Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, něco podobnýho jako PS4 Pro a drahá 4K HDR televize... *15*
  • nejlepší jsou ti co mají GF 1080 a k tomu monitor AOC *1*
  • madPav3L
    To jsem nepsal, protože to už snad dnes nikdo nepoužívá ;)
  • snorgrind
    jeste si zapomel 1280x720
  • MickeyMutant
    Rád bych, recenzní průměry jsou zde však pod přísným moratoriem.
  • MickeyMutant
    Bobe, běž s těma testama někam do Mururoa.
  • mě zajímá jen jedno.. už ji má Volejník?
  • nightborne
    Fákt? Já BSOD na W10 fakt ještě neviděl, a to jsem na ně hurá stylem přešel okamžitě, co byly k dispozici... teda, krom jedný doby, kdy mi odcházel jeden modul ramek, to to házelo modrý smrti docela pravidelně, ale za to nemohl systém, žejo =).
  • Test
  • Mozna jsem paranoidni ale od 3.11 jsem si s woknama prosel takovejma vecma ze to proste neriskuju... nikdy nevis kde a kdy ti dojde na konflikty ovladacu a nastaveni registru a kyho vejra jeste co, to bylo furt ze BSOD na 10kach prakticky neuvidis a co ja uz naskenovaQR kodu s chybama :)
  • Ryzeny muzou imho zahejbat i s cenama Intelu i kdyby s zadny vylozene hernim procesorem nevyjeli, ale s intervencema bych si nedelal moc nadeji pokud tedy behem leta zacnou uvolnovat a dolar a euro zacnou klesat, tak to imho minimalne v prvni vlne nebude o vic jak 2 koruny do konce roku. Ale o to tolik nejde, jde o to, ze cesky vych*any prodejci bez ohledu na lepsi kurz budou ceny HW uvolnovat pozvolna a se spozdenim s vymluvama na skladovy kusy jeste za drahej kurz (i kdyz urco nemaj na sklade 1000 nakoupenejch titanu, dnes se na sklad prakticky nebere) a kdesi cosi a nikdy neklesnou o cely rozdil v kurzu. Takze pokud treba karta za 400 dolaru a dolar pujde o 2 koruny dolu ke konci roku nelze cekat ze ji sezenes o 800 levnejsi, ale budem radi za petikilo v akci :-/
  • Zdar. Ohledně 4k.

    Je to jako u všech LCD. Ideál je mít tam základní rozlišení jinak to vypadá hůře. Však si zkus na fullHD dát něco jiného třeba 1280x720 (16:9)

    Ohledně čekaní. Jestli nespěcháš počkej určitě. Ryzen uvede další procesory které budou prý více zaměřené na hry R5 a snad stihne i grafiky. Do toho intel prý něco najedou vydá a ještě ČNB by měla zrušit intervenci.

    Jinak jestli chceš PC na 4k, tak dnes to stále není ono. Však na max a v 60 fps to dávají jen tyhle drahé karty. Jestli tohle neřešíš, tak pak stačí slabší karty. Opravdu 4k karty bude snad další generace.
    Ale i tak. Stále je nákladné mít 4k. Monitor také něco stojí... Já bych osobně šel do 1440p. To stále není běžné ale stojí to méně a tedy budeš mít mít lepší monitor za cenu 4k normálního a rozdíl oproti fullhd je.
  • Jakékoliv jiné rozlišení než 3840x2160 nebo 1920x1080 bude rozmazané.
  • nightborne
    No hele, oni tvrděj, že to je jako nějaký strašně vylepšený chlazení, ale od pohledu je ten větrák identickej s tim na Titanu... a jo, Titan řve, jako by ho na nože brali.
  • Mno, me spise zajima chlazeni te karty. Jak se tak divam na ten ventilatorek, tak pri plnem vykonu to bude hukot jak ve vceline.
  • Coffin.Corner
    Měl bych dotaz.
    Plánoval jsem koupi nového PC, ale počítám že Ryzeny a konec intervencí ČNB zahýbou s cenami směrem dolů, takže ještě počkám.
    Nicméně nový, větší monitor si chci pořídit už nyní, takže by mě zajímalo jestli se vyplatí koupit 4k monitor, resp. jaký je obraz na 4k mimo nativní rozlišení?
  • ja som menil dosku tiez, aj cpu, a jedine co mi OS urobilo, ze 3 min updatoval nastavenia, a potom som fungoval dalej bez problemov
  • Tak to abys mu preventivne spocital prumerny hodnoceni at mu to pak muzes vpalit...
  • My jsme hlavně rádi, žes nám jasně a nahlas přišel říct, že tě věci jako pokrok v GPU nezajímají :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit