Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Jasná hra roku 2013.
  • C-BEAM
    hontou: nevieš čo píšeš, je jasné že si prvé TR nehral. pretože ak je niečo retardované hřiště tak je to práve nový TR, to že to "hřište" vyzerá oproti pôvodným TR realisticky na tom nič nemení. V TR musel mať človek dobrú priestorovú orientáciu, musel skoky a pohyby velmi dobre naplánovať, súboje boli obtiažne a i malé zaváhanie končilo smrťou, najmä v TR3-4. Puzzle boli miestami tak zložité že by ich dnešné deti nemali šancu vyriešiť. Nový TR je priamočiara primitívna nenáročná akcia zabalená do atraktívneho kabátu, je to hra ktorú zvládne hrať a dohrať skoro každý.
  • Jack1947
    Jenze to takhle nemuzes... A zvykej si, život je změna... Rict vsem pac nekdo ... nekdo to ma proste jinak.
  • Hádanky u kterých bych musel opravdu zapnout mozek nebyly ani v předchozích. Tentokrát ale alespoň levely nepůsobyly jako nějaké "retardované umělé hřiště pro Laru". Byly provedené mnohem impozantnějších způsobem a bavily mně. Podle mě právě s rebootem Tomb Raider získává tu pravou identitu a díky bohu, že SE to vidí stejně. Zářná budoucnost :-) A zvykej si, život je změna.
  • Ale to uz by neboli tak lahko zarobene peniaze.
  • seprah
    a co vlasy, ty budou taky předělaný? chtělo by to *1*
  • michaliuz18
    tak treba z toho vydolovat co najviac penez , no na druhu stranu tato hra si to zasluzi
    pc verzii je to jedno uz samotna hra vyzerala ako nextgen, teraz to len idu ryzovat na nove konzoli aby mohli pouzit tressfx
    co mi vsak na lare vadi je jej afekt fuj taku zensku by som ani nechcel :D
    ale jedno sa musi nehat, je sexi a uz konecne nema netexturovane pazuchy:DD
  • Zpetna kompatibilita neni, takze kdyz si chce majitel nove konzole zahrat tak si to musi koupit. Staci udelat textury do hd a plandajici vlasy a maj dalsich 60eu :)
  • Jack1947
    NJn, kdyz muzou si stezovat a prskat, tak prskaj a delaj to ve velkym. Holt lidi no tem se nikdy nelze zavdecit. *9* *7*
  • http://i.imgur.com/fompxCm.jpg
  • conflig
    Co my na tom má vadit? Čím víc platforem tím víc lidí si to může zahrát.. tak v čem je sakra problém?

    Všude jinde se nadává, že hra vyšla jenom na PS3, ta zas vyšla jenom na PC a támhle ta zase jenom na Xbox.. Tady vám vývojáři vyšli vstříc a pokryly co nejvíce platforem a lidi si budou pořád stěžovat..
  • Mě připadá jakoby si to ještě obhajoval :D

    Já nevěřím svej očím, tady sou lidi za to ještě rádi...
  • Píšeš jako by nová Lara béčko nebyla...

    A puzzly (nebo cokoliv u čeho by se mělo aspoň trochu přemýšlet) tam vůbec nebyly...

    Ale když máš nulové nároky a nevadí ti že další série ztratila identitu, tak si to užij - dokud se neodváží přijít aspoň s něčím novým, tak ode mě neuvidí ani korunu.
  • Tak nějak si říkám proč?
  • Tomb Raider Reboot byla kvalitně odvedená práce a popravdě, právě že to bylo něco nového. Byla to prvn Lara se sympaticky pojatou hlavní hrdinkou, první Lara, která měla napínavou atmosféru a ne vyoženě ultra-stupidní příběh jako ty předchozí. Že to byl v podstatě klon Uncaterd mi vůbec nevadí, protože kvalitních her stylu Uncharted (dobrodružná 3rd person akce se spoustou bad-ass sekvencí) moc není. A ty narážky na přemýšlení si nacpi někam. Puzzle v nové Laře byly alespoň zajímavě provedené a pasovali do prostředí. Přechozí Lary byly v podstatě béčkové hry.
  • Nez remake posledniho dilu bych bral remake tech puvodnich 1-4.
  • Ano, protože na této verzi bude pracovat 500 lidí 2 roky........... ... ..... .... .... ......... ..... .... ......
  • PS3 verze me minula, takze az to bude za slusnou cenu, koupim to na PS4 misto PS3, u me dobry.
  • Co mi na tom vadí?

    Tak třeba že ten čas na konverzi klidně mohli využít při práci na nějaké nové IP
  • Údajně už vyšel nebo má vyjít patch, ale i tak je to směšné. Kdo tu verzi dělal? Uklízečka s vrátným? To je ubohost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit