Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • life28
    Betu som hral cca pred mesiacom vrámci preview a to vtedy ešte pár fíčuriek, ktoré sú opísané v článku ešte neboli, takže tento víkend idem do bety znova a vyskúšam novinky...
    Inak, graficky je to fakt pecka, striedanie dňa a noci, počasia atď...niekde husté trávnaté polia, inde zase vyprahlá púšť...je v tom potenciál, ale bete fakt chýba tutoriál
  • Chce to dost dotáhnout. Pri zmene zakladen na jinou to chce info za jak dlouho, ted musis mit otevrene okno, chce to premistielny interface (info okna), barka co vozi matroš se mi dojela do prostred ostrova z sekla se tam, u Zoomu jsou moc velke skoky - nejde videt dosah celeho kruhu - bud cast nebo nic pri rizeni AI buginy nejde tocit kamerou a dalsi drobnosti. Ohledne hry sem prijel k cizi letadlovce, poslal ji ke dnu kanonem a ted mam klid na obsazovani ....
  • Přijde to jen mně že politika okolo her se mění, kdy před několika (dnes již možná i desítkami) lety se studia snažila vydávat hry řádně fungující a beta test si platila sama nebo jej dělali nadšenci. Dnes vidím za mnoha hrami (převážně online) přídomek "BETA" a studio na neodladěné často nedodělané hře rýžuje o 106. Respektive chudáci hráči dělají beta testery a ještě za to platí. Kdo tohle vymyslel musel být genius.
    • Jj drive zadny zabugovany hry nevychazeli, v rekach tekla cokolada a nebyly valky ale za to ted...
    • MMO hry jinak nez otevrenou betou proste otestovat nejdou... samozrejme, ze se delaji napred closed bety. ale za prve je v MMO tolik moznosti a obsahu, ze to par desitek lidi nemuze zvladnout, za druhe na zatezovy stress test si tezko najmes sto tisic testeru... *1*
      A hracum to moc nevadi... ono neni spatne si tu hru vyzkouset...
    • Jasne ze se politika meni, dnes jsou hry daleko nakladnejsi a o to vic konzumnejsi zalezitost. A navic, pred nekolika (desitkami) let nexistoval internet, takze distribuce patchu byla obtizna az nemozna, zvlaste v pripade konzoli, ktere mely hry na kartridzich. Vystupni technicka kvalita tak musela byt vyrazne lepsi.
    • mimochodem ta hra jeste nevysla, muzes si ji maximalne predobednat s tim ze jako bonus dostanes pristup do uzavreneho betatestu
    • tvoje prachy to nejsou tak co ti vadi? bez alfa/beta fundingu by spoustu titulu ani nevzniklo.. podivej se na kickstarter

      samozrejme nemluvim o arme1 (ne 2) kde kazdy kupujici byl nedobrovolny betatester
      • No tady to zatím vidím stejně .... jen abonent jaksi nemá právo stěžovat si , protože dopředu věděl do čeho jde §. *9*
        • Nemyslel jsem tím konkrétně tuto hru, ale problém je v tom, že dost her se dnes tváří jako plnohodnotný titul a až po investování zjistíš, co všechno slibované chybí nebo je odfláknuté viz Age of Empires:Online
  • Hej, za pár mesiacov vydajú final (rozumej verejnú hráčmi dotovanú betu) a za ďalšie 2 roky sa z toho stane hrateľná záležitosť. Neviem sa dočkať *4*
    • To zní jako by jsi mluvil o BIS ;D
      • to proto že mluví o BIS
        • co s Tím má co dělat česka tajna služba
          • A jak se ti tenhle projekt libi?
            Vizualne i technicky.
    • Not sure if trolling...
      Pokud jsem četl článek správně (respektive pokud jsi ho ty VŮBEC četl) tak je to hratelné už teď. Navíc nejde o prosté dotování, hráči si hru předobjednali A ZA TO mají přístup k betě... tak v čem je problém?
      • přesně, hra je to parádní. Balancovat se asi bude dál i po vydání plný hry, jsem zvědavej na multiplayer, už ted je to velice zábavná hra. Na plnou verzy jsem hodně zvědavej. Ostrovy mi přijdou dost malý, Battlezone 2 z toho asi nebude, ale konkurenci na trhu CC taky mít moc nebude.
  • To zase konecne vypada na poradnou hru. Uz se na tu konzolovku tesim.
    • Tohle je pro konzolisty moc složitý *4*
  • Nemyslel jsem tím konkrétně tuto hru, ale problém je v tom, že dost her se dnes tváří jako plnohodnotný titul a až po investování zjistíš, co všechno slibované chybí nebo je odfláknuté viz Age of Empires:Online nebo Stronghold 3 (kde si toho výjimečně všimli snad i recenzenti, za těch pár minut hraní), takže pak jen člověk čeká na patche a doufá, že už si bude moci zahrát, takže také investice na houby, po letech je hra za zlomek ceny a patche venku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit