Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LDC? Nemá bejt DLC?
  • Lidi co pořád mrmlají a nadávají na ty CoD zombie mapy to podle mě ani jednou nehráli, protože to je jedna z nejlepších věcí, která CoD serii za poslední roky potkala. Super myšlenka, neuvěřitelně návyková hratelnost, skvělá spolupráce více lidí, jednoduše úžasná zábava pro více lidí.
    • Super myšlenka, se kterou dávno nepřišlo Left 4 Dead. Co se asi mihlo autorům Call of Duty, když se rozhodovali, čím Call of Duty "obohatí"? Že by: "Víme, že Left 4 Dead je velmi populární, a proto Ctrl+C a Ctrl+V"?
      • Hlavne v zombie CoD jde o to prezit v urcitem komplexu. V L4D jde snad o to dostat se z mista A do mista B pres misto C aby hra pokracovala v nejakem pribehu...
        • Tak na to tu máme survival mód v L4D nebo Killing Floor, což je prakticky o tom sámém... A myslim, že byste se měli zamyslet, protože cena Killing Floor je 15 éček... Kolik že to stojí tohle DLC? Zaráží mě, že to lidem za ty peníze stojí, ty DLCčka...
          • drasta
            Killing Floor jsem si koupil a nestalo to ani za tech 5 ecek co jsem za to dal a L4D bylo taky velky zklamani. Zombie mod v CoD me bavil o dost vic.
            • Nechápu, v čem tě mohlo L4D oproti modu z WaW zklamat *8*
      • Vzhledem k tomu že COD WOrld at War bylo vydáno ve stejnou dobu jak L4D tak nevím kdo z nich to vymyslel dřív.A kdo to okopíroval
        • Přijde mi to poněkud komické. L4D bylo ve vývoji přes 4 roky, zmiňované WaW maximálně 2... Jen pro zajímavost...
          • Přesně tak.
        • Tak vzhledem k tomu, že Left 4 Dead je hra na kooperaci hráčů v boji proti zombiím založená, byla ve vývoji nepochybně déle než mód se zombiemi ve World of War...
          • RavenHolm
            První tady byla modifikace Killing Floor pro UT2k4 a hotovo.
            • hovno, první byl pong
            • Tak úplně první tady byl snad Blood, ne? *3*
            • Přesně, i tak ale nevidim nic moc společného mezi L4D a Killing Floor, každý si jde svou cestou a nabízí něco jiného...
    • Ethy
      My nenadáváme na ten mod, ale na finanční politiku Activisionu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit