Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se zeptat, pokud bych si pořídil nový cpu a desku (ryzen), musel bych kvůli tomu přeinstalovávat windows, nebo by stačilo zapojit systémový disk do nového HW a windows by mě běžel bez problému? Momentálně mám starou i7.
  • madPav3L
    Za ty peníze asi nejlépe nějaký Radeon RX 470 4GB za cca 5350.
  • tak pre mňa to už nie je, už mám Asus strix GTX1080 O2G :) Ale aj tak by som Ti nekupoval, pomer cena/výkon sa voči tej mojej neoplatí.
  • vzhledem k tomu jak je AMD ted bohuzel upachtenou konkurenci jsou i ty ceny Nvidii v nesmyslech... holt monopol :-/
  • RX 470 4GB/ 1060 3GB, Podle toho co bude levnější. Ale pokud chceš vydržet do budoucna tak ty 4GB budou o dost lepší než 3GB.
  • pokud se bavime o balancovani na hrane tech 5000 tak asi RX 470 nebo pri trose stesti 1060 3G (1050Ti je sice giga pameti navic ale vykon na prd) ... ale je to reseni polovicaty a brzo budes resit nedostatecnou pamet... takze bych pritlacil aspon na tu 480 jak pise mickey a nebo 1060 6G ... to je na full HD ted mozna trosku overkill ale treba casem naskudlis na novou desku s procikem... treba ti vyjde na nejakej peknej Ryzen :D a pak ta karta vydrzi... cim levnejsi karty tim horsi pomer cena vykon...
  • to je sice za 6k, ale jina moznost stejne neni...
  • MickeyMutant
    GeForce 1060 nebo Radeon RX 480.
  • nightborne
    To bych se trochu bál... už karty devítkový řady ti bude ta stará i5ka docela brzdit, o desítkový řadě ani nemluvě. Nenajdeš v tý peněžence trochu víc prostředků =P?
  • nightborne
    Je slyšet hodně. Jakože fakt hodně. On ten FE větrák fakt za moc nestojí, musel sem zvednout teplotní limit na 90 stupňů, aby to nezpomalovalo, a to to ani netlačim k taktovacímu limitu, cca 100-150 mhz bych tomu moh ještě napálit, ale to už by to fakt znělo jak tryskovej motor. Srovnávat můžu s třívětrákovou 980Ti, co jsem měl předtim, a Titan je hlučnější - a to už ta Windforce nebyla zrovna tichošlápek, když se roztočila naplno.

    Kdybych tim nepřicházel o záruku, okamžitě bych nasadil vodu, ale... bojim bojim, no =)).

    Jinak, bejt tebou, moc bych obavy asi neměl, karty už nějakej pátek topěj stejně, jenom grafickej výkon jde nahoru =).
  • hraju v nativnim roz. 1920x1200 - cena, rekneme kolem 5k?
  • a jaky rozliseni a FPS od toho cekas a kolik dotoho muzes vrazit... bez toho se nikdo neodpichne...
  • Hanzales
    Ach tak, já popleta. A ten Titan tvůj při zátěži v létě jak moc jde slyšet? Teda jestli máš srovnání třeba s dvouvětrákovýma 560/760kama...
    Docela bych na tu vodu zase šel, jen nevím když ten Reserator tehdy uchladil pečící P4ku taktlou a tu 8800gtx, jestli by stačil na tu 1070ku a I7ku, podle tdp snad i jo :)
  • Na pixelart
  • poradte co za novou grafiku - soucasna GTX 660 Ti

    CPU: Intel Core i5-3570K (3,4 GHz, 6MB, LGA 1155) BOX
    MB: Gigabyte Z77-D3H, s.1155, DDR3, ATX
  • nightborne
    Nene, 1080Ti budou normálně od výrobců, Titan je jenom FE. Z neznámýho důvodu - starej Titan normálně nechali prodávat i ostatním, moh sis koupit třeba vodního hybrida od EVGA... něco takovýho bych fakt bral na novej Titan, ale bohužel.
  • Hanzales
    No já měl tehdy na vodě i GPU (8800GTX) s full cover blokem a s Reseratorem to ticho i při zátěži bylo něco úžasného, hlavně v noci. Teď jsem koukal kdybych zase chtěl chladit i GPU, tak buď dám za verzi s blokem částku x, nebo koupím kartu a pak blok, což vyjde zase na tu částku x :) Ty TI-čka budou teda jen ty FE verze?
    No Tičko na vodě by byl luxus, ale já budu velešťastný i za 1070 na vzduchu :)
  • Ja v lete obmenil q6600 + GTX 660 OC + 4 GB DDR2 na novy HW a do nedavna jsem jel porad jeste na te same grafice (dokud jsem z 1050p nepresel na 1440p pak uz to fakt drelo)... a slo to.. ani jsem to netaktoval, ale ted mne fakt mrzi, ze s tema Ryzenama nevylezly pred rokem... usetril bych tak trojku na procesoru a nebo za ty prachy dostal dvakrat takovej vykon, takze doporucuju pockat jeste chvilku na vysledky testu a odpoved intelu :)
  • uvedom si, ze to co ti pojede na te televizi ve 30fps, bude prinejlepsim grafika nastavena na stredni detaily oproti PC a navic bez vsech moznych dalsich vylepseni typu hairworks...cimz netvrdim, ze to je spatny pomer cena/vykon
  • nightborne
    Nezapomínám, a štve mě to, protože Titan bych taky radši koupil od někoho, protože founders chladič je docela shit, co si budem. Pokud si nicméně budu chtít udržet dominanci (zásadně důležitý problém, ano), a dotlačit toho Titana až k limitu (2-2.1ghz boost by měl udržet při dobrym chlazení), budu muset sundat větrák a použít vodu... čímž přijdu o záruku. A to se mi u karty za bratru čtyřicet táců moc nechce.

    No zkrátka, ssérete mě, džentlmeni z nvidie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit