Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Martyho, který se ptal mo mijí modifikaci na hru Mafia 2:

    http://www.moddb.com/mods/mafia-ii-reminiscence-of-the-hype

    Popřípadě menší soukromé mody na youtube kanále:
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLCAE6668931944B5E
    • Mart9
      Díky
  • No vyzerá to zaujímavo, dúfam, že na gamescome majú pripravený aj poriadne zábery z hrania a nie len CGI trailer.
  • Já tam to auto s zhasnutymi svetli vidim ;)
    • Hanzales
      To jsou otevřené dveře.
      BTW ten screen je z outra a hlavní postava je jen jedna, ta klečící *1*
  • Kravicka
    No jo budete moc hrat za zenu a za cernocha a dokonce 2v1 !!
  • Vsichni vedle. Half-Life 3.
  • XorxoxTalarius
    Nejvitpnejsi na tom je ze se hra uz da predobjednat *1*
    • tak jako aspon 5 let uz je ve vyvoji (v duchu zavedene tradice), takze ted se prestane vsechno prepisovat a 2018 je to na regale ;)
  • Tomu rikam vareni z vody. Ale bohuzel je to mozna zajimavejsi nez samotna hra ktera prijde. *15*
    A co kdyz jsou to majitele autobazaru a nebo clenove veteranklubu a nakonec se to bude odehravat v tomto stoleti a zaber byl porizen v ZOO v New Yorku ??? *1*
    • nebo se to odehrává v Africe a budeme hrát za černošskou mafii v Kongu
  • Mart9
    No našel jsem na googlu ta dvě jmenovaná auta a je to naprostý nesmysl, ani jedno není podobné tomu vpravo. Je jasně vidět, že to auto má jen jedny kulatá světla a až nízko dole spíše druhá hranatá. Ta auta jmenovaná v článku mají dvě kulatá světla hned pod sebou. *16*
  • Mart9
    Takže se jako vážně jen tak postavili pár metrů vedle neoplocené bažiny s několika krokodýly?
    • To se ti jen zdá, protože je to braný teleobjektivem, kterej zplošťuje.

      Navíc, když se podíváš opravdu pozorně, ta perzóna v sukni vypadá jako Steve Irwin, takže to mají pohlídaný *5*
    • Radkaa
      Ne, jen ze srandy. *4*
  • Takze bude tentokrat kolik ... 1000km ctverecnych ... pustyho a prazdnyho mesta, ve kterym nepude delat vubec nic?
    • Pokud to bude v New Orleans, tak to není zrovna nejmenší oblast.. Ale nechal bych se překvapit místo těch dohadu který podle mě nejsou ani z poloviny pravdivé *3* *3* *3*
    • Corvus
      Ale PUDE! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit