Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vegen
    Pár nesmyslů už v ukázce rozbíjí hubu i selskýmu rozumu :D
  • N0isy
    Hra vypadá pěkně, ale tohle si pod pojmem next-gen opravdu nepředstavuji a abych u toho slintal, to také není.
  • mondzi
    Vyzera to ako dalsia hra od Remedy.
  • smejki
    Vertex Displacement: The Game
    Ale jako.. mě to docela zaujalo.
  • No vypadá to ještě nudněji, než v trailerech :DD u tohodle si hate nemůžu odpustit *4*
  • Koukám na hlavní obrázek a říkam si: "Ty vole, Max Payne 4?!" :D
  • Preed
    No neviem co pan Smutny cakal,ale vzhladom na to,ze je to exkluzivitka tak to ziadny underground nebude aby sa to predavalo,okrem toho,vsak Remedy robili vzdy hry ako toto,tak v com je problem? :) mne to z toho prislo ako celkom zabavna TPSka,resp. ten combat,oni riskovat velmi nebudu,ale hrat to nebudem kedze mam ps4.
  • mne sa to paci. normalna casual hra, ktora ma predat co najviac. neviem co akoze autor cakal... asi Braid 2
  • maros.goc
    nejako som to nepochopil..o čo tam vlastne šlo :) osobne som tiež očakával niečo iné, niečo adventúrnejšie s príchuťou cyberpunku, než prostoduchú strieľačku ala Max Payne :) narozdiel od pána Aleša ma to ale neznechutilo :) ale aby som z toho bol na větvy to nie
    • ales.smutny
      Pán Aleš není znechucený, má Remedy a jejich hry rád :) Ale prostě po vše tom mluvení o časoprostorových trhlinách, revolučním gameplayi apod čekal něco jiného, než střílečku s krytím :)
      • maros.goc
        :) nechcel som sa Vás samozrejme dotknúť, ani si uťahovať :) ja vlastne zdieľam rovnaké pocity ako vy, tiež som čakal niečo viac ako len obyčajnú TPS ....
  • MARTASLJ19
    Tak táto hra vyzerá geniálne. Proste Remedy záruka vysokej kvality a herných orgií.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit