Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Nechápu jak tohle může někdo kupovat...

    Sakra jak já moc si přeju aby BF3 nakopal řiť MW3 :)
    • nakope, nakope, neboj.
    • MW do toho netahej, to black ops je blbost jak aj celé treyarch studio, za všechno nepovedené z CoD série může tohle studio, a taky nechápu jak můžete všichni pičovat že mw vychází každej rok, když to není pravda, a BF3 rozhodně MW3 neublíží, si akorát tak namláti hubu...
      • Nojo, nojo. *2*
  • Byvaly doby kdy nove mapy pro zombie mode vychazeli s patchi zdarma....
    • To bylo tehdy, kdyz managerum v Activisionu stacily v garazi dve Ferrari a ne PADESAT...
    • skaven123
      boli aj casy, ked hranie hier nebolo len mackanie toho tlacitka ktore ti zobrazi na obrazovke :)
      • Nostalgie je mocna carodejka :oD

        BTW. Drasto ten cestin :o/
  • Pro hry jako "dojná kravka" CoD je cokoliv se zombiemi jedině ku prospěchu peněženky - vývojáři si nemusí lámat hlavu se složitou A.I., stačí jediný model chování - jdi tupě za nejbližším hráčem, ničeho si nevšímej (však to ničemu nevadí, je to přece zombie), až budeš dost blízko, udělej melee útok.

    A stádo platí a platí a rochní si, jak se o ně firma stará. A potentáti ve firmě se smějí a smějí a mnou si ruce...
    • Pokud jsou zákazníc spokojeni s tím co dostanou, tak je to naprosto v pořádku. Jelikož u CoD tráví denně miliony lidí svůj volný čas, tak se jmi hra asi líbí a tento styl jim vyhovuje. To jen pár haterů jako ty to nedokáže překousnout.
      • CoD vyvolava tolik nenavisti, protoze jeho nizkou kvalitou se "inspiruju" i ostatni fps a vsichni jsou stastny, jak se paradne priblizili zmrsenemu CoD.
  • Ta koncentrace fanatických BF3 fanoušků na tiscali už opravdu překročila snesitelnou míru. A to považuji CoD za značku komerce a rychlokvašky.

    inb4 2deep4u a 20x mínus
    • Nejvtipnější je že tyhle věci melou dokola buď lidi co cod ráli 10 minut, nebo vůbec. A v neposlední řadě každé takové děcko se schovává za BF3 který ještě ani nevyšel :D Mě je úplně jedno co budu hrát, hlavně ať se u toho bavím. Kéž by i BF3 byl super hrou, ale než ze sebe začnu dělat totalni gumu počkám si a pak hodnotím.
    • No, EA zřejmě využívá, že značná část komunity nesnáší COD. MYslim si ale, že nakonec z toho jejich BF3 budeme nemile překvapeni. Ostatně, ohlasi z alpha verze nejsou zas tak senzační, jak nám EA tvrdí...
      • --- alfa verze --- odpověd, přoč nejsou tak úžasné ohlasy ;)
        • Alpha se uz od final moc lisit nebude.Pouze budou vychytane bugy a nedodelky,ale rozhodne necekej,ze se bude samotna hra a jeji koncept nejak menit.
          A myslim si,ze normalni clovek nebude nadavat na hru ve stadiu aplha z duvodu bugu,takze ty neslavne ohlasy asi budou z trosku jinych duvodu.
          • Byla to jenom jedna mapa, zatím jsme ze hry skoro nic neviděli (nejpodstatnější věci jako technika, conquest). Navíc jak se tu píše, je to alpha verze. Co já vím, tak negativní ohlasy byly jenom na některé prvky, které u bf2 byly a teď tam nejsou, ale které se tam podle mě dostanou, protože je vetšina bf komunity chce, jako například commo rose, battle recorder a tak. Většina BF2 fandů, se musí smířit s tím, že BF3 nikdy nebude jako BF2, jako jsem musel i já. Proto se dají ve hře najít podobnosti od BC a některé věci zapáchající Call of duty. Chtějí jednoduše uspokojit jak stávající fanoušky, tak přetáhnout i nové z Cod serie, čímž se ani samotný EA netají.Osobně se myslím, že tyhle dvě hry se nedají absolutně srovnávat. Nové COD bych si nezahrál ani kdybych ho dostal zadarmo, raději bych ho prodal dál.
          • No tohle většinou platí u bety.
          • Kamo to čo si napisal, nedava vôbec zmysel. Prečitaj si to po sebe.
            Samozrejme prispevok nad tebou ma absolutnu pravdu.

            Taktiež si prečitaj niekde na nete čo to je ALPHA verzia. To čo si napisal, ty, že sa hra samotna meniť nebude vieme aj bez teba. Pochybujem, že z toho spravia puzzle game po alphe. Je to fps a koncept ma ako poriadny battlefield. Dokonca v ALPHE nie je ani poriadna mapa aby sa hrači vyblaznili.
    • źe jsou tiscali games od EA podplacené lehké ženy je známý fakt už tři roky, takže ode mě más mínus a snaž se líp
    • drasta
      Souhlas
  • XorxoxTalarius
    Nevim jak vy, ale ja uz mam vseho kde jsou zombi plny zuby. Jsem takzvane prezombikovan *15*
  • MishKonn
    Už to "přepracované", což defacto znamená "nic nového" začíná být poměrně ohraná pohádka.
  • Kdysi jsem v jedné jak jinak než devítkové americké recenzi na Black Ops četl, že "je-li něco větší zábava než střílení nácků, pak střílení zombíků." Jak vidno, nebyl to úplný kec, avšak čím jsem starší, tím víc mi tenhle styl přemýšlení přijde tak trochu debilní. Je toho prostě moc...
  • bobsh
    Achjo... za chvíli bude zombie mod i do Football Manageru... *7*
    • Ale to by nebylo marný, takovej zomboftbálek:)
      To by byla snad jediná fotbalová hra, která by stála zato:D
      Ne ale je pravda, že je už "přezombíkováno"
  • ale TVL za každé DLC 15 Euro? se posr..y.....
    Za 5 bych to eště bral ale 15? To si radši koupím novou hru.
    • No, kdyby to aspoň bylo obsáhlé DLC, tak neřeknu, ale tohle... Nechápu, kdo ti moh dát mínusko (O_O)
      • Si vezmite, že teraz na MMOBOOST predavaju Zaklinača za 15 eur. +- (čo kupite ?)
        (jasne ten shop je o ničom inom ale porovnavam, čo za tu cenu dostanem)
        Toto dlc je joke. :) Resp. cele COD v otazke cenovej politiky je VERY bad joke. :)
  • Zombie mapy drzely CoD5 nad vodou. Pro me zachranovali i CoD7 - byt jsem hral pouze dve, v zakladni verzy hry. Kvuli trem novym mapam nebudu kupovat vsechny predrazeny DLC. A ted, kdyz konecne vydaji pouze zombie pack, kterej bych jim byl za rozumnou cenu koupil (chapej 200Kc max), jedna se opet (jako v pripade DLC pro CoD6) pouze o "remake" uz jednou vydeneho. K tomu opet za nesmyslnou cenu 400Kc+... Kdybych chtel hrat tyto stary mapy, nainstaluju CoD5. Idiotu opravdu totok...
    Boha jeho, ti kravataci z Activisionu co toto vymysleji, potrebuji opravdu uz dostat pesti.
    • Pěstí potřebujou v prvé řadě hráči, kteří tohle koupí. Nediv se, že Activision a později ostatní začnou praktikovat stejnou politiku, když to vynáší peníze. Lidi musí pomocí peněženek říct jasné NE, pak se může něco změnit. Jinak si tu můžeme jen tak nadávat.
      • To kazdopadne. Ale kdo prisel s placenym DLC? Activison! Ne hraci... To ze si to kupujou lidi, kteri si nevazi penez a predevsim si to kupujou smradi, kterym na to daji penize rodice je vec druha.
        • No, upřímně, první placené DLC bylo od Bethesdy do Oblivionu. Ale je pravda, že prvenství co se týče cen, to Activision opravdu drží, protože jedno DLC s podobným obsahem za 15 éček, to tu ještě nebylo :P
        • Zombie mod je to jedine co se da od Treyarch hrat. At si patlaji zombie a prestanou prznit CoD, i bez jejich vydatne pomoci to s nim je radne nahnute.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit