Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta podpora xbox her je blbost, ale jinak uz se nemuzu dockat
  • http://www.omnlondon.com/wp-content/uploads/2012/11/wtf-baby.jpg
  • Keyz
    To je super!

    Nepozvracím se z toho hnusu sám ale s někým dalším. Ve dvou se lépe *11* .
  • drasta
    Je to jeste lepsi! To neni tak ze si pustis tu hru Xbone primo do brejli a budes v ni. Ty si pustis hru v 720p a 30 FPS na virutalni platno ve virtualnim obyvaku po kterem se muzes rozhlizet :D

    Ale prej tam v budoucnosti bude moct s tebou nekdo virtualne sedet :DDDD

    Nasel jsem ti video z toho virtualniho obyvaku - https://www.youtube.com/watch?v=c5kI4NuM33E
    V sale to sklidilo zaslouzeny posmech :D
  • + delay ze streamovani + delay z oculusu, fakt bomba *6*
  • no nevim no... já davám větší naděje do Vive VR od Valve/HTC... pravděpodobně bude na trhu dříve a pokud jsou známé specifikace pravdivé, tak bude mít lepší rozlišení a přesnost pohybu...
  • Keyz
    Již se těším jak si na tom pustím Xbox hru v 720p a 30 FPS. To bude blaho. *15*
  • Keyz
    Co to jako je " virutalni obyvak" ?

    Z toho Oculusu se stala snad nějaká low sta*ka. Když to bylo čerstvé tak to bylo TOP zařízení. Čekal jsem to co jsi psal. Technické info, nějaké demo super moderní hry apod. Prostě to co ten Oculus původně byl....A ne nějaký virutalni obyvak a další hovadiny na h*vno.
  • Naprosto souhlasim...
  • jj ten touch byla asi jedina vec co vubec stala za zminku z cele te prezentace...
  • walltar
    Tak musím říct celkem zklamání... Žádná kamera, spojení s M$, X-box ovladač.

    Trošku to zlepšil ten jejich Oculus Touch, ale pořád nic moc...

    Re-Vive asi bude mít co se vybavení týče navrch.

    Osobně mě tohle přesvědčilo, že zatím nemá cenu upgradovat z DK2... Radši počkám, jak to celý dopadne a který z HMD se bude nejvíc používat.
  • Teda jestli na E3 nepredvedou neco lepsiho tak nevim. Doufam ze Valve ukaze neco vic kulervouciho co se VR tyce.
  • zcela jiste nebude, navic se to ma prodavat v baliku s xbox one bezdratovym ovladacem, to mas dalsich 1500korun nahoru
  • Oculus může být super, ale ta prezentace stojí za houno
  • Ja jsem cekal ze nam daj treba nejaky technicky detaily... zatim jenom kecy jak je to skvely a pohodlny, virutalni obyvak a stary video ze hry ktera bude na oculusu a vypada jak COD vesmirnejch simulatoru...

    A ted dve hry ve kterejch nekomu v Riftu budete koukat na zada :D
  • jakubc
    Jo, je to hodně, hodně špatný... *9*
  • Tywe to je teda prezentace... Oculus a podpora Xbone her je teda hodne slusnej fail :D
    Koukat v oculusu ve virtualni mistnosti na platno na kterym bezi hra z Xboxu a pan reditel Xboxu (nebo co to bylo za frykulina) nechape proc se lidi smejou :D
    Ale je to dobry kdyz ma clovek doma bordel a nechce se mu uklizet...
  • ...mluví ze mě závist protože se pozvracím i v mámině autě, navíc na to ani nemám prachy takže mi nezbývá než psát p*čoviny o blití.
  • ...tou blbostí myslím sebe, samozřejmě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit