Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zo všetkých by som osobne vytiahol ako top trailer na Prey 2. Ten mi proste sadol :)
  • smejki
    Ten zmatek v Saints Row jsem teda vůbec nepochopil... ale možná jsem už jen moc unavený *5*
    • Ono je to cely tzv., jak rikaji odbornici "tak cool, ze by se z toho jeden pos**l"
      Co bys tam chtel chapat? Mame kanyeho, kluby, kocky, uziny, koziny, buziny, ... Mame VSECHNO! : D
      • smejki
        já se vtom choreografickém zmatku vůbec neorientuju *4*
  • ja by som sa len chcel spytat, preco do pekla na tiscali nepouzivaju video z you tube, ked su tam tie videa v HD kvalite
    • hlasujme za YOUTUBE videa na tiscali !!!! sam si kazde video radsej najdem na youtube, ako to pozerat tu na tiscali v slabej kvalite a pomalom streame !!! hrozne pomalom a bez HD !!!!! urobte anketu a stavim sa, ze vsetci si to budu zelat, vsak to pouziva hadam kazdy herny server!!!!!
      • smejki
        hlasujem za aplikaci filtru násobných vykřičníků, když už je tady watchdog na CapsLock *5*
        • Fakt? To jsme si zatim nevsiml... me zatim zarazil jen ten jazykovy filter na nadavky... Nejak se nam games zacina civilizovat, uniformovat a nevim, jestli se mi to libi... :-)
      • k čemu je dobrý HD na youtube, když ten server je tak vytíženej, že i 320p musím načítat přes minutu. A podotýkám, že internet mám 20Mb+, takže netem to není. Navíc tam jsou v poslední době i ty otravný reklamy.

        PS neříkám že vždycky, ale je to skoro pokaždé když se chcu na nějaký video kouknout
        • no neviem ja mam 3mb linku a zatial som ani na 720p necakal nikdy, resp sa nepamatam kedy som cakal naposledy :) musis si vypnut torrenty kamo :D :D :D :D
    • ales.smutny
      Je to jednoduché, z Youtube často videa mizí kvůli právům. Stalo se nám to už několikrát (naposledy 2x u Hitmana) a mít článek, u nějž kecáte o videu, jež bylo kvůli nároku "majitele" staženo vypadá podivně :)
      • To mažou i z vašeho kanálu? Pokud ta videa dáte jako neuvedená, tak si myslím, že nic nehrozí. Jinak bych totiž měl už asi ban nejen na youtube. Nějaká ČR je jim s prominutím u p*dele a nikdo to tady kontrolovat nebude.
        • Právě protože asi mají osobní zkušenost a pak narychlo dávali dohromady to, co vidíme dneska.
    • Kuli reklamam z youtube rekl bych, ale je to skoda. Jak pises, youtube nabizi mnohonasobne kvalitnejsi sluzby.
      • Irisis
        čím to je, že se někomu ta reklama nezobrazuje? Několikrát jsem se o tom bavil s přáteli a pravděpobodně to má co dělat s providerem - třeba ve škole nebo na wifi reklama neni, naopak u kyslíků nebo UPC se ukazuje.
        • Joha
          Ja mam UPC a ziadnu reklamu na YouTube nemam :O
  • vasekveselej
    Kolik se nás do kina vleze ?
    • Slovy Blixy: Do toho sálu se vejde cca 160 lidi, ale i kdyby nas bylo nejak prekvapive vic, tak se urcite nejak vecpeme ;)

      btw: Můžete svoji účast veřejně ohlásit i přes Facebook událost:
      http://www.facebook.com/event.php?eid=175309765858902
      • vasekveselej
        Paráda, díky moc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit