Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tak...
  • MemphisMD
    Obávám se, že máš pravdu ... ale jsem sám zvědavý :D
  • MickeyMutant
    Někdo se možná těší na novou kartu. Já se zas těším na článek, kde ji Olejník otestuje a všichni mu napíšou, že je blbec, protože dal v nějaké recenzi málo/moc bodů.
  • Stará i7 je lynnfield přetaktovaná na 4GHz (skoro na své hranici). Jinak grafika je rx480 a ryzen se mi zamlouvá, protože by to nebylo využíváno pouze na hraní, ale i na aplikace kde využiji více jader. Jediné co se mi ale nelíbí jsou ty B350 desky, pomalu žádná z nich nemá podporu 5.1 jacků pro reproduktory.
  • Tou starší i7 myslím první generaci i7ček a protože nepoužívám PC pouze ke hraní, tak už by potřeboval update. Ale zatím nic kupovat nechci, počkám až na 6 jádro (doufám v ceně i5) a na to až spadnou trošku ceny RAM.
  • 11 teraflopů je úlet (PS4 Pro má 4) ale imo na takovej Star Citizen ve 4Kmax@60fps to podle mě stačit nebude. I když než vyjde, tak už bude Vega a možná nová generace Geforce. *15*
  • a) Jestli se u monitoru hrbíš, tak to nedělej, není to zdravý
    b) Mít 30K jen na TV, tak do ní rovnou narvu nabušený PC, nebo vezmu 4K kvalitní monitor
    c) doporučuju 15 palcovou CRT TV, stačí 480p, z dálky to nepoznáš
  • Tak či tak bych chtěl dodat, že při změně desky bych stejně reinstall win doporučoval.
  • me by spis zajimalo co je stara i7...a jakou mas grafiku...Ryzeny rozhodne zadny zazrak nejsou a na hry uz vubec ne
  • Pokud to byl OEM klíč (pravděpodobně byl), tak je jen k jednomu PC. Jinak w10 kolem 300 kč se stále prodávají na aukru, takže není problém jej koupit znovu. Přeinstalovat winy kvuli tomu nemusíš, winy si akorat samy aktualizují většinou ovladačů, případně něco doinstaluješ. A další věc je ta, že pokud máš starší i7, tak nemá cenu kupovat Ryzen, který se výkonově pohybuje někde kolem dnešních i5 a za mnohem vyšší cenu. Tvoje i7 nebude bottleneckovat ani nejvyšší řady GPU od nVidie, takže nevidím důvod k upgradu.
  • nightborne
    Tak nevim, jestli sem měl nějaký nelidský štěstí, nebo co... =))
  • Tak to by bylo super, ale já kupoval klíč na jedno použití a ne CD (pokud se to nějak liší). Tuším, že to tehdy bylo někde ze stránky typu g2a do 300kč (W10 64bit pro), teď lituju, že jsem toho nekoupil více když se dívám na ty ceny.
  • Hele ja delal pro sychr reinstal i po novy grafice... chipset + procik je tak zasadni zmena ze si nedovedu predstavit ze by to wokna pobraly bez potizi... pri nove instalaci se totiz inicializuje a automaticky nastavuje takovy kvantum veci v zavislosti na HW ze bych skoro dal ruku do ohne za to ze by to slapalo tak z pulky a stabilita by byla asi jako u nitroglicerinu...
  • Škoda no... já si to myslel, ale doufal jsem, že se pletu. Ale alespoň si zase vyčistím PC.
  • nightborne
    Hele, já dělal komplet upgrade asi měsíc zpátky, ze starýho kompu mi zbyl akorát disk a zdroj. Nic sem ani neodhlašoval, jenom tam znova napsal klíč z instalačního dývka, pak to trvalo asi pět minut, než Windle pochopily novej HW, nainstalovaly ovladače zvuku, ethernetu a tak dál... a od tý doby naprosto bez problémů =).
  • madPav3L
    Změna disku, grafiky nebo CPU není nic proti změně desky. Já už to zkoušel a nakonec jsem reinstaloval.
  • No právě proto se ptám. Ale to stejné jsem slyšel, když jsem si duplikoval systémový disk z HDD na SSD a bez problému na tom běžím už několik měsíců.
  • S tím počítám, ale co jsem se dozvěděl na netu, tak se dá ze současného PC odhlásit cd klíč a přenést ho na jiný.
  • madPav3L
    S novou deskou jedině novou instalaci, budeš mít akorát problémy.
  • nightborne
    Budeš ho muset znovu aktivovat, tzn. prostě tam znova opíšeš klíč, ale jinak to poběží v klidu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit