Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    sesposrals: Nechci ti brát iluze, ale Porsche byla taky arkáda...důležitější je, že NFS I, II, III, IV a P byly zábavné arkády. Slovíčko "zábavné" je zde stěžejní.
  • JohnyTheZik
    Netvrdim, ze to nejde, ale jak rikas.. nebyl to nejlepsi napad a spis to bylo o hubu.. Tedy s tim stylem prisli az v Paradise city, coz je jeden dil, a to z toho podle me fakt nedela "klasicke burnoutacke slidovani" :).. Jinak s tim mas pravdu, HP byl Paradise City jizdnim modelem dost podobnej a ten v novym MW.. hmm porad si nejak nemuzu zvyknout, ale k Paradise city to ma taky daleko..
  • ty dva pohledy jsou opravdu zalostne malo, tolik krasnych aut a clovek si je jednoduse poradne nevychutna, navic ta kamera u zeme je sice paradne akcni ale nehratelna, protoze je maly prehled a tak z 99% clovek pouziva jen ten jeden pohled za vozem. *13* Na jizdni model jsem si zvyknul a beru to tak, ze je to udelane primarne na vysoke rychlosti, kdy stejne s autem nemuzes ani v realu klickovat jako zajic, takze to jakztakz respektuju. Po par vyhranych zavodech a ziskani upgradu na "control" a "akceleraci" se mi auta ridi daleko lepe a taky jsou sakra zivejsi a jizda je tak mnohem zabavnejsi, nez se "stockem". Trochu spatne podle me nastavili latku obtiznosti, resp. tech aut je tam tolik, ze na 1. misto Most Wanted by se clovek snad dostal jen odjetim toho zakladniho zavodu u kazdeho auta co dava zakladni nitro a offroad gumy. Za dva vecery jsem nahral pres milion bodu a single dohral. Uvidime jaky bude multiplayer, jestli tam v zavodech bude fungovat obousmerne "cheatovani" pri stahovani naskoku soupere, jako to mely uz i nektere predchozi dily a jak to tady funguje v singlu. To me taky docela mrzi, protoze clovek muze v zavode kolikrat 3x bourat a stejne soupere dojede a vyhraje a naopak v duelu 3x soupere poslu do zdi a stejne za 20 sekund uz ho mam zase na zadech. Hral jsem to na klavesnici, ale zitra to zkusim i na volantu a na velke televizi, tak jsem zvedav, jestli se zazitek umocni, nebo bude zklamani z nepohodlneho rizeni s volantem *5*
    Minuly dil me kvuli tomu driftovacimu jizdnimu modelu hrozne zklamal, takze jsem ted nic necekal a proto jsem asi docela prijemne prekvapen a i pres nejaky ty zapory jsem se dobre bavil.
  • GlaDOS
    No jo, ale většina těch lidí jsou zase... jak to slušně říct? Je to taková kladná zpětná vazba.
  • NFS krome Porsche to byla vzdy tezka arkada. Vzpominam na 1, 2, 3, 4 na kterych sem prakticky vyrustal a s realismem to nemelo nic spolecneho. Pak Porsche bylo jako blesk z cisteho nebe.
    Tim nechci nove NFS nejak obhajovat ta serie je pro mne mrtva uz od NFS Carbon (tusim). Prvni a druhy dil Undergroundu byli jeste celkem zabavne.
    Proste to nejde takhle porad dokola, ta serie se nikam nevyviji, je porad stejna vice ci mene arkadoidni a doba prece jenom trochu pokrocila a chce to vice nez hezkou grafiku s hezkymi auty. Nechapu ty devitkova hodnoceni na IGN, hold komerce ke komerci seda....
  • Tuhle hru zabili dve vecy. Jen dva pohledy camery a jeste nepouzitelne ovladani. Hre je uplne jedno jestli ma te volant gamepad nebo jen klavesnicu kola na auta se proste strašne pomalu vraci spet tak ze nehrozi ze udelate nejaky rychli uhybny manevr pred prekazkou.
    Což je u zavodnich her docela kličove. *16*
  • RazorProduction
    IGN tomuhle dal 9tku....se tam v USA museli pos..t ne ? *7*
  • Nesekli ste sa v desatinnej čiarke??
  • Kéž by se vrátily k tématice underground 2 nebo ProStreet(nejlepší díly série pokud nepočítám porche díly a Shifty pro mě nejsou NFS) a nějak by to daly dohromady tak by to třeba aj dávalo smysl ale tohle mi přijde ujeté.......prostě už dle mého názoru není ani tak co vymýšlet jako spíš vybrat z téhle dlouhé série snad to nejlepší a dát to do jedné pěkně velké kostky ....
  • Hergot proč já jsem to hodnocení čekal... ne ne... NFS serie pro mě skončila. Criterionu přeji další Burnout, jsou to velice dobré hry, ale od serie NFS (taktovka vydavatele je taktovka vydavatele) už nic moc nečekám.
  • Je třeba říct, že Mafia má paradoxně mnohem věrohodnější jízdní model, než všechny ty vznášedlovo-lodní blbosti, které dneska vycházejí. Včetně tohoto Need for Speed. Nevím, jaké psychotropní látky dnešní vývojáři požívají, ale dříve bylo zvykem udělat arkádu přinejhorším tak, aby to auto pocitově alespoň připomínalo (tzn. musí na to působit rozumné setrvačné síly, musí to mít čtyři kola, těžiště někde uprostřed, nějakou adhezi a nějakou poháněnou nápravu), a aby tak jízda taky vypadala. Nechápu, proč se všichni snaží napodobovat Outrun, vždyť to je automatová hovadinka a auta takhle nejezdí. Jestli chtějí dělat vznášedla, ať je udělají, ale neměla by vypadat jako auta.
  • Tesla Roadster má nitro... Asi jediná část hry kdy jsem se bavil...
  • Kdyby jen IGN. Edge, ten prisny Edge, dal devitku. Nekomu se libi, nekomu se nelibi. A Cesi a Slovaci cekaji asi na zazrak, poslednim 5-6 NFS davaji maximalne 4/10, vic si ten brak nezaslouzi.

    EA by meli dalsi dil sverit Bohemce nebo 2K Czech. Jen u nas vime jak to udelat spravne. :)
  • ad nepamatuju si ze by v puvodnich needech nebo porsche byly stometrovy skoky - hrals NFS II? Klidne i vic jak 100 metru. Kdo neskace neni NFS!

    ad neustale do neceho bouram aniz by me to nejak zpomalilo. - hrals NFS MW? Prorazit sel kazdy zataras a auto bylo neznicitelne. Kdyz to neni tank, tak to neni NFS!

    Takze tak, taky kdyz to tady cely procitam, nechapu. Lidi maji fakt kratkou pamet. Nebo objevili NFS s Undergroundy a mysli si, ze je to o tuningu. :D Tady se clovek zasmeje.
  • Podle mě to za zkoušku stojí - mě nový HP taky vůbec nebavili, Run jsem ani nesháněl, ale Most Wanted jsem zkusil jen tak. A světe div se, mě ta hra fakt baví, snad poprvé, co mě NFS zabavilo od dob původních MW. Sice to už není NFS jako takový, ale podle mě tomu to smísení s Burnoutem pomohlo a na odregování je to super. *3*
  • Zvlastni, ze se recence od IGN tak zasadne lisi. Vetsinou to aspon ramcove koresponduje.
  • Ja zrovna pamatuju ze jizda v Mafii 1 me dost stvala. Mam na to trochu mlhavy vzpominky ale v ty dobe vim ze me tocilo ze mafani a poldove maj auta jak rychlejsi tak jim drzi lip v zatacce.
  • Já bych bral hru jako byla Jízda z Mafie 1 akorát v moderním prostředí. Jsem si jistej že to by mělo u hráču úspěch.
  • nechapem tie minuska, cista pravda, toto nfs je len na zabitie volneho miesta na HDD
  • No kdyby autor hral PC verzi tak by mozna dal jen 3/10 hra se neda hrat aspon na klavesnici a stezovalo si i par jinych lidi mozna v diskuzu je vetsina o tom jak EA neumi udelat hru aby se dala hrat. Osobne si myslim ze tahle hra ma bliz k NFS: Motor City o kterem snad nikdo ani fanousci NFS serie asi neslyseli, jednalo se o ciste online NFS velky propadak na internetu to slo jeste najit cca pred 10 lety. Uz nekolik NFS co vyslo po sobe jsem nehral a jak to tak vypada NFS asi uz se nikdy nevrati ke sve slave jako u Porsche a Underground.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit