Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc demence? Ta beta skutecne byla zamerne dost osekana. Questu jen par, zamceny crafting, omezeny vyber skilly, zamcene perky a tak dale.
  • Lukyz
    Tuším, že jen Valve si bere 30% a to v dolarech, pak zakouzlí a převede si cenu z dolarů na eura 1:1, takže z $60 máš €60, což je v přepočtu na CZK 1474 vs. 1621.

    Při nákupu v dolarech a odečtení poplatku Valve se dostaneš na +/- 1.133 Kč.

    Ten přepočet nebo myšlenka za tím není určitě 100%, ale pokud nejde o nějakou ultra slevu, tak kupovat hry od Ubi na Steamu namísto Uplay je nonsens.
  • Tak to je hodně demence. Navíc když k hraní té hry steam ani nepotřebuješ :D
  • To je prostě Steam a nezbývá než se s tím smířit. Tak to nějakou dobu(roky?) je a bude (dost možná i hůř).
  • Tak to je horší než jsem čekal.V DarkZone jsem byl asi hodinu a půl, většinou jsem narazil na normální lidi který mě i zvedli ze země, ale když to tak čtu, tak to v klidu mohli být jenom "převlečení" pi*usové. Na vyšším LVL to tam bude dost hardcore. Jo těch NPC bylo fakt dost málo. Takhle postavený Rogue systém bude dost špatnej.
    Tak nějak tuším (nezajímal jsem se o to nijak zvlášť) že singl kampaň skončí zkompletováním tý základny z bety. Pak už budou jenom eventy, encountery a darkzone a to mi přijde "pro singl" trochu málo.
    Ale dojmy z hraní v menším týmu s kámošem byly celkem dobrý. Systém krytí a střelby nám připoměl starý Vegas který jsme měli v coopu rádi.
  • Od Ubi to byl dobrej marketingovej tah nazvat tohle Demo..Betou...asi malokdo si uvedomuje, ze Beta verze hry je plnaverze, kde je mozno vyzkouset kompletne celou hru :) Na coz ma Ubi partu Betatestru...toto byla jen ochutnavka hry ..ktera si myslim byla hodne osekana a myslim ze cca pul roku vyvoje zpet..Kazdopadne jsem se skvele bavil a na plnou uz se tesim
  • Dle mě zábavný, ale co hráč to chuť takže se tady nemá smysl handrkovat co je dobrý a co je špatný navíc není odkrytej celej příběh a spousta obsahu nebyla v betě dostupná.
    Spíš nějak nechápu proč na steamu je předobjednávka (na PC) za 60 euro (cca 1600) a například na czc se dá hra koupit za 1200.....
  • Pokud te nepletu, tak základní TB3 bere z pistolí maximálně Lugera a z revolverů .38 speciál, což je v podstatě to samý. Představa, že ti nějaká vesta udrží střelu z kosy je jednak úsměvná a druhak naprosto nesmyslná. To se děje pouze ve filmech.
    K tomu autu-při výcvicích pořád dokola opakujeme : auto je mizerný úkryt, a ještě horší kryt. To ale každýmu normálnímu člověku taky rychle dojde, jen filmařům asi nikdy.
  • http://www.systemrequirementslab.com/cyri
  • Nudna a stereotypni hra. Uz i Hellgate London byl lepsi, ten aspon nemel ten idiotskej system kryti z konzoli.
  • No jistě, protože dát do open bety úplně celou hru s veškerým obsahem je ten nejlepší marketingový krok co můžeš udělat...
  • Nevim zda sis toho vsiml ale ja jsem se setkal nekolikrat se skupinou lidi ktera mela "bileho kone" ktery umyslne vbihal do strel a granatu lidi a zbyvajici 2-3 z jeho skupiny uz meli nachystane zbrane u tvy hlavy aby sklidili odmenu za rogue kill.
  • V bete jsem nabehal cca 24h vetsinu v darkzone 12rank 8lvl bohuzel po case se mapa stale desne prazdnou a stal se z toho lov na npc protoze se jich proste nedostavalo.
    Co se tyce rogue je cas hrozne kratky a cely system nedotazeny. Mnohokrat se nam stalo ze koukame na skupinu lidi o kterych moc dobre vime ze jsou rogue protoze nas dvakrat vyfarmili u vrtulniku granatem bohuzel cas jim uz vyprsel a tak jsou z nich "slusni" hraci a tak tam vsichni stojime uprosted ulice a cekame az do nas zacnou strilet prvni aby jsme se nestali rogue my a oni mohli schrabnout odmenu za rogue kill. Cely system rogue na chvilku je hloupy a melo by to byt pernamentni nebo treba na 24h. Ano cas se prodluze s poctem zabiti az na 300s ale kazdej rozumnej rogue zabije jednoho dva hrace zaleze na kraj mapy na 90s uzije si odmenu za utek a jde zabit dalsi dva.
    Celkove hodnoceni hra zajimava system lootu dobry ale pvp je nedomyslena cast
  • Tak samozřejmě by stačilo implementovat různý typy balistických vest, od určitý úrovně (tuším třída III) už ochrání i proti 7.62x51...
  • Veny
    Zní to blbě ale tahle "Beta" už je v podstatě finální produkt, přičemž open beta byl jen zátěžový test. Hra vychází 8.3., tzn. za dva týdny. Co myslíš že do hry oproti betě přibyde? Maximálně opraví pár bugů, ale to bude tak vše.
  • Jo, to mě vždycky dostává, jak se schovávají za autem, nebo dokonce za lehkou zídkou nebo i stolem. Běžný případ i ve filmech, kde třeba i střílí v uzavřených místnostech úplně v pohodě bez následku. V reálu by ti 2 dny pískalo v uších...
  • Skily, schopnosti a nevim co jeste se dali dal upgradovat asi az na patej level. Takze si to vynasob.
  • Tak neverim, ze by byli v budoucnosti k tomu nastroje. Vetsina inhouse modernejsich enginu ma dost komplikovane nastroje a je to novy engine, takze si nemyslim, ze by byli stabilni. Pripravit to pro verejnost by bylo dost casove narocny, nemluve o dokumentaci a tutorialech, ktere by museli pripravit.
  • Still
    "Division jsem v betě hrál, přišlo mi to velmi osekané."
    Po téhle dávce demence jsem to přestal číst

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit