Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde vidět , že ti na vše ještě přispívá maminka. Až se jednou postavíš na vlastní nohy tak možná prozříš ...
  • Inquisitor
    :D
  • wowko už nehraju ale mám hodne postav na max. levelu, na pandy se teším protože questovní lokace budou zase plné a zase na chvíli ožije world pvp
  • Má se skončit v nejlepším. Ten okamžik má WoW už dáávno za sebou. Teď už ho jenom vyždímat do posledního centu. Řekl bych, že to je hlavním účelem tohoho datadisku.
    • Kronoss1
      Chyba. To je hlavním účelem celého World of Warcraft. Jednou jsem si spočítal kolik peněz za rok vydělají a protočily se mi panenky.
      • Kronoss1
        Vrook - Zjevil se zde očividně velký odborník na ekonomickou stránku firem. Předpokládám, že ty jsi vzdělaný ekonom nebo vlastníš nadnárodní firmu, která má miliardy ročního obratu. Já nevím kvůli čemu se tak čertíš. Já jsem udělal velice hrubý odhad toho, kolik peněz dostanou od hráčů, kolik jim hráči dají, ne kolik vydělají. Jestli jsi takový odborník tak nás pouč. Neříkej, že je to složitý, že je tam mnoho proměnných, pouze hrubě nastiň situaci, neboj já to pochopím.
        Jestli jsi chlap, tak dostojíš svým slovům a vysvětlíš to nebo přiznáš, že jsi stejně blbý jako my ostatní, a že tomu taky nerozumíš.
        • Vrook
          Nepochopils. Já se "čertim" kvůli tomu, že se tady vůbec snažíš něco tak komplexního vypočítat na základě úplně primitivních postupů. Neřikám, že já sám vim, jak takhle velký společnosti fungujou, nebo že s tim mám zkušenosti, pokud se ti zdá že ano, tak si moje posty ještě jednou přečti. Na žádný ekonomický VŠ v Čechách by mě ani nemohli nic takovýho z fleku "naučit". Napsal jsem jenom to, že je to mnohem složitější a vážně neni možný se dobrat ani přibližnýho výsledku. Naopak celej tenhle flame je založenej na mojí reakci, na tvoje (už podruhý cituju!) "Jednou jsem si spočítal kolik peněz za rok vydělají a protočily se mi panenky." A ty teď popřeš, že jsi vůbec něco takovýho napsal, když je to o pár centimetrů vejš. Nechtěl jsem vás původně nijak urážet, jen jsem podotknul, že mi to vaše počínání přijde směšný.
          Jak to celý funguje skutečně nevim a pochybuju, že jediná osoba z Blizzardu má přehled o celym rozpočtu, výdajích, ziskách, atd. (už jenom proto je blbost to tady odhadovat), který jsou ovlivňovaný spoustou faktorů (marketingový, sociální, demografický, aktuálnim stavem světový i regionální ekonomiky, sílou dolaru atd. atd.). Na to jsou různý vnitrofiremní finanční oddělení, který maj kvanta kvalifikovanejch zaměstnanců.
          Omlouvám se, jestli jsem tě nějak rozčílil, už ti do toho nebudu kecat, můžeš si odhadovat jak chceš a co chceš. To že je to v tomhle konkrétním případě nesmysl jsem už vysvětlil, takže si to přeber jak chceš. Dobrou noc.
          • Kronoss1
            Ne, nepopírám, že jsem to napsal, napsal. Ale stejně, to kolik dolarů od hráčů vyberou nezáleží na demografických nebo regionálních faktorech. Prostě WoW má 12 milionů hráčů, všichni zaplatí tak 12 dolarů za měsíc a to odejde Blizzardu, to je hrubý zisk z World of Warcraft, pak přichází ty tvoje faktory, to znamená daně, výplaty, nájmy, energie atd. a z toho vznikne čistý zisk z World of Warcraft. Ne ze všech aktivit firmy, jen z World of Warcraft. Já jsem nikdy nepsal o zisku Blizzardu jako takové, pouze o odhadu hrubého zisku z World of Warcraft, který si spočítáš pomocí 3 proměnných, nevím jak jinak bys ten hrubý zisk chtěl počítat. A ano, nevím, ani si netroufám odhadnout čistý zisk Blizzardu, už jen kvůli těm faktorům, které jsi vyjmenoval.
            • Kronoss1
              Ok, beru. Myslel jsem to jinak než napsal, moje chyba.
            • Vrook
              Naposeldy tě cituju a už mě to fakt unavuje: "Jednou jsem si spočítal kolik peněz za rok vydělají a protočily se mi panenky."

              >kolik peněz za rok vydělají
              >vydělají

              Výdělek je totiž zisk po odečtení nákladů, po zdanění atd. Neboli částka, která jde blizzardu "do kapsy". Celej tenhle flame je vážně založenej jenom na mojí reakci na tohle.
      • Vrook
        lol vsadim se, žes to počítal stylem [celkovej počet hráčů] x [cena za měsíc] x [12] ... Takhle jsme tyhle věci počítali taky no. Na základce. Jenže ono je to soukromý hospodářství mnohem komplexnější, kór u takhle velký společnosti, a po zásahu všech faktorů včetně i veřejný sféry bude to číslo pravděpodobně hodně odlišný a pokud nemáš vnitřní a pro veřejnost utajený informace o jejich financích, tak se ho prostě nedobereš.
        • vysledky su verejne zname. blizzard ma len za predplatne wowka v severnej amerike a europe rocne zisky cez jednu miliardu dolarov.
          to tam nie je zahrnuta azia

          Activision Blizzard je proste herne vydavatelstvo s najvacsimi ziskami, co robi najvacsie sr*cky. a je to verejne znama vec
        • Kronoss1
          Ano, mohli bychom do toho zahrnout daně, výplaty pracovníků + odměny, nájmy, elektřinu, provoz serverů atd., ale v hrubém to jsou desítky miliard korun*. Malinko jsem se přepsal. V dolarech by to bylo něco přes 1,5 miliardy.
          • Kronoss1
            Vrook - Vidíš tu někde odhad rozpočtu Blizzardu?? Já tedy ne. Pouze jsem si spočítal kolik dostanou HRUBÉHO z World of Warcraft. Nemluvil jsem o jejich rozpočtu, ani čistém výdělku. Musíš se naučit číst a také se naučit rozdíl mezi hrubým a čistým ziskem.
            • nepleť si odhad a kvalifikovaný odhad :) prostě si tak tipuju ale nemyslim si že úplně mimo. u těhle společností se většinou pohybuje zisk okolo 25 procent z obratu. jelikož ale nepočítám mikrotranskace a jiný věci tak to bude ještě o dost víc.
            • Vrook - a) kdybys to rekl normalne tak nereknu ani pul slova, ale hrat si na machra jak tomu ten druhej nerozumi je docela ubohy
              b) neposer se *6*
            • Tam je malinko problem s Pisvejcovou konstantou. I na slusnej hrubej zisk z WoW bys potreboval nejako metriku efektivity cely firmy a WoW divize. Cim vetsi spolecnost tim silenejsi neefektivitu dokaze trpet a zivot. I tak by to hodne slusne litalo.

              Jinak jestli je tohle tema Vrookovi profesne blizky, tak docela chapu proc tak sili. Stejne jako programatori nesnasej "to se nejak takhle asi udela" (kdyz uz lidi konecne pochopej, ze svet pocitacu je OMEZENEJSI nez ten realnej a ne obracene!), tak ekonomove nenavidej "takhle nejak to asi vyjde".
            • Vrook
              Rys: Pro mě je zas vylízanej někdo, kdo se pouští do debaty o něčem, čemu očividně nerozumí a když ho někdo opraví nebo napomene, že mele sračky, tak začne řikat: "neposer se"... to je pro mě nejvyšší možnej kalibr demence *3*
            • Vrook
              Kronoss1: Sorry.. buď dál mimo a odhaduj si nesmyslný částky založený na vynásobení tří proměnejch lol. Očividně nevíš, jak to funguje. To jak jsi sám napsal - "Jednou jsem si spočítal kolik peněz za rok vydělají a protočily se mi panenky." - je důkaz tvý vlastní blbosti, a toho že si myslíš, že hrubej zisk z WoW je jejich výdělek. Tyhle věci jsou na tebe očividně moc složitý, tak se je nesnaž řešit, jenom ze sebe děláš vola.
            • Ma pravdu v tom ze muzem akorat hadat a bude to uplne mimo. Jenom nechapu jak muze byt tak vylizanej a nemoct prekousnout ze sem nekdo napsal "odhad". U nas se rika "se nepo ser" *5*
          • * to pokud to myslel v korunach tam nemelo bejt
            • kdyby se to nekomu chtelo pocitat tak tady sezene nejaky relevantni cisla :)

              http://investor.activision.com/reports.cfm
            • melo to teda bejt v cz, desitky miliard v usd je blbost :):))))) nic sem dneska mimo :)je treba si ale uvedomit ze bliz zamestnava cca 6700 lidi a vyvojar bere v USA prumerne 1 600 000 czk ročně, takže jenom mzdy hazou pekny cislo. Nejvic pak sezerou dane, reklama a provoz serveru.
          • Veskoslav
            Desítky miliard zisku? To by byla nejlépe vydělávající firma na světě a měla by největší hodnotu.
            • použijeme selský rozum a vyjde nám, že vydělávaj jako prase :-D
            • Vrook
              A to jsou odhady založený na čem? Vy máte vnítřní info o financích blizzardu? Nebo máte zkušenosti s vedením miliardový společnosti s celosvětovym rozsahem? Tohle mě dokáže vždycky pobavit. Oni zaměstnávaj za takový prachy ekonomický analytiky se stopadesáti titulama, světově nejlepší odborníky na marketing atd. a pak přijdou nějaký trupky v diskuzích na webu někde v západní evropě, plácnou nějaký číslo a uváděj to za hrubej odhad. Když už si někdo mimo danou společnost dovolí provést hrubej odhad budgetu daný společnosti (například pro mediální účely - třeba na čt24 v ekonomickym bloku), tak na tom pracuje několik dní až týdnů, sbírá veřejné informace a používá matematicko-ekonomický dovednosti, který se naučil na minimálně jedný vysoký škole. Teď vážně.. nezkoušejte tady odhadovat rozpočet blizzardu, ani žádný jiný společnosti, pokud k tomu nemáte patřičný dovednosti a informace. Párkrát vynásobit několik čísel opravdu nestačí.
            • kdybych si mel tipnout tak bych rek ze vydelavaj jenom na wow asi tak 9 miliard czk rocne ale je to hodne velkej odhad xD
            • Kronoss1
              Ano v korunách jsou to desítky miliard HRUBÉHO. V dolarech skoro 2 miliardy. To není špatné co?
            • psal v hrubém, čímž myslel zřejmě obrat a pokud to myslel v korunách tak to je reálný číslo, kolik je čistej zisk to je otázka ale málo to určitě nebude
      • Jo, fakt? No tak řekni kolik :)
  • Ad wow a D3 meknuti a "mainstreamovati" -
    Kdyz je clovek tvurce neceho, at uz architekt, umelec, vyvojar, reziser, spisovatel,... a proslavi se, vzdycky je to neco noveho, neotreleho a hlavne je to libive pro urcitou skupinu lidi. Jenze slava sama o sobe nestaci a slavy se nenazeres, popr. vydelas miliony a po sloganu "cim lepsi zradlo, tim vetsi hlad" chces samozrejme penize zase, navic mas nejake zavazky k tem, co ti pomahali. Co udela kazdy normalni clovek (ne vizionar, velmi zaryty konzervativec, atd.) ? Zacne delat neco, co se zacne libit vetsi mase lidi, coz znamena vetsi prijem. A vyuzije sve vlastni povesti a reklamy.

    Je to pro hry dobre? Ne.
    Je to prirozeny vyvoj jakekoliv firmy? Ano.
    Co by muselo studio delat, aby tohle neplatilo?
    - Muselo by byt bud nekomercni nebo pouze indie
    - nebo by naopak muselo byt velmi uspesne a "za vodou" a tvurce by nesmel mit zadne ambice vydelavat jeste vetsi castky. - coz je sice pekne, ale ve svete penez bohuzel..
    - byt placene nekdym, kdo ma jasnou vizi a hra bude vicemene "pro nej" - ale takovych lidi je bohuzel.. je nekdo takovy?
    • Podstete si napisal:

      Napad je len taky dobry, ako sa v praxi pouzit. Inymi slovami ked ta nieco uzivy tak je to dobry napad.
      • Ne, napsal jsem to presne naopak. Napad, ktery se da v praxi pouzit, je napad, ktery je zalozeny na kompromisech. Takovy napad neni dobry, protoze nema zadne silne ani slabe stranky. Je to proste komercni produkt. Jako treba D3 - nehral jsem, ale podle recenzi ta hra ztratila vsechny jeji puvodni prednosti - je to sice zabavna hra, ale po vsech smerech prumerna.

        Dobry napad je ten, ktery je jasne necim charakteristicky - bohuzel, pro kazdeho je to brano jinak. Jako treba obtiznost ve WoW. Nekdo se rad rype ve vsemoznych statistikach, procentech, blbostech a je pro nej plus, ze dungeon udela az na desaty pokus, pro jineho to lakave neni. Takze kdyz udelas takovy produkt, musis pocitat, ze cilova skupina nebudou lide, kteri nemaji moc casu, kteri hraji malo, kteri nemaji trpelivost atd. Pokud obtiznost snizis, aby byla pristupna pro vsechny, otevres hru i temto lidem, ale ztrati tim svoji charakteristickou vlastnost.
  • Na ofic fóru psali, že každá želva bude mít pod okrajem krunýře tlačitko a po jeho zmáčknutí se i s Pandarenem tranformuje na Želdarena.
  • remm
    1. fama. Zlata Vanilla/TBC.
    Nechapem ako chcete porovnavat neporovnatelne. Za 7 rokov sa mmo scena tak vyvinula, ze ak by sa principy vanilly zachovali, tak hra neprezije. Navyse ani po technickej stranke sa to neda porovnavat s vanilou. Ja hram od maja 2006 (tusim, ze bol patch 1.10.x. Otvoril sa potom aj naxx, v ktorom som na vanille nikdy nebol ). LOTRO, WO, AoC AION a mnoho dalsich pisalo, ze znicia wow, ale v podstate prinasali rovnaky obsah v inom lore. jediny, kto ako tak sa vymykal bol ArenaNet ( paradoxne byvali odpadlici z Blizzu) s ich Guild Wars (ktory ponal mmo trochu inak, tzv. instance systemom)
    2. fama. Hra je pre deti.
    Zase dalsi blud. Ak chcete uspiet v pve alebo v pvp, tak potrebujete kolektiv dobrych ludi. Ja som vo wrathfull pvp sezone mal 2468 rating a poviem, ze to boli ***** tazke hry, kde vam nestaci stiskat 1,2,3 a win. Ale to vacsina nepozna bo dali rating 1800 na zbran a mysleli si, ze su "king of pvp" A v pve je to podobne. vo vanille naxx preslo tusim 3%, na Wotlku heroickeho Lich Kinga 3,2% ( je to od tovorenia ICC az do pre-cata)
    3. fama. Pandy, lore...
    Warcraft narozdiel od inych "universe" ma dej, ktory sa neustale pise. Warcraft je vykradacka od Warhammeru ztmelena roznymi mytologiami (grecka, rimska, germanska, indianska, cinska ...) Panda bola uz vo W3, kde sa to povazoval ako vtip. Lenze fakty hovoria, ze pandy mali prist uz v TBC. Faktami myslim, artworky, koncepty isteho designera (clanok je tusim aj prelozeny na wowfan). Ja som osobne rad, ze to nebude datadisk, kde budem vediet hlavneho zaporaka a potom cakat, kym dojde na rad. praveze ma velmi zaujima, ze sa chce blizz viacej venovat sporu hordy vs aliancia (zivot princa, syna krala Alliancie vs sialene skutky velitela Hordy). Samozrejme, ze pandy budu dobry markentigovy tah, lebo rozmach WoW v Cine je obrovsky a hlavne je tam limitovany (cize bol by vacsi). Ale aj to dokazuje, ze v Blizzarde vedia casovat, a to ich posuva pred konkurenciu.

    OK. A teraz hlavne dovody co zabilo wowko. (podla mna)
    1. RYCHLOST. je to najvacsi uspech, ale aj najvacsia dan zato, ze wowko zacina nudit. Dungeon Finder, Heirloomy, guildovne perky, Raid Finder, mounti od nizkeho lvl + ich rychlost po celom svete. To vsetko sposobilo, ze hra je pohodlnejsia, no vymizlo world pvp, ludia nedokazu vychutnat, spoznat lokacie, bo expia rychlo atd...a hra zacne rychlo nudit.
    2. KOMUNITA a jej produkty. je to presnejsi termin, ako fama, ze hra je pre deti. Vznikaju addony na vsetko, na nete mate videa, kde vidite taktiky, navody, rady. uz v bete, resp. na ptr ludia hraju aby urychlili progress atd... Ale najzavaznejsi problem je, ze ludia (nie len deti) placu na forach, ze vsetko je to tazke, nezmyselne atd. Uvediem 2 priklady. 1. otvorenie cata a hc dungy. tolko placu na fore som nikdy nezazil. je to vraj tazke, hlavne pre healera. A tak blizz zacal nerfovat kazdy jeden HC dung. navyse cc nedava combat. proste fraska, ktoru si vyplakali ludia, nie deti. 2. priklad napr. ze v patch notes bolo, ze spellsteal dostane 6s CD. Este v ten den bolo 10000 komentov ze mag bude v pvp nehratelny, riadne nerfnuty atd, tak blizz to stiahol. zase neplakali deti, ale komunita.
    • tymi dovodmi si to ale potvrdil, komunita okolo WoWka je postavena z ludi co nechcu ziadnu vyzvu, chcu ist, vsetko doradu killovat, vylevelovat sa za tyzden na max lvl, nafarmit najlepsi trapny equip a potom to robit stale dokola, pripadne chodit zabijat lowbikov do zaciatocnych lokacii

      nejdem sa s tebou hadat kedze mas z WoWka nahrateho trosicku viac ako ja:) ja som wowko nikdy hrat nechcel prislo mi prij*bane, potom mi to ale kupil kamos... tak som to s nim skusil. Boli tam nejake zaujimave veci, ale islo to strasne rychlo, 60+ som bol za par dni (v tom prvom datadisku, a dokupil som aj ten WotLK) a strasne som sa pri tom nudil.

      Ja som toho nazoru ze hra je robena pre masy, ocividne, a ked mas nejaku taku velku masu "hracov" tak to nie su bezni hraci ale casual hraci. a to je peklo. Potom vsetci hraju paladinov ked su ti najmocnejsi, lebo nic ine nevedia. Preto kvoli vsetkemu vyplakavaju a vsetko chcu jednoduchsie.

      Pre mna je najvacsi fail WoWka pristup ku hernej komunite, priamo v hre. To ze si frakcie nerozumeju aby sa predislo flaimom je proste strasna tup*ta. K normalnemu MMO to patri, aby bola nejaka sutazivost a emocie medzi nepriatelmi. Ale tu chrania deti tak to zakazali. Dalej to ze hra je zamerana na PvE, na pojeb*ne dungeony a to je vsetko. Guildy v hre su prakticky len preto aby ste farmili itemy. PvP v hre sice je ale su to trapne chujovy. Bitie sa v arene alebo v BG. Ved to je uplna traposina.

      Mne teda podstatne viac vyhovuje Lineage. Ak chcete zabit doleziteho bossa tak vas najskor caka niekolko hodinove MASS PvP medzi najmocnejsimi alianciami na servery. A potom este tazky suboj s bossom. Nie ze si tam moze stale kto chce nabehnut zabit trapnych bossov a odist so shiny new equip. L2 je o spolupraci, v mass pvp. Bez nej nemate sancu. Ked sa biju 2-3 aliancie a 200 hracov, je to proste neopisatelny pocit. Nie hen trapne BG alebo Areny. A world PvP vo WoWku je uplne trapne. PvP, Mass PvP, PK, fighty o bossov, to je to co ma spravne MMO mat. Nie farmenie bossov aby si sa mohol mame pochvalit s fialovym equipom.
      ALE, ja vam to samozrejme neberiem, hrajte sa co chcete. ja sa uz MMOcka nehram velmi dlho, nemam na to cas. Len ma vzdy iritovalo ze sa o WoWku hovori ze je to najlepsie MMO. To ze je najhranejsie neznamena ze je najlepsie, len ze je pristupnejsie najsirsej skupine ludi. Co by malo same o sebe signalizovat ze to moc dobra hra nebude.
    • WoW nehraji a cele jsme to necetl. Krome konce. V prvni rade-WoW porad zije. Ze te to nebavi.neznamena ze uz je mrtve. Pak me uplne desi cas,ktyery jsi u hry stravil. Za 5 let omrzi kazdicka hra,i kdyby byla sebelepsi. Muj prumer o MMORPG her je cca rok na jednu hru. 5 let v hernim svete je skoro historie. (Vic nez prumerny rok me nevydrzela zadna MMORPG hra).A nakonec ty narky na forech. To neni hlas komunity. To je hlasita minorita. Je to tak na forech vsech MMORPG her a bohuzel!! na tuhle minoritu(ktera pravda byva ''nejtvrdsim'' jadrem hry) vyvojari daji. Jak rikam,WoW nehraji a jeich fora nesleduji,ale vazne pochybuji ze je to jine nez jinde.
      • remm
        *tak to upresnim. zabilo v zmysle, znizenia kvality a castej recyklacie.
        *co sa tyka casu, najviac to bolo tbc co som hraval, prichodom wotlku som si vzdycky na patch kupil GC a potom cakal na dalsi patch. v cata mi teraz staci mesiac na patch bo to ide strasne rychlo. navyse priority (hlavne praca) nepustia ako kedysi.
        *je jedno ci to je minorita abo vacsina. vyvojar si musi za svojim produktom stat, obhajit ho. samozrejme, ze komunita je potrebna aby vyvojari vedeli, co treba doladit, ale to co sa deje vo wowku je na plac. a nemusim ist ani daleko do minulosti. heroic dungy pri otvoreni cataclysmu mohli pravom nazvat HC, teraz je to fraska co po tych nerfoch ostalo.
        *navyse sam Blizz si je tej nudy dost vedomi. lebo dava tam napr. suboje petov (ala pokemon), challlenge dungy, world boss (pokus o obnovu world pvp) proste veci, ktore maju zaijistit, aby sa hrac pocas progresu nenudil a stravil tam co najviac casu.
      • zdeeneek
        "Za 5 let omrzi kazdicka hra" - hm, ja hraju uz asi 6 let a porad me wow bavi
    • s duvody, které zabili WoWko musím souhlasit...Nejvetsi zabijak WoWka je urychlovani vseho a uplakana komunita.
  • Amylee.Anderson
    Mně to přijde normální....


    http://img444.imageshack.us/img444/5578/nepojmenovan2n.jpg
    • smejki
      seems legit
  • Veskoslav
    Ono je skvělé, jak polovina kritizujících WoW ani nehrála, ale ví, jak to vlastně chodí. Já to nevím a proto se nebudu vyjadřovat. WoW už podle mě dosluhuje, spíše by mě zajímal nový projekt jejich MMO. Přece jenom Everquest nastartoval éru MMO, WoW ji rozšířil mezi masu.
  • Is it possible to be someone else than a fanboy or a hater? I don't think so, guys... I guess Mr. Ales Smutny is more or less an obvious lover of MSORPG genre concept and that's why he was so rude right after reading a few negative statements about graphics and gameplay of SW:ToR and Diablo 3. What do you suggest in order to let him realise the crushing truth? Maybe a short talk with Mr. Polacek could be the right solution...
    • No jo,trolik uz nevi,jak zaujmout,tak musi psat anglicky.Chudacek *1*
    • Ringwraith
      英語が嫌い人もいるので気をつけて
    • Veskoslav
      Si myslíš, že když píšeš blbosti v češtině, že když napíšeš v angličtině, že Tě lidi začnou brát vážně?
      • ales.smutny
        Tak ono je to spíš takové zoufalé volání po pozornosti spojené s chorobným lhaním :) Ale já od začátku říkám, že podobné jedince si pěstuje komunita sama, pokud by nikdo nereagoval, nenechal se vytáčet "nápaditým a vychytralým" trendem trollování (což je podle některých psychologů věnujících se virtuální komunikaci příznakem lehké duševní poruchy a sociální deprivace), tak by nebylo na čem ty bezcílné hádky pěstovat ;)
        • radsej byt troll nez "profesionalne" pisat take p*coviny ako pises ty
        • Kronoss1
          To nic nemění na tom, že tu každý víkend propagujete World of Warcraft, nebo je tohle lež?
        • Pokud bych přistoupil na vaši jistě pokrokovou myšlenku onoho "pěstování trollujících jedinců", teoreticky jste se právě přičinil k zajištění kontinuality tohoto procesu. Teoreticky by se tedy dali označit za ty zoufalejší diskutéři, kterým ono "trollování" nevyhovuje, neboť se situace (i s přispěním jejich vervy) blíží "boji s větrnými mlýny".

          Co se vašeho osočení z chorobného lhaní týče, respektuji, avšak nesouhlasím. *4*
          • Sem si řikal skoro totéž... Jenom bych změnil teoreticky na prakticky... *1*
      • Máš dojem, že soudnému člověku záleží na tom, co si o něm pomyslí anonymní uživatelé na internetové diskuzi?
        • Veskoslav
          Tak některé zde znám pravými jmény.
          • To Veskoslav: To je právě ta klíčová otázka...
          • kdyz jsem si precetl tvoje prispevky tady, tak o tobe nemam taky zadne pekne mineni, troll si vsechno oduvodni, vy mu jen na to nemate co napsat, tak pak pisete takove srance a tim se vlastne taky stavate trolly :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit