Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, měl jsem NFS rád, ale to skončilo někde u MW"1". A niní jen čekám co výjde, zkusím a rychle se toho zbavím :-D. Poslední díl je nepřehledný, někdy zajed závod je umění a auta by potřebovala křídla. Něco na spůsob flatoutu a demolice aut ve městě. Čelní srážky oblibou, jinak to většinou ani nejde... Opravdu jsem se těšil a jsem zklamáááááán!
  • Stacilo 20 min. hrani a kdybych si to koupil, hazim to rovnou do kose.. Nejvetsi tragedie, co jsem melmoznost hrat..
  • Nejen ze na te tvoji uvaze neco je. Ta uvaha je podle me naprosto cela spravne. Ja to mam uplne stejne. Snazim se, fakt se snazim, abych si nejakou hru uzil naplno, jako kdysi. Ale proste to nejde. Vzdycky prijdou nostalgicke vzpominky na Tiberian Sun, NFS3, NFSU a U2, GTA Vice City a tak. Jakozto 26lety ma pro me posledni vynikajici hra datum vydani asi v roce 2005. (Vyjimkou je Valve, to jsou naprosti geniove, kteri to porad delaji skvele)
  • Makres
    To, že hra bude mít ubohou fyziku šlo poznat už na tom traileru z E3ky. Lepší NFS už asi ani nevyjde, vzpomeňme si na The Run.
  • Souhlas. Navic to hodnoti lidi i po shlednuti videa, aniz by se projeli a spousta z nich to kritizuje primarne, snad ze sportu, nebo ze zvyku. Je to od EA, je to NFS... tak to bude sracka, co by to taky bylo jineho. A to uz vubec nevytahuju warez a znova nepovedenou PC verzi, ktera ma mikro-trhance a FPS si poletuje, tak jako pred lety v Hot Pursuit. To se pak nedivim, ze jim to nejde ovladat - zvlast kdyz to jezdi na klavesnici.

    Jinak NFS hraju od prvniho dilu ;) a tohle spoledne s NFS Porsche ma nejlepsi jizdni model vubec. Shift nechavam stranou, jednak jezdil trochu divne a taky to neni zrovna NFS. :D
  • Za pár minut samozřejmě nemůžeš poznat, jestli je hra dobrá. Ale můžeš snadno poznat, jestli je hra špatná.
  • presne tak ako pises.. a spomienky na hry ktore nas bavili su cez nostalgicke detske ruzove okuliare na 2-3-486 pripadne atari a nes (pre niektorych nes nieje to zlte z trznice).
  • plno lidi tu pise,ze hru hrali par minut a hned ji mazali.Jak muze nekdo poznat po par minutach jestli je hra dobra?A hned plno decek papouskuje to samy.Jak jsem uz napsal,hraju tuhle serii od NFS 3 a tento dil a Porsche dil me hodne bavily.Jinak i ostatni dily dost dobry.
  • blazne,kez by.Jak jsem napsal vyse,jste banda idiotu,na tom se nic nezmeni.Je to luxus dil
  • Podla mna praveže toto je klasicke NFS sadnes do športoveho auta a jazdis, grafika je krasna a mne sa ovladanie a dritovanie paci najviac, jo to naražanie vo velkych rychlostiach ej nerealne ale je to proste hra... NFS niesom o žiadnom mega tuningu kdem ozes zväčšovať každy otvor v narazniku ved nfs 1.2.3 tiez boli len o tom zobrat si auto a proste si jazdiť tu je to to iste, ja nepotrebujem do hry žiadne trapne hrane filmy s kurvami a super nabuchanymi krasnymi frajerikmi ktory sa tam predvadzaju a hadžu na seba zlovestne pohlady, taktiez nepotrebujem ziaden trapny pribeh, NFS 1.2.3 taktiež ziadny nemalo a každy si ho to pochvaluje a vyznava ake to bolo skvele a pritom ste tam sadli do akehokolvek auta NEUPRAVENEHO A NEUPRAVITELNEHO a jazdili ste si kolečka, tu to je doplnene o krasnu grafiku , kom usa nepacia odlesky kludne si ich moze vypnuť a grafiku si prisposobit ako sa mu pači, toto NFS moje očakavania splnilo, s gamepadom sa to hra skvele citlivost je akurat, clovek si vyberie s akym autom si chce zajazdiť a užiť si jeho zvuk popri tom ponaťahovať fizlov preskočiť zopar bilboardov zničiť par zateraz poraziť chlapika v blackliste a uzit si to... ja to hodnotim velmi kladne a recenize mi pridu uplne odvec... ja si to uživa *3* *3* *3* *3*
  • No něco na té tvojé úvaze je, já jsem kdysi hrával kde jakou blbost a celkem mě to bavilo. Samozřejmě lepší tituly jsem doslova hltal a těšil se na každý nový přírůstek, který sliboval super pařbu. Poslední dobou (pár let) toho taky už moc neodehraji i když jsem se dříve řadil k super závislákům. Jelikož jsem stále zvědavý tak pořád testuju nové hry, ale hru kterou nainstaluju hraju tak max. hodinu až dvě (pokud je to nějaký dobrý hit) následně hru vypnu a i když to nemám v plánu, už nikdy jí nezapnu. Dříve jsem hrál super pecky na ZXspektum takové ty všelijaké kostičky různě barevné, ale připadalo mi to jako super zábava.
    Každopádně chci dodat, že takovou ultra kravinu jako je nový díl NFS jsem ještě snad neviděl. Asi EA chce jednu úspěšnou sérii zničit.
  • Tak zrovna prvni NFS byly docela realne a i dnes neni jizdni model spatny.
  • DusanMPupak
    Píšete oprášil, což jen potvrzuje tu nostalgii.
  • Proč ho nazzýváš hned zlodějem. Já s ním souhlasím. Ta hra je děsná. Příběh žádný. Tuningování ubohé a to že přelejzáš mezi auty, mne hodně zarazilo. Tohle není NFS jako bývalo...Taky jsem to hned odinstaloval...
  • Nejhorší NFS co jsem kdy hrál. Hodí vás to do města a jezdi si. Přetáčivost a ovládání některých vozů je děsné. Dal bych tomu stejně jako od vás dostal MoH...5/10
  • V tom je ten problém. Odhlidadnúc od toho že je to nevychované decko je to decko a preto je jeho názor pochopiteľný.
    Treba si povedať pravdu, proste my starší ľudia sme z hier vyrástli a už nám neprídu také zaujímavé pretože nás všeobecne hranie prestáva baviť.
    Napríklad ja som kedysi hrával všetky počiatočné diely need for speed a čo si pamätám aj tie mali veľmi veľké množstvá chýb napr ako neviditeľné textúry na okraji ciest do ktorých sa narážalo a podobné. Ale vtedy mi to bolo úplne jedno proste som to hral aj keď som kvôli tomu prehral x pretekov. Nehovoriac k tomu že som mal pc na ktorom mi niektoré hry išli 15fps. Ale bolo mi to jedno lebo som bol decko a chcel som to hrať. Teraz ako som starší mám pc na ktorm spustím akúkoľvek hru na Ultra no miesto toho aby som sa hral akurát si všímam chyby a už po 10 minutách to vypínam lebo mi to príde ako zbytočné nikam nevedúce plýtvanie času. Proste už v tom nevidím žiaden cieľ.
    Týmto celým som chcel povedať že možno to nieje o tom že by bola hra zlá ale v našich už dospelých očiach to už nieje zábavné. My môžme len smutne nasadnúť do naozajstných áut a isť zase pondelok do práce.

    Celé je to len moja úvaha ktorú nemusíte brať vážne iba sa možno trochu nad tým zamyslieť.
  • Umaroth
    Já si svištím Coloradem v mém Koeniggseggu a jsem velice rád že sem si nakonec předobjednal jen Forzu Horizon a toto jsem si nechal ležet ve skladu EA.
    Přitom se mi ale nové Hot Pursuit VELMi líbilo, pro mě po Porsche a Carbon nejlepší díl a tak sem čekal, že criterion udělá kvalitu i tady, ale dle 4 přečtených recenzí (přičemž ta z IGN je prapodivná) skutek utek.
    EA děkuji, že nám hráčům šetříš peníze tím, že všechna studia pod sebou dodrbeš tak, že nám bereš veškerou motivaci vývojáře podpořit koupí.
  • A já jsem si před lety dělal srandu, že by měli dávat vstřikování N2O do tramvají...
    ...a ono už je to tady.
  • To, co jsi napsal, není pravda. Oni očividně nepotřebují nic zlepšovat, aby na tom každý rok vydělali minimálně stejně, jako v roce předchozím.
  • Možná kdybys nebyl poďobanej zloděj, hry by sis pořádně vybíral a vážil si jich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit