Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. Tohle vyjde i na PC, stejně jako Alan Wake.
    2. Engine (samozřejmě vylepšený) vypadá jako Alan Wake, vč. detailů jako lození po žebříku a v neposlední řadě kamera nalevo nebo napravo místo uprostřed, stejně jako AW.
    3. Je schovaný, střílí po něm a kulky nadzvedávají dřevěná prkna... ehm ?
    4. Proč se to nejmenuje Max Payne 4 ?
    5. Umí říct i něco jiného než "Vidí ho někdo?" ?

    Nicméně vypadá to, že by to mohla být zajímavá a dobrá hra, docela se těším.
    • Mato1987
      1. v tom pevne verím, len dúfam, že to bude skorej ako to bolo s alan wake-om
      2. engine je úplne nový, v jednom interview to sám Sam Lake potvrdil
      3. čo ti na tom príde zvláštne?
      4. Remedy už nevlastní práva na Max Payne značku
      5. určite áno, väčšina herných ukážok z press konferencií sú vo finálnej hre niekedy úplne zmenené
  • x_ander
    Ten úvodní screenshot je Max Payne jak vyšitý.
    • Jack1947
      Jede to na podobným enginu?
    • Mato1987
      že? aj mne to silne evokuje max payna :)
  • Me to prije hooodne podobne jak Alan Wake(akce v koridoru) jen stim, ze misto baterky upravujete casoprostor. Ale pokud to bude met kvalitni pribeh jak AW tak proc ne!
    • Ja som AW akurat teraz dohral a dobre to bolo! Aj AN malo nieco do seba.
      • deridon
        já si hlavně užil tu serialovost, příběh a postavy byly prostě super a když jsem poprvé viděl, jak se blíží temnota a ty stíny mraků se začaly zrychlovat a obraz rozmazávat.. no atmosféra se dala krájet :)
  • To mireni s gamepadem vzdy tyhle gameplay ukazky zabije. *1* Ne, ze bych mel neco proti konzolim, sam na nich hraju, ale v ukazkach to pak budi dojem, ze hlavni hrdina je po obrne.
    Jinak hra me zatim teda nejak extra nenadchla. Grafika je hezka, efekty hratek s casem taky, ale gameplay mi zatim prijde celkem fadni.
    Ale tak treba prekvapi.
  • Krescz
    na me to udelalo docela dojem, ale to i Watchdogs pred lety a jak to dopadlo...necham se prekvapit *4*
  • Miserius
    Vystřel - zastav čas - přemísti se - vystřel ... opakuj po dobu 8 hodin... Konec hry


    Ale graficky se mi to líbí
  • wenceslaus
    Na mě to zatím udělalo dobrej dojem. Nevypadá to sice až tak moc originálně... hm, ale co pak říct o Assassins Creed, Call of Duty, Battlefield...
  • kennyB
    Čistokrevná střílečka bez hrátek s časem by asi byla lepší, takhle je "hrdina" skoro nesmrtelnej, sakra *7*
  • Podle mě hodně nevhodně zvolená ukázka, ani sem to nedokoukal, takže pak se možná něco změnilo, ale celá akce od asi 2:30 mi přišla strašně nudná. Vykouknout, zmrazit nehodného, 20x minout, teleport za druhou bednu a opakuj postup. Od takovéto ukázky čekám nějakou dynamiku, ale tady mi přišlo že během 20 sekund ukázal všechno co jakožemax umí a pak jen poskakoval od jedné bedny ke druhé v naprosto obyčejném prostředí (přístav opravdu není ve střílěčkách nezvyklým jevem, červený barel nemůže cyhbět), které je ale bez debat krásně udělané. Možná, že později předvedli něco hodně zajímaveho a já su teďka za mantáka, ale když mě první gameplay začne po 3 minutách nudit, udělali podle mě něco špatne. A taky možná mohl hrát někdo jiný než tohle nemehlo, takhle to vypadá, že se někdo válel tlamou po ovladači a ne že hrál hru. Ale tak Remedy ještě nezklamalo a věřím že hra samotná nakonec bude výborná.
    • Yes zábava z QB šla na exkurzi do Microsoftu *3*
  • C-BEAM
    no nič asi som zo súčasných hier naozaj vyrástol... koľajnicové cover-shoot teátro miliónov scriptov a filmečkov mi už nič nehovorí.
    • Odjebaj sa ot teho kkt drevený *1*
    • Mato1987
      Tak potom čo tu robíš priateľu?
      • C-BEAM
        zotrvačnosť i nádej že tieto herné menčestráky raz vyjdú z módy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit