Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja by som sa len chcel spytat, preco do pekla na tiscali nepouzivaju video z you tube, ked su tam tie videa v HD kvalite
    • hlasujme za YOUTUBE videa na tiscali !!!! sam si kazde video radsej najdem na youtube, ako to pozerat tu na tiscali v slabej kvalite a pomalom streame !!! hrozne pomalom a bez HD !!!!! urobte anketu a stavim sa, ze vsetci si to budu zelat, vsak to pouziva hadam kazdy herny server!!!!!
      • smejki
        hlasujem za aplikaci filtru násobných vykřičníků, když už je tady watchdog na CapsLock *5*
        • Fakt? To jsme si zatim nevsiml... me zatim zarazil jen ten jazykovy filter na nadavky... Nejak se nam games zacina civilizovat, uniformovat a nevim, jestli se mi to libi... :-)
      • k čemu je dobrý HD na youtube, když ten server je tak vytíženej, že i 320p musím načítat přes minutu. A podotýkám, že internet mám 20Mb+, takže netem to není. Navíc tam jsou v poslední době i ty otravný reklamy.

        PS neříkám že vždycky, ale je to skoro pokaždé když se chcu na nějaký video kouknout
        • no neviem ja mam 3mb linku a zatial som ani na 720p necakal nikdy, resp sa nepamatam kedy som cakal naposledy :) musis si vypnut torrenty kamo :D :D :D :D
    • ales.smutny
      Je to jednoduché, z Youtube často videa mizí kvůli právům. Stalo se nám to už několikrát (naposledy 2x u Hitmana) a mít článek, u nějž kecáte o videu, jež bylo kvůli nároku "majitele" staženo vypadá podivně :)
      • To mažou i z vašeho kanálu? Pokud ta videa dáte jako neuvedená, tak si myslím, že nic nehrozí. Jinak bych totiž měl už asi ban nejen na youtube. Nějaká ČR je jim s prominutím u p*dele a nikdo to tady kontrolovat nebude.
        • Právě protože asi mají osobní zkušenost a pak narychlo dávali dohromady to, co vidíme dneska.
    • Kuli reklamam z youtube rekl bych, ale je to skoda. Jak pises, youtube nabizi mnohonasobne kvalitnejsi sluzby.
      • Irisis
        čím to je, že se někomu ta reklama nezobrazuje? Několikrát jsem se o tom bavil s přáteli a pravděpobodně to má co dělat s providerem - třeba ve škole nebo na wifi reklama neni, naopak u kyslíků nebo UPC se ukazuje.
        • Joha
          Ja mam UPC a ziadnu reklamu na YouTube nemam :O
  • Assasins creed je proste luxus. SW neni ani tak trailer, jako spis celovecerak, ale taky luxus. Uncharted ... dvojka imho mela lepsi, ale budiz. Co tu ale dela driver mezi nejlepsimi trailery, to nevim a navic tam mate jednu chybku. Vloudil se vam tam trailer From Dust, urcite omylem. Skuste to srovnat s Creedem, Tomb Raiderem nebo treba SW.
  • Za sebe musim rici Assassins Creed...pro mne nejlepsi trailer za dlouhou dobu. Ale nervete na me, je to jenom muj nazor.:D
  • Chcel by som Vas poprosit , pouzivat videa s odkazom na Youtube, citam Vas vascinou v postely na IPAD-e. Dakujem.
    • luke.skywalker
      to jako ten ipad neumí flash?
      • ked ho mas jailbreaknuty tak ano, ipad flash vie, takisto vie flash cez adobe air, lenze aj mne hadam vsetky video portaly idu na ipade, ale na tiscali ani jedno video. je to riadne divne, ze tiscali stale nepreslo na youtube, je to skor lenivost redaktorov ako sa vyhovarat na reklamy, z ktorych mozu dokonca este aj zarobit, ale ktore sa hlavne daju vypnut jendnym klikom na tlacitko X :D
        • smejki
          je to už asi osmdesátkrát vysvětlené. není to lenivostí autorů
          • Lenivostí autorů ale je, že zde není alternativa pro Apple zařízení, a nutí čtenáře přejít ke konkurenci/vyhledat video na YouTube.
    • Sorry... V posteli.
  • Swtor bylo fakt pecka :)
  • trailer na hitmana se vubec nepovedl a doufam ze podobne šlápnutí vedle nebude i samotná hra.
    • P.S.
      vsadim se ze hitman tu buchtu z traileru nezabije ale udelaji z toho nejakou lovestory. Klise jako ... uz jen to nam chybelo dat do hitmana lasku. Hitman neni zadne pubertalni decko ktere se rozklepe kdyz vidi zenskou a kdyztak se mu libi asiatky. du blejt *11*
      • Ludo
        podla farby vlasov a hlasu je to jednoznacne Diana, zastupca Agentury a "hlas v telefone"
      • neviem či to náhodou nemala byť slečna s hlasom z telefónu..
  • zo všetkých by som osobne vytiahol ako top trailer na Prey 2. Ten mi proste sadol :)
  • Tak po shlédnutí SW OR Traileru už ani žádnej trailer z jiný hry vidět nechci neuvěřitelná paráda prostě všechny 4 palce nahoru ...........
  • za mě saint row!!!!!!!!!!!!!!
  • Muze mi nekdo zdelit proc na konci ukazky assassin´s creed neni v platformach i PC? Doufam ze se s pc verzi normalne pocita? To bych byl pekne na...
    • jako kdybys nevěděl jak to je. Nejdřív konzole pak PC o půl roku později.
      • No to doufam teda - druhe a zatim jedine video jsem si pustil Tomb Raidera a ten ma PC mezi platformama, tak jsem se trochu lek. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit