Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto si zahram len ked to bude na ps+
  • Takže pro tebe je lepší hrát jinou variaci toho samého neustále dokola?

    Bohužel ty miliony hráčů jsou stejní jako ty. Nechtějí nic nového ale přitom chtějí nulové nároky na snahu a samozřejmě bez přemýšlení apod - pak mi tu ještě někdo začněte vyvracet že herní obec pomalu nedegeneruje...
  • Pride mi usmevne ze TR ktory bol teraz za 9e na steame si budu ludia kupovat na PS4 za 50-60e *1*
  • conflig
    asi tak no.. nevím co proto tomu všichni mají je to prostě verze pro nové konzole, tak co vám na tom vadí? to samé dělá i Planetside 2, Warthunder a další
  • conflig
    nebyly to lži.. samy přiznaly, že v průběhu vývoje se rozhodly pozměnit koncept
  • A žna to, že Director's Cut je plný glitchů a skoro se nedá hrát. Chtěl jsem si to objednat z amazonu a ten seznam recenzí hodnotících hru 1 hvězdičkou (a výčet všech jejích problémů) mě poněkud odradil.
  • Toto je nová série, takže nic do konečníku neposílají. Ačkoliv mám staré Tomb Raidery celkem rád (většinu alespoň), Uncharted mám mnohem mnohem raději, takže tato Tomb Raider pro mě byla parádní. A naštěstí mám za sebou miliony lidí se stejným názorem a už se nemůžu dočkat druhého dílu.
  • Pravda. Na druhou stranu, já mám v plánu kupovat si PS4 a eventuálně si budu tuto hru chtít zahrát znovu, tak proč bych to hrál na svém ps3, když si to můžu zahrát v lepší verzi? Nehodlám tedy zaplatit plnou cenu, ale eventuálně si to pro nex-gen koupím a přesně pro takové lidi jako já toto dělají.
  • No mě tam strašně vadilo jak vynucenej byl ten přechod na masovýho vraha. Když zabije to zvíře tak ho tam div neoplakává a za 3 minuty už jí je jakoby úplně všechno jedno.

    I ty lži co autoři ze začátku prohlašovaly, jak tam bude těžký přeží apod... nic z toho tam nebylo. Ta hra byla neskutečně hloupá.
  • C-BEAM
    som to síce nehral ale stačilo mi pozrieť si časť walkthrough, kde som vpodstate videl filmovú, qte, primitívnu hru kde nie je možné zablúdiť, kde je všetko priamočiare a vysvietené aby do ciela trafil aj americký hispánec s iq 75, AI je udusené na kosť aby mohla Lara s lukom systémom cover-shoot vyzabíjať celé skupiny ozbrojencov s útočnými puškami. Hral by som to iba za trest...

    toto nie je o nejakých zkreslených, nostalgických spomienkach na prvých TR (ktorý tiež v mnohom neboli idéalny), moderné hry skutočne majú mizerná nároky na hráča.
  • Remaky se dělají na dvacetileté hry, tohle je jen prostě, "dáme šavle na grafice doprava" a kupte si to znovu. Mimochodem nebude tam k vidění nic, co by už před rokem nebylo na PC. *3*
  • "PlayStation 4 verze zase bude měnit Light Bar na Dualshocku 4 podle scén"

    To je konec...
  • spoock
    remake téhle hry mi příjde i nepříjde zbytečný, ten kdo to nehrál a bude kupovat novou konzoli, tak super, jinak spíše zbytečnost, navíc ta hra není zase až tak skvělá, hlavně když se z náctileté chudinky stane masový vrah
  • Horst_Fuchs
    Tipuju, že remake to nebude.
    Spíš čekám takovej velkej update jako byla Director's Cut verze posledního Deus Exe, tj. troška novýho obsahu, pár fičur navíc a nepatrně lepší grafika aby se neřeklo. *5*
  • No já hlavně nechápu jak se ten novej Tomb Raider mohl vůbec někomu líbit, vždyť je to naprosto otřesná hra, která stočila směřování celé série rovnou do konečníku...

    Chápu že se možná někomu kdo nepamatuje původ série tenhle hnus líbí, ale já fakt nechtěl další díl Uncharted, ale plnohodnotnej Tomb Raider.
  • Aj ked co pises dava zmysel, zabudas ze na nove konzole toho neni vela, tak ludia kupuju vsetko.
  • "Uživatel toto video odstranil" tak bude reupload videa?
  • Zrovna nedávno jsem si koupil za 400kč PS3 verzi. Je to pěkné a docela zábavné. Osobně nevydím důvod proč by si lidé měli kupovat PS4 verzi (teda pokud nebude stát 500kč). Proč by si to lidé kupovali? Ti co to chtěli hrát už to hráli nebo si zahrají PS3 verzi která bude levná. Raději měli začít pracovat a druhém dílu.
  • Mas tam chybu, ktory NEbude vypadat ako na PC *3*
  • To zas bude na XBONE 720p/900p a 30FPS lock...
    Jako nic proti ale takových 1080p/60FPS keců tu bylo mnoho a kolik her to při launchi splnilo ?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit