Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Evoluce, Devoluce, revoluce...
    • Veskoslav
      Víš, co znamená slovo devoluce? Asi ne, když ho používáš tady.
      • Jack1947
        Jo a je mi ta tvá retardace u zadku *4*
  • To je nadpis teda, hodně hloupý.
    • Rogue Spear i Raven Shiled byl super, kdo by si nevzpomněl na Chaveze Dinga, Eddieho Price nebo Arnavisca Santiaga :) .....fail pro mě, že jsem to jako 10-12 letej hrál stylem - Alpha akce a Bravo, Charlie hold.....neuměl jsem / nechtěl jsem ovládat plánování a synchronizovaní týmů před misí.

      O to lepší bylo, když jsem se k tomu vrátil asi v 16 a konečně jsem začal používat i plánování a pak už se člověk jen koukal na povedenej akční film. Ještě nedávno, tak 4 roky zpět jsem si po letech Raven Shileda asi na 14 dní po večerech pustil a pořád to mělo něco do sebe. A to se o moc akčních hrách, který jsou třeba 15 let starý říct nedá. *5*
    • jojo, tehdy se nam rikalo hraci. Pak hardcore hraci. Ted sme nerdi a hrac je moderni pojmenovani pro konzumenta infantilnich sr*cek.
      • BangMeInBangladesh
        A brzo nám budou říkat důchodci.
        • Jack1947
          Takto už většina bbeztak jste ne? *3*
          • BangMeInBangladesh
            Ještě ne, ale až budu, mám v plánu dohrát všecky nerdovské (asi nové označení pro staré a dobré) hry a spokojeně umřít.
            • Jack1947
              Ok, GL & HF.
  • Lukyz
    Díky za článek! R6 je bohužel pro mě mrtvá značka, po skvělém Rogue Spear a ucházejícímu Raven Shieldu už to nikdy nebylo úplně ono, což potkalo i Ghost Recon sérii.

    Intro RS si vybavuju dodnes. *14*
    • U ravenu byl zase Gospič.
  • PreidaQ
    Absolutní nostalgie. První akční hra, kterou jsem kdy v životě hrál. To když mi ji někdy v roce 98-99 koupili rodiče. Paradoxem je, že mi snad rok trvalo, než jsem se vůbec dostal přes druhou misi, protože jsem nevěděl, jak dát civilistům pokyn k tomu mě následovat. Tím spíš větší překvapení bylo, když se přede mnou odemknul i celý zbytek hry. Také si pamatuji neskutečnou frustraci ze dvou přítomných stealth misí.

    Perlička na závěr je, když mě ve školní jídelně oslovil neznámý člověk s tím, že slyšel, že mám RS a chtěl ho půjčit. Nemohl jsem odmítnout, ale nakonec mi dalo hodně práce s tím, dostat z něj hru zpátky. Od té doby jsem se poučil a stal se obezřetnou lakomou sviní.

    PS: Ještě bych rád dodal, že i přes svůj nostalgický vztah ke starým RS Siege považuji za velice důstojné pokračování série, ačkoliv multiplayerově zaměřené.
    • Jack1947
      Hmm já takhle přišel o SWAT4 a DOOM3... pujčování her nedůvěryhodným osobám není nic moc...
      • Tak sis to vypálil znova. U pirátských verzí to zrovna moc nebolí *5*
  • Priste by takove clanky mohl psat nekdo, kdo ma k zanru vztah. Jako skalni fabousek R6 a SWAT jsem to ani nedocetl. Cele to postrada smysl a je to vlastne nesmysl. To silne kontrastuje s nedavnym clankem na vyvoj prvniho Falloutu, ktery byl skutecne perfektni (clanek).
    Pane Loukota, palec dolu.
    Uz jen proto, ze R6 reprezentuje hlavne druhy a treti dil. Podminky vzniku prvniho jsou zde jen povrchni. A Clancy je jen jmeno znacky. Proc jej spojovat s gameplay Siege doopravdy nechapu.

    Tak sane a ted do me. At zije zdrcujici pravda a nepolularni nazory smrkacu.
    • Pouštět se do tebe nemá smysl. Stačí se podívat na tvůj nick a je jasný, že tě nelze brát vážně. Zadruhé nedáváš vůbec žádný argumenty, jenom píšeš že jsi skalní fanoušek a že článek postrádá smysl. To nejsou argumenty.
  • Grand
    Od kvalitni takticke akce az po stupidni CODstyle hříčku aneb degenerace serie Rainbow Six. Trochu jsem vam ten nadpis vylepsil, aby vic odpovidal realite. Btw nejsem zadny nostalgicky dedek, ale kazdy kdo hral R6 Rogue Spear/Raven Shield mi jiste da za pravdu. Kdyby udelali remake Raven Shieldu, vylepsili by jen nektere veci a grafiku, tak by si Ubisoftu mozna zacali lidi zase trochu vazit.
    • Jack1947
      Vegas nic ? aspon to první na Simulaci je stále drsné jak šmirgl.
      • Vegas nebyl špatnej.....ale Rogue Spearu ani Raven Shiledu to nesahalo ani po kotníky.....prostě Chavez Ding, Arnavisca Santiago, Eddie Price a Homer Johnston se 100% sniping a reaction - ty to vždycky zabili klucíí ušatý. Takovýhle typ singleplayer taktické akce v dnešní době strašně chybí.

        Možná mám díky věku růžový brejle, ale soudobý snahy o něco ve smyslu R6 mi přijdou většinou tragické.....
        • PreidaQ
          Mě třeba ten starý R6 ani zase tak moc nechybí. Koneckonců, jsou ho celé 3 díly plné zajímavých misí a to je zábavy dost. Navíc při dnešním zpětném pohledu to zase až tak úžasné hry nejsou, především umělá inteligence to hrozně sráží dolů. Proto třeba první R6 bude pro mě navždy hlavně hra mého dětství, než že bych se k ní potřeboval tak moc vracet.
        • Jack1947
          Možná to je tím že už nejde o R6...
  • V tom vlákne bola zmazaná aj moja snaha o rozumnú argumentáciu s ggg. Tak skúsim ešte raz. V starších dieloch bola možnosť dopredu naplánovať postup na taktickej mape, prepínanie medzi vojakmi alebo možnosť sa akcie vôbec nezúčastniť, ľahké rpg prvky vojakov, možnosť dať vojakov do tímov a dávať im príkazy.
    Zdá sa ti to prekombinované? Mnoho ľudí na starých hrách bavilo práve toto plánovanie a preto nadávajú na novšie diely že je tam menej možností.
  • Na jednicku jsem chodival hrat multak do prvni herny v praze za 60 na hodinu...
  • Dovolim si pujcit hlasku od Yahtzeeho, pokud mam mluvit o R6 Siege: "I wouldn't touch that with a ten foot pole held by somebody else!"

    R6: Raven Shield a Athena Sword, to je jina zalezitost. Relativne nedavno jsme v nekolika lidech zkusili MP, a je to velmi brutalni, misty pomala takticka akce kde je treba premyslet. Ve finale byl adrenalin vys, nez kterakoliv moderni strilecka.
  • https://youtu.be/T7-iAAgFjeU?t=49
    *1* u toho jsem se bavil. Dokonalý zvuk smrti. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit