Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    #lehceinvestigativní *5*
    • Tilwaen
      #něconového
      • Inquisitor
        #pristenamail
        • #he
          • Tilwaen
            #tvrdádata
  • Draken69CZ
    Všichni žabaři, já koukl a už to ani hrát nemusím, vím vše.
  • Tak když jsem hledal to páte auto, všiml jsem si, že v autě úplně nalevo sedí nějaká postava na sedadle spolujezdce. Příjde mi jako nějaký boss, pro kterého ti ostatní právě dělají špinavou práci
    • Mart9
      bossové nesedí na sedadle spolujezdce
  • LV426 = Hromosvod
  • A co ta osoba, jež sedí v levém autě?
    • https://goo.gl/AOo6f1
      • Mart9
        Po chvíli zkoumání tam vidim assassina v kápi
  • Som jediný koho pri prvom pohľade na tie autá napadli 70 roky a nemusel som skúmať rok výroby áut ktoré nie sú zrejme licencované tak ako v každej podobnej hre a tým pádom som nejak neskúmal presnú značku či rok výroby?
    • Sklamem ťa niesi výnimočný :D každý vedel približne aká doba, ale tu išlo o to určiť presný rok
  • Pivo, hokej. mafia..cechackovstvi v plnem proudu *7*
    • Nějakou mainstream zábavu má každý národ. Ale ne všechny je považují za cosi nechutného a zlého.
      • No ona kdyby první mafie nebyla komplet cesky a tim padem by ji nemohl hrat kazdej trouba z horni dolni, tak by se do toho mojeho seznamu neprotlačila. Bez te cestiny by byla u nas slavna asi jako jiné české hry o kterých skoro nikdo nic dneska uz nevi. Ale tak nakonec se da pocitat mezi ty lepsi uspechy, preci jen ty pokracovani nejsou jen tak pro nic za nic, ale u nas se z toho dela kult jen kvůli ty cestine a proto ze se tam mluvi sproste..proste pivo hokej..atd.
        • Tak, první Mafie se mi líbila, ale taky si myslím, že za její oblibou u nás stojí spíš kompletní česká lokalizace a jakési neurčité "vlastenectví". Tehdejší GTA3 se mi po všech stránkách líbilo víc, podle mě jedna z nejlepších her všech dob.
        • Ježíš ty seš bůh, protože jsi to vystihl úplně nejlépe. U nás je jazyková bariéra i mezi hráči, což mě jako člověka, co se naučil jako malej angličtinu přes deskové a počítačové hry, dost překvapující. Ale myslím, že ten kult taky souvisí s tím, že to byla jedna z prvních českých plnohodnotných her, co dokázala konkurovat západní produkci (hned s tím ještě jedna hra, myslím že se to jmenovala Hidden and Dangerous od toho samýho týmu co Mafia?).
    • Lepší než Vodka, fotbal, Call of Duty.
  • Stale doufam, ze tam uz nebude ten houpaci jizdni model....
  • Lukyz
    Tady už lidi nadávají, že redaktoři vůbec píší články, bože *1*
    • "Navíc, (díky Adame!) vedle levého auta, v onom prázdném prostoru, můžete vidět obrysy pátého automobilu se zhasnutými světly"

      Super článek, díky Adame ! *1*
  • Tady nekdo zapomnel na to porekadlo o pleteni bice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit