Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WT je porad, i po patchi, opravdu *vyrazne* lepsi hra nez jakakoliv konkurence, kterou v tomhle formatu ma :) jestli jste jeste nezkouseli a meli byste chut, tady je invite odkaz, se kterym dostanete +50 GE (premiova mena) do zacatku http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_2603447 ,
    me to taky da nejaky bonus kdyz se pres nej prihlasite, takze je to oboustranne vyhodny
    • Eaglewhore...
    • Vzhledem k tomu, že tu pozvánku dáváš aktivně v každé WT diskusi, tak už se musíš topit ve zlatých orlech *1*
      • Neco uz z toho kaplo, ale jsem zcela skromna bytost, kdybych se topil tak to uz davno nedelam *1* Navic muzu mi hrejivej pocit, ze propaguju hru ktera si to zaslouzi (na cemz se doufam nic menit nebude.. *2* )
  • V podstatě jim za ten fail patch děkuji, po tom všem co se za poslední týdny ve WT stalo, se jim povedlo dokončit to co WoT začalo, a to vyléčit mě s grindu .
    Strávit tisíce hodin expením čehokoliv vyžaduje velkou důvěru k firmě co má všechny tyhle statistiky, stroje a body pod palcem a může s nima točit jak se jim zamane, a Gaijin u mě tuhle důvěru defenetivně ztratil.
    Rozloučil jsem se s tím, že jednou budu lítat jety, oprášil své letadla z nižších tiérů, a světe div se, zábava je zpátky. Už se nerozčiluju nad špatným MM při první hře za 5 násobek, prostě skočím do jiné bitvy a užívám létání v čemkoliv co mě baví, bez ohledu na to co to nese. Už opět můžu půl hry nahánět jeden bombardér jen se dvěma kulumety v nějakém italovi, protože mi nic neutíká, a takové vítěztví hřeje víc než jedna dávka s Yak 9T :)
    Takže Gaijin si může strčit své zlaté, stříbrné a jiné lvy a orly pěkně do ....., a já ušetřím na jiné hry, a pokusím se užít lítání dokud tuhle značku úplně neodvaří....
  • Bohužel tento Patch naprosto pokazil jakoukoliv vyváženost která ve hře jakžtakž fungovala.
    Ale nejdříve pozitiva: Grafika je krásná a je opravdu radost na hru koukat. Dokonce jsou vidět i takové detaily jako je rozdíl mezi hořením unikajícího paliva a plamenem ze motoru. Nová letadla jsou taky vítaná, stejně jako nový systém vylepšování mě přijde lepší než ten starý. Snad bude možnost hrát tréninky v rámci klanu protože hostování serveru pro takovou věc nyní zařizuje Gaijin a ne zakládájící člen hry.

    A teď negativa: Match Maker zatím naprosto nefunguje a když jsem se díval s kolika daty bude pracovat tak pochybuju, že někdy bude. Z dvaceti ranků letadel se stalo pět ranků. Proudové 262 se setká s dva ranky nižším strojem (má být opraveno). Historické bitvy naprosto nemá smysl hrát. Pro někoho kdo si chce trochu užít zábavné bitvy tak zůstávájí jen EVENTY. Systém komunikace ve hře je zbytečně složitý, jasně změnený kvůli podpoře PS4. Celá ekonomika je teď zaměřená na neskutečný Grind. Rozdíl odměn mezi Akrádou A Historickou je velmi malý. Systém spotování je zcestný a naprosto nevyhovující konceptu hry. Dochází ke "hře na schovku" na obrovské mapě kde navíc ještě se dá stoupat a klesat. Bombardéry byly opět "nerfnuty" a to hlavně AI střelci (má být opraveno),učinnost bomb a manévrovatelnost. Díky tomu a Match makerovi je létání některých bombardérů nemožné nebo (díky ekonomice) prodělečné. Spoustu lidí má problémy s poklesem FPS při hraní a to v řádkách desítek FPS. Jednou máte 60 podruhé 20 aniž by se cokoliv změnilo.

    Vysledek: Docela velký počet lidí přestává hrát (50 000 lidí po stáhnutí patche a během hodiny číslo pokleslo na 20 000) a hra vlastně začíná z bodu 0. Musí totiž opět vybalancovávat a upravovat systém.
    • Tech zbylich 30 000 testuje tanky. Jen, ktere? WT nebo WoT?
  • Vysvětlí mi někdo, jaký jsou ty nejzásadnější rozdíly mezi WoWarplanes a Warthunder?
    • Zadnej, oboje je grindovacka co ma f2p cansor.
    • Pepinator
      Systém životnosti letadel. WoW - HP systém jako ve WoT, WT - Systém poškození, možnost ustřelit dávkou křídlo, přímo zabít pilota, poškození klapek (načež se letadlo stává neovladatelné) apod.
  • Tadle hra by si měla odstranit v popiskách, že se jedná o simulátor! Největší blbost mixovat z 2. sv. letadla proti korejským. S Me 262 si nikdy nezalítám tak jak lítala, spousta letadel má stále poloviční FM (ale už je to lepší) DM (nic moc, Il2 je na tom lépe) Eventy nejsou historicky vůbec přesné jako nasvaz B17 s Fw190 F8 si dělají srandu ne ? :D todle letadlo sloužilo jako stíhací bombardér! G10 hm až na to že by tam měla být K4 protože ta se vyráběla dříve ale nevadí Gajin je jen banda hlupáků co tomu vůbec nerozumí.
    • Tak jsem si to zkontrolovat a na stránkách hry jsem nenašel ani zmínku o tom, že by to měl být simulátor. Takže v čemže to byla ta výtka? :)
      • No to je na dlouho hraju to už od uzavřené bety a vím co sami vývojáři naslibovali a když se dělali rozhovory na TS s vývojářema tak to bylo tolik slibů atd vím o čem mluvím a nejsem jediný.
        • ja sa o WT zaujímam už od rannej alfy a nikdy ma nenapadlo považovať to za viac ako arkádu s pár sim prvkami v real móde...
    • To mas tezky pokud chces vydelat, musis mit za sebou masy. A to z hc simulatorem nejde.
  • Mě štve, že jsem doteď nědokázal rozchodit Freetrack.
  • Úplne tú hru skazili tým výskumom leitadiel, predtím som jednoducho dosiahol nejakú úroveň a všetky lietadlá na tej úrovni som mal okamžite k dispozícií, ale teraz musím čakať až sa mi každé jedno lietadlo pomaly po jednom vyskúma. Úplná blobosť!!!
    • Taky se mi to moc nezdá, hlavně předtím mi náký letadlo nesedělo tak jsem ho mohl prostě ignorovat a vylítat level s jinýma, jenže teď musim ať chci nebo ne lítat s křápem abych se dostal na další to je úplně nahlavu.
      • Naopak je to lepší, s křápem se naučíš létat, hráče to donutí nelítat s op letadly, předchozí patche měli tu nevýhodu, že lítali všichni jedno letadlo - La 5Fn, F4U1c, Spitfire mk IX, pak F8F.
        • jakobsy teď létalo něco jiného :D, abych ti pravdu řekl je to ještě horší
  • to dx 11 se někde nastavuje nebo se to spustí automaticky když to karta umožňuje? jen takový hloupý dotaz :)
    • v launcheru
    • Mám pocit, že mě se to nastavilo samo. každopádně se ti dá nastavit v Launcheru. Nahoře máš možnosti grafiky, přepni do pokročilého nastavení (to ozubené kolo), tam to je.
    • musíš to nahlas zakričať do mikrofonu
  • Mě by se popravdě líbil nějaký ten simulátot místo arkády.
    Něco ve stylu Il-2 sturmovik : než by někdo vůbec začal došla by jim munice, spadly z nedostatku paliva, křídlo by se utrhlo z přetížení a rage (některých) lidí po ránu
    *14* .
    • Staci si pustit Full Real Battle a muzes si to vsechno vychutnavat i s tim kokpitem. Jiny pohled se tam pak pouzivat neda. Ale na to si priprava kloudnej joy a idealne i pedaly. Jinak Historical funguje stejne jen muzes koukat ze vsech pohledu a u letadel sou popisky.
    • ale to už tam všechno máš joudo realistické bitvy kde pokud to neumíš nemáš šanci ani vzlétnou natož někoho nahánět a střílet v realistickém modu . *1*
      • Jo, ale nenahradí ti to ten skvělý pocit z kabiny letadla *1* .
        • Jak je vidno, někdo nemá rád když má někdo jiný názor a hatuje mě.
          Kdybys aspoň napsal proč mě hatuješ *10* .
          • To asi proto že ve WT kokpity jsou :D
    • Jj ale myslím Multiplayer.
      • Však ano. Tieto simy sú najvýživnejšie v MP *3*
    • IL2 Sturmovik: Battle of Stalingrad
      • Popravdě Mám akorát Il-2 : 1946
        • Stáhni si HSFX :)
        • No BoS bude hotový až na jar, najskôr... Je to nástupca starého IL2, postavený na engine Rise of Flight *14*
    • vynechal jsem tam pár věcí *4* ale to snad nevadí,
  • No hrávam len Full real takže nevidím žiadne problémy. Expenie ma nazaujíma a chcem si len zalietať a zabojovať....takže spokojnosť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit