pořídit si bojový plemeno, s kterym ani jednou jedinkrát nejdu na cvičák je modou hustokruťaskej gangamasterů. Tak nevim, jestli je vhodný to propagovat i na hře.
    • Lidi, když už o něčem mluvím, tak bych o tom měl taky něco vědět a tím myslím doopravdy vědět a ne si jen udělat obrázek z reportáže nějaké komerční televize, říkejme jí třeba TV Hovna, nebo "zpravodajského" serveru, říkejme mu třeba třeba lžidnes. Kolik z vás si stěžuje, jak mass media překrucují fakta o těch "zlých" počítačových hrách v honbě za senzací, ale přitom jim ten samý způsob "novinařiny" kdekoli jinde polykáte i s navijákem? Říkáte, že se vyhýbáte obloukem na ulici každému majiteli pita, ale zajímalo by mě, jestli to děláte i u Německého ovčáka, protože ten má v Německu (kde si vedou statistiky o tomhle už víc než 50 let, takže se z nich dá vyvodit lepší obrázek než z těch našich) v poměru k počtu psů onoho plemena v zemi na svědomí víc lidí, než takový pitbull nebo dobrman. Jediný, kdo se mu z těhle plemen blíží je Rottwailer. I tak je to pořád jen 34 mrtvých za 55 let v zemi s 50 000 000 (!) obyvatel. Jsou tu idioti, kteří si pořídí strašně "cool" bojové plemeno a myslí si, jací jsou drsňáci, přičemž z toho psa udělají strašné hovado, ale tím většinou trpí jen ten pes. Já mezi ně rozhodně nepatřím a když mě nějaký zaslepenec na který mě vidí poprvé v životě na ulici hned odsuzuje, jen proto že mám pita a ani nejsme žádný ořezávátko, tak se mi z toho dělá doslova fyzicky zle.
    • Pokud správně vidím, na tom obrázku je rotvajler a to je SLUŽEBNÍ plemeno. Leze mi na nervy to stupidní označení "bojové plemeno", které si vymyslel nějaký senzace chtivý pisálek a teď to všichni papouškují a dělají chytré.
      • Já si upřímně myslím, že pořízení každého psa, který je díky své velikosti schopen zabít člověka, by měl být určitý zvláštní postup (právě psychotesty, dále čistý trestní rejstřík a také potvrzení zkušeného chovatele, že ten člověk ví jak na psy a má fyzičku na to, ho zvládnout).
        Vždycky mě dostává, když potkám v parku nějakou mladičkou slečinku, jak vede na vodítku obrovskou bestii. To je hned jasný, že kdyby se na mě ten její pes vrhnul, tak ona maximálně bude stát opodál a řvát Maxi, nech toho, Maxi domu, Maxi už toho mám vážně dost....
        • Přesně takové párečky v Praze potkávám dost často a automaticky se vyhýbám co největším obloukem, protože člověk nikdy neví, kdy nevycvičenýmu psovi rupne v kebuli (a ani u vycepovanýho psa to není nikdy jistý) a slečinka by mohla maximálně tak přihlížet.
    • Inquisitor
      Jo těm bych hnáty spřerážel když to vidim. Ještě ho mají na volno a v klidu se procházejí kolem dětskýho hřiště hovádka. A ještě si myslí jaký to nejsou drsňáci. Fakt by se měli při pořízení takových psů dělat psychotesty a zbrojní průkaz.
      • vlastik.plaminek
        Stačilo by jenom prokázat, že nejsi vymaštěná pí*a.
        • No to se prokazuje těmi psychotesty *3*
          • vlastik.plaminek
            Já to bral celkově i s tím zbrojákem. To, že si nějaký ko*ot neumí vychovat psa není problém všech, ale čistě jeho a já nevím, proč bych měl být postihovaný stejně, jako dotyčný id*ot.
    • Psychotic
      Protože GTA vždy zobrazuje jen to, co je vhodné *7*
  • jo kdyby ta grafika byla přesně taková jako ty obrazky tak by to bylo první GTA ktery bych si zahrál
    • nechapu ty minusi ale co už tady se není čemu divit *1*
      • Asi takhle, nikdo u gta o "malovanou grafiku" ve stylu Team Fortress 2 nestojí.
        • On očividne áno , kde je problém ?
      • Spíš není se čemu divit, že ty máš mínusy...
  • Pak se člověk nemá divit že je to tu smamej pedofil vrah a znásilňovač když vycházejí podobné satanské hry. Moc by mě zajímalo co by na to řekl ježíš
    • Ježíš by všechny ty internety zakázala, protože všechny ty aféry každého jenom otravují, neasi.
    • ježíš byl raptor http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/e/e6/1164568855547.jpg
    • Zerathus
      http://2.bp.blogspot.com/-Xxg9unq3Kx4/UD-PYI0c8sI/AAAAAAAABDk/D6QPUTEE0iA/s1600/GTFO.png to nemáš nic lepšího na práci než tady celý dny trollit?
    • Robotron3
      :D Ježíš by ti v podobenství řek, abys nejdřív hledal chybu sám u sebe. A nebo třeba by neřek nic, a sebral by ti tašku :)) http://www.xserialy.cz/red-dwarf/red-dwarf-10-serie/lemons-s10e03-id4548
    • Ted si me rozesmal delas jako kdyby Satanismum byl nutne zlo :) a pritom je to blbost doporucuji si precist Satanskou bibli ;)
      • Jazis jezdí na Harleyi chlasta, fetuje a smilní s prostitutkama, nejaky lidi mu jsou tezce u pr...e jo a taky hraje GTA, pise se to v evangeliu svateho Matouse: a tu snali telo pana naseho z krize a posadili ho pred PS3 a on procitnuvsi pravil svym vernym oveckam: budiz GTA, necht pochvalen ten kdo ve jmenu Carla Jonsona drti analog do zemdlení amen. a pak se odebral na onen svet parit San Andreas az do doby nez prijde novy spasitel a to by melo byt nekdy kolem jara 2013 ale o tom pojednava kniha apocalypsa videni sv. Jana.
      • smejki
        doporučuji se nad jejím textem zamyslet.
      • už jen ten název Satanská bible je k smíchu
        • Proč? Bible je svaz svitků...(dnešní obdoba knihy) to že si katolíci nedokázali vymyslet údernější název pro ten svůj škvár nedělá ze slova "bible" cokoliv společnýho s bohem ))
          • Ty si nejdřív ujasni pojmy, s těma katolíkama jsi fakt mimo. A to, kolik plusek jsi dostal značí o vzdělanosti diskutujících
          • Katolíci bibli nepsali, ale už z ní jen vycházeli.
          • Proč zrovna katolíci? Proč ne třeba protestanti? Nebo evangelíci? Měl by sis rozšířit obzor o věcech, o kterých nevíš vůbec nic, ale rozdáváš o nich moudra. Rovněž si najdi význam slova "bible" - asi budeš překvapen, že úmysl ohledně názvu tam nebyl opravdu nijaký (latinské "biblia" znamená "knihy"). Je to asi jako bys hledal úmysl v tom, proč někdo pojmenoval židli židlí.
            • Ano, ano...myslel jsem křesťany...ruce byly rychlejší než myšlenka .) nicméně ty si spoj souvislosti a koukni na co já jsem reagoval...já píšu, defakto to samý člvoěče...tak prosimtě, nepoučuj
          • co mají katolící společného s biblí? vždyť ta byla dávno před nima
            • že souvětíí satanská bible se nevylučuje ale možná jsem špatně pochopil pointu příspěvku na který jsem reagoval .))
            • *společného s názvem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit