Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoj... prý je ve WoW možnost si nechat rovnou vytvořit postavu na 70 lvlu. Jak?
  • Chapu vsechny co na pandy nadavaj a vadi jim, pac Blizzard jim zboril posledni iluzi ze wowko je nebo byla hra pro dospele. Jo je to tak smirte se stim wowko byla a bude vzdy hra pro deti *15*
  • Ja bych ukazal jak to bude chodit :) osobne doufam ze Titan bude bud SC online nebo nejake sci-fi, ale jak zname Blizzard tak ten na 90% zuzitkuje to co uz leta vyrabel *3*
  • zdeeneek
    pokud bude pridavat +10 resistence proti imbecilum ze Slovenska tak proc ne
  • a pre teba urobia specialnu postavu s imbecil aurou :)
  • Ten novej datadisk bude o ničem,jasný že tam přidali jednu rasu,pár poupravenejch spellů a pár mountů ale celkový dojem nebude dobrý a zisky z toho určitě mít nebudou!! zisky totiž budou mít pořád ze "starého" wowka :) *7*
  • Jinak náhodou musim uznat že je to od Blizzardu skvělej tah, Panda nejoblíbenější zviřátko asiatů a naopak bílí evropani a američani známí z minulosti svou loveckou vášní, kdy doslova vybili některé druhy nebo násilně přivedli na hranici vyhynutí, si konečně budou zase moc zařádit a lovit ve velkém ony chráněné vymírající pandy, prostě paráda... Hemet Nesingwary už určitě chystá velkou výpravu do Pandarie na pořádnej Big Hunt.... *1* Takže nevim proč si lidé stěžujou, jak milovníci tak odpůrci pand budou spokojeni...
  • Sem si řikal skoro totéž... Jenom bych změnil teoreticky na prakticky... *1*
  • zato tys to vsecko prokoukl ... jsi jednicka
  • každy vi že želvy žijou hlavne v číne, takže je to logicka volba. Panda je zasa typickej čínskej bojovník kung-fu (videl jsem o tom takový film), takže je to logický a všechno do sebe zapadá. +1
  • radsej byt troll nez "profesionalne" pisat take p*coviny ako pises ty
  • tymi dovodmi si to ale potvrdil, komunita okolo WoWka je postavena z ludi co nechcu ziadnu vyzvu, chcu ist, vsetko doradu killovat, vylevelovat sa za tyzden na max lvl, nafarmit najlepsi trapny equip a potom to robit stale dokola, pripadne chodit zabijat lowbikov do zaciatocnych lokacii

    nejdem sa s tebou hadat kedze mas z WoWka nahrateho trosicku viac ako ja:) ja som wowko nikdy hrat nechcel prislo mi prij*bane, potom mi to ale kupil kamos... tak som to s nim skusil. Boli tam nejake zaujimave veci, ale islo to strasne rychlo, 60+ som bol za par dni (v tom prvom datadisku, a dokupil som aj ten WotLK) a strasne som sa pri tom nudil.

    Ja som toho nazoru ze hra je robena pre masy, ocividne, a ked mas nejaku taku velku masu "hracov" tak to nie su bezni hraci ale casual hraci. a to je peklo. Potom vsetci hraju paladinov ked su ti najmocnejsi, lebo nic ine nevedia. Preto kvoli vsetkemu vyplakavaju a vsetko chcu jednoduchsie.

    Pre mna je najvacsi fail WoWka pristup ku hernej komunite, priamo v hre. To ze si frakcie nerozumeju aby sa predislo flaimom je proste strasna tup*ta. K normalnemu MMO to patri, aby bola nejaka sutazivost a emocie medzi nepriatelmi. Ale tu chrania deti tak to zakazali. Dalej to ze hra je zamerana na PvE, na pojeb*ne dungeony a to je vsetko. Guildy v hre su prakticky len preto aby ste farmili itemy. PvP v hre sice je ale su to trapne chujovy. Bitie sa v arene alebo v BG. Ved to je uplna traposina.

    Mne teda podstatne viac vyhovuje Lineage. Ak chcete zabit doleziteho bossa tak vas najskor caka niekolko hodinove MASS PvP medzi najmocnejsimi alianciami na servery. A potom este tazky suboj s bossom. Nie ze si tam moze stale kto chce nabehnut zabit trapnych bossov a odist so shiny new equip. L2 je o spolupraci, v mass pvp. Bez nej nemate sancu. Ked sa biju 2-3 aliancie a 200 hracov, je to proste neopisatelny pocit. Nie hen trapne BG alebo Areny. A world PvP vo WoWku je uplne trapne. PvP, Mass PvP, PK, fighty o bossov, to je to co ma spravne MMO mat. Nie farmenie bossov aby si sa mohol mame pochvalit s fialovym equipom.
    ALE, ja vam to samozrejme neberiem, hrajte sa co chcete. ja sa uz MMOcka nehram velmi dlho, nemam na to cas. Len ma vzdy iritovalo ze sa o WoWku hovori ze je to najlepsie MMO. To ze je najhranejsie neznamena ze je najlepsie, len ze je pristupnejsie najsirsej skupine ludi. Co by malo same o sebe signalizovat ze to moc dobra hra nebude.
  • Kronoss1
    Ok, beru. Myslel jsem to jinak než napsal, moje chyba.
  • vysledky su verejne zname. blizzard ma len za predplatne wowka v severnej amerike a europe rocne zisky cez jednu miliardu dolarov.
    to tam nie je zahrnuta azia

    Activision Blizzard je proste herne vydavatelstvo s najvacsimi ziskami, co robi najvacsie sr*cky. a je to verejne znama vec
  • zdeeneek
    jj, to bude specialni regionalni verze pro Slovensko - enjoy.
  • Vrook
    Naposeldy tě cituju a už mě to fakt unavuje: "Jednou jsem si spočítal kolik peněz za rok vydělají a protočily se mi panenky."

    >kolik peněz za rok vydělají
    >vydělají

    Výdělek je totiž zisk po odečtení nákladů, po zdanění atd. Neboli částka, která jde blizzardu "do kapsy". Celej tenhle flame je vážně založenej jenom na mojí reakci na tohle.
  • Muj nazor je, ze pandy jsou jen genialni marketingovy tah blizzardu, jak hru "presunout" na odlisnou cilovou skupinu a trh ( nebo takovy konecny test, jake zmeny jsou jeste hraci schopni zkousnout ). Takze se pak rozhodnou, jestli v tom ma smysl pokracovat a delat z toho dal pokemony nebo se soustredit uz jen na 'Titan' a posunout se dal.
    Prece jen uz to warcraft/diablo/sc lore musi byt dost vycerpany.
    Rasa proti rase, nebe vs peklo, alieni vs vesmir, vzdyt uz to tu bylo na tisice variaci, davno pred blizzardem, ktery jen vsechno zkopiroval a dal tomu cukrovej hav.

    Cloveku nejvetsi nepritel byl vzdycky zas a jenom clovek, takze uz bych konecne ocenil stop pohadkam a ukazat i tem deckam, jak to vlastne ve svete odjakziva chodilo a chodi.
  • kazda postava kolem 85 lvlu vypada jako teletubbies, kolem ni cupitaji kralicci a kvetinky, je to moc hezounka zviratkova hra *14*
  • Tak to jsem cetl take, ale trochu si to pletes, nez vyjde datadisk Blood of Teletubies, tak predtim vyjde jeste datadisk s nazvem Immortals Pokemons, kde hlavni zaporak bude udajne Medvidek PU
  • Niekde som sa docital ze dalsi datadisk bude Blood of Teletubbies a jazdit budu na vysávači roznej farby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit