Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amim
    Asi řeknu to, co už mnozí přede mnou. TOR jasně vede ve všech ohledech. Škoda, že samotná hra asi tak dobrá nebude.
  • vasekveselej
    Kolik se nás do kina vleze ?
    • Slovy Blixy: Do toho sálu se vejde cca 160 lidi, ale i kdyby nas bylo nejak prekvapive vic, tak se urcite nejak vecpeme ;)

      btw: Můžete svoji účast veřejně ohlásit i přes Facebook událost:
      http://www.facebook.com/event.php?eid=175309765858902
      • vasekveselej
        Paráda, díky moc :)
  • Hej jako SW: OR největší nářez !!! Skoro jak film, jestli to bude takovýhle mazec co ukazuje video budu si muset udělat v obývaku suchý záchod. *1*
    • Mno jako ta hra me vubec nelaka a podle me bude fail... ale to je fuk, trailer je nadherny... uz to tu nekdo rikal... Vykaslete se na MMO a udelejte radeji takhle krasne renderovanou serii filmu... :-))))
    • Akorát by mi nevadilo, kdyby ten v tom klobouku chcípl už v tom traileru. By taky mohli jednou vymyslet nějaký originální charakter. *7*
      • zatim je to v SWTOR 2:1 :) v zatim kazdem cinematic vyhral zaporak a ne hodnej :) taky uz to nekoho porad unavuje jak vyhrava dobro *7*
  • smejki
    Ten zmatek v Saints Row jsem teda vůbec nepochopil... ale možná jsem už jen moc unavený *5*
    • Ono je to cely tzv., jak rikaji odbornici "tak cool, ze by se z toho jeden pos**l"
      Co bys tam chtel chapat? Mame kanyeho, kluby, kocky, uziny, koziny, buziny, ... Mame VSECHNO! : D
      • smejki
        já se vtom choreografickém zmatku vůbec neorientuju *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit