Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Myslíš v tom prvním traileru, kde ukazovali jednu bitvu, a sám Vávra pak říkal, že jich tam bude málo?
  • TheGGG
    jediné co mě na KDC mrzí je nedostatek velkých bitev, které prezentovali v traileru, jinak si myslím, že by to mohlo být dobré...
    BTW: může mě nějaký historický expert říct, co to je za vojáky na to úvodním obrázku, ti co překračují řeku (vypadaj totiž fakt hustě)?
  • To bude zase diskuze, jdu si pro popcorn :-)
  • Já se i těším proč ne. Graficky super. Beta je stará 2-3 roky na to se dívám nemůžeme. Tedka hra vypádá úplně jinak. Jen ten soubojový systém o ten mám strach.
  • Už prosímtě přestaň brečet nad tím,že redakci se líbí jiné hry.
    Mně se třeba KCD líbí,ale netěším se na něj,a to z důvodů,že si možná vývojáři vzali moc velké sousto.
    Lepší je se netěšit a být překvapen,než být natěšenej a být potom sklamanej.
  • No létos tak kingdom come deliverance a metro exodus asi nejlepší hry, jinak nic moc.
  • Mart9
    Pokud je to otázka, tak pravděpodobně redakce games.cz, která ve svém článku našla a zveřejnila 15 her, které si chce rozhodně zahrát více než Kingdom Come.
  • Mart9
    Tohle je velmi populární video na games.cz *2*
  • Jo hra vypadá velice pěkně. Graficky pokud bude taková jako na videu asi nejlepší grafika ve hrách. Jen se bojím jak bude vypadat soubojový systém v běte to bylo takové pomalé. Ale beta je tak 2-3 roky stará.
  • podle me finalni podobe KCD schazi stipec stylizace
  • https://www.youtube.com/watch?v=gRHnnmIINiE
  • Proč ne?
  • Krescz
    :D ten už nepřijde
  • Co takhle pozvat Vávru do Fight Clubu?
  • TheGGG
    vypadá to super, kdo by se netěšil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit